Listwy boczne (zdjecie)

Zanim zaczniesz pytać, może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. I pamiętaj - na samym początku zalecamy przeczytać instrukcję obsługi auta !!
Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

17 sty 2008 20:06

uuuuuuuuu te ładniejsze listwy od tych z napisami i to zdecydowanie ładniejsze
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

17 sty 2008 20:38

No fakt gites a serwis tam też taki dobry może przeprowadzę ewakuację ten mój to do d.... :!:

AUTOR WĄTKU
less
 

17 sty 2008 20:49

AndrzejM napisał(a):No fakt gites a serwis tam też taki dobry może przeprowadzę ewakuację ten mój to do d.... :!:

Sam się w tym serisie nie stołowałem (jestem z Katowic) ale z tego co koledzy pisali to nie jest najlepszy

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

17 sty 2008 20:51

szkoda szukam coś ok w okolicy :D

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

17 sty 2008 22:04

ja POSZUKUJE takich listew MOŻE KTOŚ GDZIES TAKIE WIDZIAŁ DO KUPIENIA??

Obrazek

AUTOR WĄTKU
Konio
 

18 sty 2008 01:33

Żeli napisał(a):ja POSZUKUJE takich listew MOŻE KTOŚ GDZIES TAKIE WIDZIAŁ DO KUPIENIA??



Hmmm nie posiadam Ceeda dlatego zadam może niefortunne pytanie czy te listwy , o które pytasz coś dają oprócz efektu wizualnego? Bo chyba są na takiej wysokości ,że każdy na parkingu trafi drzwiami w blachę?
Te na grafitowym aucie stronę wcześniej chyba chronią jak trzeba ale te na białym jakoś nie wydaje mi się...

AUTOR WĄTKU
siuto
 

18 sty 2008 08:55

@sensor
buuuuuuuuuuuuu
musialbys zobaczyc te moje !!
CUDO !!
:)
ale to jak zrobie fotki swojej fury - na razie jakos zapominam wziasc aparat by popykac pary fot artystycznych he he he a telefonem nie bede kaleczyl rzemiosla i waszych oczu :)

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

18 sty 2008 10:51

<span>Żeli</span> napisał(a):ja POSZUKUJE takich listew MOŻE KTOŚ GDZIES TAKIE WIDZIAŁ DO KUPIENIA??


dokładnie takich samych szukam, ale jak nie znajdę to wogóle nie załorzę.

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

18 sty 2008 13:45

Wojtas napisał(a):
<span>ÂŻeli</span> napisał(a):ja POSZUKUJE takich listew MOÂŻE KTOÂŚ GDZIES TAKIE WIDZIAÂŁ DO KUPIENIA??


dokÂładnie takich samych szukam, ale jak nie znajdĂŞ to wogĂłle nie zaÂłorzĂŞ.


Wojtas widzę że mamy wiele wspólnego - wspólne miasto, wspólne imiona i wspólną chęć posiadania takich listew. Podobnie też żadnych innych niż te, na Cee'da nie założę o ile w ogóle założę bo nie ma co autka szpecić. :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Lesheck
 

18 sty 2008 14:23

Te listwy na tym białym Ceedzie to są oryginałki producenta.
Swoją drogą dobrze się komponują z przetłoczeniami na dole drzwi.
Pytanie tylko, po cholere przyklejać tak nisko te listwy skoro nie będą chronić przed obijaniem przez drzwi/zderzaki innych aut?

IMHO listwy nie mają szpecić ani zdobić, tylko chronić przed obijaniem lakieru na drzwiach - przynajmniej ja założyłem je w takim celu.

AUTOR WĄTKU
Zeli
 

18 sty 2008 15:10

Lesheck napisał(a):Te listwy na tym biaÂłym Ceedzie to sÂą oryginaÂłki producenta.

nie jestem taki pewny czy to oryginałki bo nie mają magicznego napisu Cee'd - przynajmniej ja go na tym zdjęciu nie widzę

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

18 sty 2008 15:23

<span>ÂŻeli</span> napisał(a):Wojtas widzĂŞ Âże mamy wiele wspĂłlnego - wspĂłlne miasto, wspĂłlnie imiona i wspĂłlne chĂŞĂŚ posiadania takich listew. Podobnie teÂż Âżadnych innych niÂż te, na Cee'da nie zaÂło¿ê o ile w ogĂłle zaÂło¿ê bo nie ma co autka szpeciĂŚ.


No bo krakusy tak maja he he :!: , innych nie założę bo mi się nie podobają, i nie pasują do tych przetłoczeń na drzwiach.


<span>Lesheck</span> napisał(a):Pytanie tylko, po cholere przyklejaĂŚ tak nisko te listwy skoro nie bĂŞdÂą chroniĂŚ przed obijaniem przez drzwi/zderzaki innych aut?

IMHO listwy nie majÂą szpeciĂŚ ani zdobiĂŚ, tylko chroniĂŚ przed obijaniem lakieru na drzwiach - przynajmniej ja zaÂłoÂżyÂłem je w takim celu.


Lesheck a myślisz, że jak gość z innego auta otworzy drzwi tylne to jakiekolwiek listwy pomogą - ja nie sądze. A przednie drzwi zawsze się oprą o listwę.

pozdr

AUTOR WĄTKU
Lesheck
 

18 sty 2008 16:15

<span>Wojtas</span> napisał(a):Lesheck a myÂślisz, Âże jak goœÌ z innego auta otworzy drzwi tylne to jakiekolwiek listwy pomogÂą - ja nie sÂądze. A przednie drzwi zawsze siĂŞ oprÂą o listwĂŞ.


No zgadza się, na tylne drzwi (jeśli je posiada :D) to nie ma rady - trzeba uważać przy otwieraniu. Głównie miałem na myśli przednie drzwi, bo to przecież głównie kierowca się porusza + pasażer(ka) (zwłaszcza dom - praca - dom)

<span>ÂŻeli</span> napisał(a):nie jestem taki pewny czy to oryginaÂłki bo nie majÂą magicznego napisu Cee'd - przynajmniej ja go na tym zdjĂŞciu nie widze


To są oryginalne, bo widziałem na internecie w prospekcie (nie tym co u nas podsuwają, tylko takim znacznie dokłądniejszym (ok 25-30 stron) i one kosztują 300 zł wg katalogu (cena netto :D), natomiast te z napisem Ceed to tańszy "zamiennik". Pewnie z połowę tańszy.
Ktoś na forum chyba już podawał link do stronki z oryginalnymi akcesoriami do Ceeda.

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

19 sty 2008 12:00

Wojtas napisał(a):
Lesheck a myślisz, że jak gość z innego auta otworzy drzwi tylne to jakiekolwiek listwy pomogą - ja nie sądze. A przednie drzwi zawsze się oprą o listwę.

pozdr


Przednie drzwi mają w każdym samochodzie inne przetłoczenia i oprą się w różnych miejscach. Na pewno nie zawsze na listwie. Zupełnym bezsensem jest natomiast montowanie listew tak nisko, bo wtedy drzwi innego samochodu nie oprą się o listwę nigdy. No chyba ze traktujemy to wyłącznie jako ozdobę.

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

19 sty 2008 15:16

<span>zajcol</span> napisał(a):Zupełnym bezsensem jest natomiast montowanie listew tak nisko, bo wtedy drzwi innego samochodu nie oprą się o listwę nigdy. No chyba ze traktujemy to wyłącznie jako ozdobę.


wszystko zależy też od tego jaka grubość jest tej listwy :?:

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

19 sty 2008 15:17

a tego nie wiem bo nie widziałem jeszcze takich listew :!:

AUTOR WĄTKU
MikeTNK
 

19 sty 2008 18:45

Dzis w salonie na Polczynskiej w Warszawie bardzo mila Pani ktora ze mna rozmawiala sama powiedziala, ze listwy montuje sie na wysokosci 20 cm ... i poprosila zebym zerknal jak sa wyprofilowane drzwi ceeda - chodzilo o to ze na wysokosci klamek drzwi bardziej "wystaja" niz na wysokosci listew. Jednym słowem - jeśli chcemy żeby listwy spełniały swoją rolę pamiętajmy poprosić o przyklejenie ich wyżej niż standardowo (to do tych którzy jeszcze nie zakupili swojego Ceed'a :) )

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

19 sty 2008 20:29

<span>MikeTNK</span> napisał(a):Dzis w salonie na Polczynskiej w Warszawie bardzo mila Pani ktora ze mna rozmawiala sama powiedziala, ze listwy montuje sie na wysokosci 20 cm ... i poprosila zebym zerknal jak sa wyprofilowane drzwi ceeda - chodzilo o to ze na wysokosci klamek drzwi bardziej "wystaja" niz na wysokosci listew. Jednym sÂłowem - jeÂśli chcemy Âżeby listwy speÂłniaÂły swojÂą rolĂŞ pamiĂŞtajmy poprosiĂŚ o przyklejenie ich wyÂżej niÂż standardowo (to do tych ktĂłrzy jeszcze nie zakupili swojego Ceed'a )


To ja po prostu listewek nie założę, bo inne niż na tym białym ceedzie mi się nie podobają :( .

AUTOR WĄTKU
kris
 

19 sty 2008 20:33

a te 20cm to liczone jest od czego ?
od przetłoczenia czy od dolnej krawędzi drzwi ?
:?

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

19 sty 2008 20:37

Kolego Wojtas założ tylko będziesz miał listwy dla wyglądu nie ochrony :) minimalna różnica 8-)

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Często zadawane pytania / FAQ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl