Listwy boczne (zdjecie)

Zanim zaczniesz pytać, może tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. I pamiętaj - na samym początku zalecamy przeczytać instrukcję obsługi auta !!
AUTOR WĄTKU
rav
 

23 paź 2007 20:51

Na czarnym też spoko 8-)

AUTOR WĄTKU
marko
 

17 lis 2007 12:56

wszystko pięknie tylko mam jedno pytanie? Ile kosztują listwy i czy można zamontować samemu czy należy to zlecić to serwisowi aby nie stracić gwarancji. Same listwy są niezbędne wiem bo mam już wgniecenie i porysowane tak więc kto się zastanawia to niech nie traci czasu tylko kupi. clapping

AUTOR WĄTKU
nirv
 

17 lis 2007 13:31

Listwy kosztują ok.150 zł. Mnie zamontował znajomy i w serwisie nic nie mówili.

AUTOR WĄTKU
q8122
 

18 lis 2007 09:42

marko napisał(a):wszystko pięknie tylko mam jedno pytanie? Ile kosztują listwy. clapping

tutaj masz alternatywny adres. powodzenia
http://www.allegro.pl/item269553586_lis ... a_f_5.html

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

18 lis 2007 17:37

Możesz montować sam - jest to element który nie ingeruje w strukturę auta tak więc nie skutkuje utratą gwarancji - no chyba że na skutek montażu nastąpi np. wypaczenie drzwi czy zniszczenie lakieru.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

27 lis 2007 20:14

A ja dokupiłem sobie listwy na zderzaki bo boczne dostałem w gratisie :P Ciekawa rzecz że w salonie zaproponowali mi po 150 zł przód i tył i już prawie pogodziłem się z wydatkiem :cry: . Poszedłem do serwisu a tu miłe zaskoczenie bo zapłaciłem w sumie 95 zł :) za kpl -montaż gratis bo to przecie nóweczka :D

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

18 gru 2007 11:13

http://cgi.ebay.co.uk/2007-KIA-X-CEED-1 ... dZViewItem
Czy ktoś wie gdzie mozna nabyc takie listwy jak ma ten biały ceed tzn. chodzi mi oto ze ida tak jak to przetłoczenie na drzwiach
za informację z góry dzieki - Pozdr

AUTOR WĄTKU
sevi
 

18 gru 2007 17:56

W salonie na bank. Ostatnio na moją prośbe Pani z salonu przysłała mi na emaila pare zdjęć z fajnymi gadżetami min. z takimi listwami :D

AUTOR WĄTKU
Lesheck
 

18 gru 2007 20:46

<span>sevi</span> napisał(a):W salonie na bank.


ostatnio znalazłem tutaj - cena IMHO troszkę duża :o

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

18 gru 2007 20:48

Sevi dzieki za informacje to musze uderzyc do salonu moze cos sie zmieniło bo jak przy odbiorze pytałem to mieli jakies tam listwy ale nie takie jak ja bym chciał - Pozdr

AUTOR WĄTKU
kris
 

14 sty 2008 23:13

zucio1
ma fajne listwy boczne (widziałem w galerii). Fajne bo na całej długości mają tą samą szerokość (nie zwężają się) i umieszczone są na dobrej wysokości. Ktoś tu ma widziałem umiesczone nisko i wtedy nie jest tak fajnie. Czy dostałeś je jako bonus czy kupowałeś a jak tak to gdzie i po ile?
:)

AUTOR WĄTKU
Pinio
 

14 sty 2008 23:27

Witam wszystkich jeszcze nie odebrałem samochodu, myślę że będzie za ok tydzień. Właśnie znalazłem Wasz temat i trochę się zasmuciłem. Czemu?... Oglądając auta w salonie, lepsze modele miały listwy w kolorze nadwozia , ta wersja , którą wybrałem miała czarne gumowe czy plastikowe. Chodząc po salonie z dealer`em myślałem głośno porównując co dostanę w mojej wersji (C+) a co bym dostał kupując lepszą wersję, I tak głośno wymieniałem klamki czarne zamiast kolorowe, listwy czarne... Sprzedawca tylko kiwał głową i nie śmiał mnie poinformować że będę musiał dopłacać za te czarne kawałki gumy na drzwiach. Trochę jestem wściekły bo pewnie przez własną głupotę nie wynegocjowałem tych listew. Może dlatego że w salonie każda ceed miała listwy (były 4). Cennik też mówi o lusterkach w kolorze, klamkach ale o listwach cisza. Czy za nie naprawdę trzeba dodatkowo płacić? :(

AUTOR WĄTKU
bob
 

15 sty 2008 09:38

Ja np. listwy kupuję, ale wynegocjowałem opony zimowe i czujnik parkowania... więc jestem zadowolony (zwłaszcza że dealer pozwolił mi wybrac sobie marke i model opon, a nie upierał się na Fuldy... więc poprosiłem o michaliny Alpin A3 ) :)

AUTOR WĄTKU
Pinio
 

15 sty 2008 10:20

Kupujesz je w salonie? Ile kosztują?

AUTOR WĄTKU
bob
 

15 sty 2008 10:26

powiedziano mi że kosztują 150zł :)

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

17 sty 2008 13:22

Witam, dzisiaj założone, koszt 150 PLN, ASO Moto Katowice

Obrazek

Obrazek

pozdr.

AUTOR WĄTKU
siuto
 

17 sty 2008 13:31

eeee no stary gites majonez
ale ja mam ladniejsze, takie z napisem CEED ;)
he he he

AUTOR WĄTKU
bob
 

17 sty 2008 13:43

Escobar napisał(a):Witam, dzisiaj założone, koszt 150 PLN, ASO Moto Katowice

Escobar masz identyczne auto jak ja :D ten sam kolor... zobaczymy tylko jakie mi listwy założą :)
Muszę przyznać, że masz niezły gust :P

AUTOR WĄTKU
siuto
 

17 sty 2008 14:08

tylko ze on ma benzynke 1,4 a diesla 1,6 no ale to szczegol he he he

AUTOR WĄTKU
bob
 

17 sty 2008 14:28

<span>siuto</span> napisał(a):tylko ze on ma benzynke

ale z zewnątrz auto identyczne :D

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Często zadawane pytania / FAQ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl