tajemnicze sitko

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Konrad63
 

tajemnicze sitko

29 sty 2008 15:21

Mam takie coś na desce rozdzielczej, z prawej strony kierownicy, trochę poniżej zegarów. Nie wiecie, co to może być i po co? Może jakiś podsłuch dla CBA? Nigdzie w instrukcji tego nie znalazłem.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

29 sty 2008 15:47

czujnik wilgotnosci klimatyzacji.

AUTOR WĄTKU
Konrad63
 

29 sty 2008 16:01

no proszę, kto by pomyślał :o
dzięki :roll:

AUTOR WĄTKU
less
 

29 sty 2008 18:36

vitaras napisał(a):czujnik wilgotnosci klimatyzacji.


A nie czasem temperatury

AUTOR WĄTKU
Jędrek
 

29 sty 2008 19:28

Apropos .... w którym miejscu można sprawdzić jaka jest temperatura wewnątrz auta ... zewnętrzna jest pokazywana na wyświetlaczu głównym. A co z wewnętrzną ??

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

29 sty 2008 19:48

<span>Jędrek</span> napisał(a):w którym miejscu można sprawdzić jaka jest temperatura wewnątrz auta


najlepiej z przodu, na wysokosci glowy, bo pod fotelem będzie duze przeklamanie temperatury. Mozesz też z tylu, zeby wiedziec co tam u pasazerow :twisted:


zamontuj termometr w srodku - to jedyna opcja. Klima automatyczna tez ci nie pokaze, jaka temp. w srodku.
pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

29 sty 2008 20:22

<span>less</span> napisał(a):A nie czasem temperatury

wg GSW - sensor of humidity.

AUTOR WĄTKU
less
 

29 sty 2008 20:51

vitaras napisał(a):
<span>less</span> napisał(a):A nie czasem temperatury

wg GSW - sensor of humidity.

No to jak by nie patrzeć miałeś rację :D

AUTOR WĄTKU
Konrad63
 

30 sty 2008 12:45

A ten czujnik to co właściwie robi? Czy przy ręcznej klimatyzacji też działa? Czy mam tylko atrapę?

AUTOR WĄTKU
kruq75
 

12 mar 2008 07:02

Wg mnie czujnik temp.wewn jest montowany w obudowie na podsufitce w okolicy oświetlenia przy lusterku wstecznym.. tak to jest np w renault.. W środku jest mały wentylatorek cylindryczny zasysający powietrze, aby pomiar był wiarygodny.

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

12 mar 2008 09:23

mały wentylatorek zasysający???

no no no nieźle nie wiedziałem że to jest tak zrobione -faktycznie było by to dokładne wtedy
w ceed jest chyba czujnik tylko :twisted:
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
skalin
 

05 maja 2008 22:00

Dziś odbierałem kijankę i zapytałem w salonie gościa który mnie informował co czym i kiedy włączyć :) jeśli nie macie klimy automatycznej to jest to tylko wydmuszka - tak jak u mnie - czujnik temperatury w automatycznej klimie.

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl