[C2FL] Zmiana lusterek na elektrycznie składane

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
michauowsky
Dopiero co...
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 paź 2017 20:44
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2FL SW, 1600 Pb 135KM
2017, m smart plus

[C2FL] Zmiana lusterek na elektrycznie składane

20 paź 2017 20:57

Witam :drinks:

Zaczynam swoją przygodę z kijanką :) Zdecydowałem się na zakup Ceeda SW 2017 Czarna perła 1.6 GDI.
Piszę do was z pewnym pytaniem.
Przed zakupem, dostałem do jazdy testowej na 3 dni ceeda sw 1.6 gdi w wersji business line. Ja zdecydowałem się na Wersję bardzo podobną - nowy pakiet M smart plus.
Od business line różni się paroma detalami tylko (np podgrzewanymi wycieraczkami i wnętrzem z jaśniejszą tapicerką) a jednak cena była atrakcyjniejsza znacznie i przystępna dla mnie (młody jestem dość) . Niestety jeden z detali, przydał by mi się na co dzień - mianowicie elektrycznie składane lusterka.
Mam pod domem podjazd wąski pod altanę, gdzie z jednej strony mam mur, a z drugiej gałęzie choinek i krzaków. Ogólnie żeby wjechać muszę złozyc lusterka tak aby miec bezpieczna odległośc do muru i żeby gałęzie nie ciorały po lakierze.

Moje pytanie dotyczy wymiany lusterek. Czy jest możliwa wymiana lusterek na te z wersji business line - elektrycznie składane z podświetleniem, w wersji M są inne bez migaczy składane ręczne i bez podswietlenia. Na kokpicie po lewej stronie kerownicy będzie trzeba zmienić plastik i dodać przyciski też. Z
Zastanawiam się czy będzie to w ogóle możliwe i jaki to będzie miało wpływ na gwarancję.

Pozdrawiam :wavingyellow:

kosmos2011
Asystent Kierownika
 
Posty: 202
Dołączył(a): 13 sie 2017 13:54
Lokalizacja: GDAŃSK
Grupa: Trójmiasto
Marka i model samochodu: Hyundai Accent LC 2000r 1,3 G4EA

Re: Zmiana lusterek na elektrycznie składane

22 paź 2017 20:27

Składaniem lusterek steruje IPS poprzez dwa przekaźniki.

Trzeba sprawdzić czy są przekaźniki i IPS o odpowiednik numerze.

Obrazek

Czy jest wiązka można się przekonać sprawdzając przewody w złączu MF11.

Obrazek

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl