[C2] Demontaż podsufitki

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
max_krk
 

[C2] Demontaż podsufitki

09 mar 2017 16:39

Witam Szanowne grono!

Jak to jest z podsufitką w Ceedzie II ? Czy jest klejona? Jest możliwość demontażu i ponownego montażu bez jej uszkodzenia? Może dysponujecie linkiem do instrukcji, będę zobowiązany. Dzięki!

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Demontaż podsufitki

09 mar 2017 17:08

O :!: O :!: Patrzcie go! A na spocie to się nie było! Nie integrujemy się z forumowiczami :!: Prezentami pogardził :!: Ale jak trwoga to do fora! :palka: :palka: :wink: :biggrin:
Na pewno nie jest klejona, wszystko na spineczkach, ale szczegółów to Ci nie powiem.
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
max_krk
 

Re: Demontaż podsufitki

09 mar 2017 17:20

hehe Ryba przyjdzie jeszcze taki czas na integrację :drinkingcheers: jak spineczki no to fajno :)

AUTOR WĄTKU
ivul
 

Re: Demontaż podsufitki

13 mar 2017 14:23

Ostatnio próbowałem ściągać podsufitkę, bo ktoś mi urwał antenę a jak chciałem odkręcić pozostały kikut to ukręciłem.
Teraz mam wkręcony kawałek anteny w gwint którego nie mam jak usunąć.
Patrzyłem czy dam sobie radę z wymianą całej stopki anteny.

Mam taki problem, że bocznki nad bagażnikiem, trzymają się mocno pod plastikiem boczków bagażnika (tam gdzię pólka tylna leży). Przez to nie chce za bardzo puścić podsufitka.
Trzeba te plastiki odkręcać?

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl