Wymiana tylnego stopa

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Sebazz
 

Wymiana tylnego stopa

21 mar 2014 12:07

Cześć miał już ktoś okazję ściągać lampę w pro ceed 2013? Jak byłem w serwisie na oględzinach po stuknięciu to gość ją dość szybko zdemontował odkręcił 2 śruby i pociągnął i wyszło. Chwile po tym zjarał mi się stop w prawej lampie. Wymiana w serwisie wyjdzie mnie prawie 50 zł :szok więc wole sam to sobie zrobić :D Coś mi trzyma w rogu lampy i boję się na hama szarpnąć zeby nie uwrać jakieś plastiku ( urwałem taki plastik w pugu 206 :D ) Gdzieś coś wyczytałem że nowe kie rio mają tam jakąś nakrętke i trzeba ściągać cały bok w bagażniku żeby ściągnąć lampe. Nie ma jakiegoś obejścia żeby to bez rozbierania scianki w bagazniku sciagnac?

Pozdrawiam :)

waski
Asystent Kierownika
 
Posty: 276
Dołączył(a): 04 mar 2012 14:15
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, M

Re: Wymiana tylnego stopa

21 mar 2014 13:01

W instrukcji obsługi, nic nie ma na ten temat?
Kia Ceed M 2020 r. 1,4 140 KM
Kia Cee'd M 2011r, 1,4 105KM

Obrazek
Obrazek

AUTOR WĄTKU
Sebazz
 

Re: Wymiana tylnego stopa

21 mar 2014 14:45

Rekomendują wymianę w serwisie :/

AUTOR WĄTKU
red
 

Re: Wymiana tylnego stopa

21 mar 2014 18:08

To chodzi o trzeci stop na środku, czy lampę po prawej/lewej? Jeśli o te boczne to nie trzeba ściągać żadnych boczków - po otwarciu klapy odkręcasz 2 śrubki i ciągniesz równo lampę do tyłu samochodu (nic nie odginaj na boki itd). W instrukcji jest dokładnie opisane jak to zrobić.

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl