Auto do klepania - potrzebuję porady

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
tygrysek13
 

Auto do klepania - potrzebuję porady

14 mar 2012 16:55

Witam!

Mam możliwość kupna Cee'd a lekko (przynajmniej wizualnie) uderzonego. Fotka poniżej. Autko ma strzeloną poduszkę kierowcy. Nie wiem jak pasażera. Chciałem się dowiedzieć czy jest pod tymi elementami coś co mogło ulec uszkodzeniu, a co może być stosunkowo drogie w wymianie. Autko do sprowadzenia jest za 16 tys zł z przywozem. 2008r. Chciałbym się dowiedzieć czy opłaci się skórka za wyprawę. Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam:)


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

P.S.

Jeśli zły dział, to proszę przenieść, bo nie bardzo wiedziałem gdzie.

Avatar użytkownika
witia_2005
Weteran
 
Posty: 1598
Dołączył(a): 19 sty 2008 18:54
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

14 mar 2012 17:07

Patrząc na te fotki to:
Z tej strony nie wygląda to tragicznie ale w środku do wymiany :
-deska wywalona poduszka pasażera, poduszka kierowcy, napinacze plus pasy czyli koszt około http://allegro.pl/kowal-kia-ceed-deska- ... 64650.html
- z zewnątrz to niby kosmetyka ale nie widać drugiej strony ami tyłu pod zderzakiem jest pianka styropianowa i czujnik poduszek, ewentualnie może być pęknięty pas przedni. Ale na to stawiam tylko 20%. :(

Auto teoretycznie dobrze wyposażone to co widać z zewnątrz bo takie alufelgi były w optimum plus :good

A silnik jaki :??
Kia Rio 1,4 97KM
Obecny model Kia cee'd SW 1,6 benzyna nr serii 0420 FL

Witia.

Obrazek

AUTOR WĄTKU
tygrysek13
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

14 mar 2012 18:08

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To więcej fotek. Przedtem nie miałem czasu, aby wrzucić więcej.

Część postu przeniosłem do działu Giełda tworząc nowy wątek.
P13

AUTOR WĄTKU
Artemenes
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

14 mar 2012 20:42

wg. mnie auto sprawia dobre " wrażenie" jak na powypadkowe ... i warte jest bliższego zainteresowania przy tej cenie.

AUTOR WĄTKU
lewadzki
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

14 mar 2012 22:21

wedlug mnie warto.
tylko tez pytanie czy zrobisz w aso i utrzymasz gwarancje czy u pana kazia ? ;-)

tak czy tak wedlug mnie sie oplaca, a jesli robienie nie w ASO i kit z gwarancja to wogole sie oplaca. ale to moje zdanie. . .

AUTOR WĄTKU
tygrysek13
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

15 mar 2012 19:28

Dziś dostałem telefon, że na gotowe 26 tys. Opłacone i w ogóle. Za te pieniądze, to już podobny rocznik niebity dostanie. Może trochę drożej. Jednak jak nie robi tego ASO, to nigdy się nie wie jak solidnie jest to zrobione. Przynajmniej takie moje zdanie.

AUTOR WĄTKU
hacker
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

15 mar 2012 20:47

Tygrysek jak robisz sam u zaprzyjaźnionego speca to można naprawdę zrobić bardzo dobrze. Kwestia tego na ile się znasz i poświęcisz czasu.

AUTOR WĄTKU
grj
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

16 mar 2012 07:19

ja bym chyba wolal kupic stukniete i sam zrobić, niż niby niebite sprowadzone od dziadka z Niemiec.... szczególnie że ten przypadek wyglada calkiem niezle

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6863
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

16 mar 2012 12:38

Jak masz możliwości to zrób sam, on jest ledwo draśnięty.
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
maniek_proceed
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

13 kwi 2012 19:09

Jest mocno uderzony, dostał prosto w podłużnice dlatego się "rozjechał", błotnik wszedł na drzwi a poduchy wystrzeliły. Stąd też zagraniczny ubezpieczyciel wycenił naprawę jako nieopłacalną. Tak mi się wydaje. A w ogóle to błotnik jest w innym kolorze i wstawiony z nową lampą żeby to jakoś wyglądało, zderzak jest elastyczny jak guma i bardzo ciężko go połamać dlatego został. Bez opasek plastikowych i blachowkrętów się nie obeszło i co się stało z progiem? Więcej takich aut można sobie pooglądać na winterthur ricardo. wg mnie puszka pandory. Ale oczywiście wszystko da sie zrobić. Dajcie znać co z tego wyszło.

AUTOR WĄTKU
teres
 

Re: Auto do klepania - potrzebuję porady

14 kwi 2012 17:45

Sprawa jest prosta, jakby to się dało tanio zrobić i zarobić, to już by było w Polsce. Według mnie to auto to potencjalna mina mybomb , podpicowane żeby wyglądało na jak to napisał Ryba4 "ledwo draśnięty" :good .

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl