Kia dodatkowe podświetlenie pólki :)

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
herni
 

Kia dodatkowe podświetlenie pólki :)

24 lut 2012 20:54

Witam wszystkich chce pokazać jak fajnie można podświetlić półkę przy dzwigni biegów. Na zdjęciu może wygląda to mało ciekawie ale na żywo wygląda super kolor jest identyczny jak reszty podświetlenia a w nocy można bez problemu wszystko zobaczyć np;klucze , kase , telefon. Ja samo podświetlenie wziołem z Seata Altea, Leona , Tolledo tzn. w każdym z nich na desce rozdzielczej po stonie pasażera jest taka lampka oznaczjąca wył. poduszki pasażera. Ja właśnie taką lampke miałem troszkę ja rozebrałem przyciołem i wkleiłem w swojej kijance pod popielniczką jest tam kawałek miejsca. Podświetlenie jest na diodach SMD. Wpiołem się pod oświetlenie popielniczki czyli działa ze światłami. Czas jaki mi to zajeło to ok 30min prościzna :) Lampke przykleiłem na klej. Efekt dla mnie bomba kolor jest ideał i wreszcie wszstko widze w tej półeczce nocą. Myśle, że można kupić też cos zamiast tej lampki z Seata jakąś taśme led smd na allegro w dowolnym kolorku. Lampka z Seata daje super efekt jasno świeci itp. polecam zresztą zobaczcie sami zdjęcie słabe ale jest :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64a ... 84c9c.html

Avatar użytkownika
Renegade
Weteran
 
Posty: 3744
Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
Lokalizacja: SLU
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Kia dodatkowe podświetlenie pólki :)

24 lut 2012 21:18

Trochę więcej zdjęć by się przydało w dzień, jak wygląda sam montaż :)
Obrazek
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97

AUTOR WĄTKU
herni
 

Re: Kia dodatkowe podświetlenie pólki :)

25 lut 2012 16:48

Kolego zmontowanie jest banalnie proste. Jeżeli zerkniesz pod popielniczke zobaczysz ile jest tam miejsca na ,, COŚ '' takiego :) Wystarczy tylko zdemontować boczki przy popielniczce montowane są na wcisk wyciągają sie bez problemu przy łączeniu z półką a pod nimi są śrubki wykręcasz i wszstko masz na stole :) U mnie wygląda to tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/857 ... a56d0.html oczywiście zdjęcie zrobione jest od dołu bo z normalnej pozycji nic nie widać :) :ok

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6863
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Kia dodatkowe podświetlenie pólki :)

27 lut 2012 19:08

Jak najbardziej podziwiam, ja w nocy nie mogę trafić pendrivem do portu ;)
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl