KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
KIA_As_Motors
 

KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

19 gru 2011 13:13

Witam wszystkich,

Nazywam się Piotr Jabłoński jestem Wirtualnym Doradcą Klienta. Aktualnie udostępniam Państwu usługę pod tytułem:
"KIA As Motors Porada Eksperta" możecie Państwo przesyłać do mnie na mail zapytania do naszych mechaników,
a ja w możliwie najkrótszym czasie zarejestruję odpowiedź na wideo i udostępnię na łamach forum.

Zachęcam do obejrzenia materiału promującego nową usługę informacyjną, tam znajdziecie mój e-mail:
http://www.youtube.com/watch?v=uUC1QiF4Ayg

Czekam na wasze pytania!!!

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Jabłoński
Wirtualny Doradca

Avatar użytkownika
abes99
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 05 paź 2007 14:30
Lokalizacja: SRC
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: Hyundai i30 / 1,6MPI (120KM) / LPG / Comfort / '12

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

19 gru 2011 21:20

Witam ;)
To w takim razie zacznijmy może od stukających zaworów w benzynowych silnikach i ostateczną odpowiedź jak wygląda kwestia regulacji luzów na zaworach i co z tym fantem zrobić. Kilka osób (w tym i ja) ma z tym problemy, a wg ASO w Kii jest hydrauliczna regulacja luzu zaworowego i nic z tym się nie robi (choć bodajże w mojej książce gwarancyjnej z 2007r. przy przeglądzie na 90kkm jest pozycja - regulacja luzu zaworów). Odpowiedni wątek tutaj...
Narka i pozdruffka, abes99
:: Hultaj i30 1.6MPI, '12, Comfort, LPG STAG 300 Premium
:: była Kia Cee'd 1.6MPI, '07, Optimum + ESP, A/C

AUTOR WĄTKU
karolfm
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

21 gru 2011 13:20

To chyba kolejna reklama.
Napisze maila i zobaczymy kiedy Pan odpowie nakręceniem filmiku..

chyba coś nie tak bo dostałem:


This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

piotr.jablonski@asmotors.pl

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

21 gru 2011 13:57

karolfm napisał(a):chyba coś nie tak bo dostałem:


This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

piotr.jablonski@asmotors.pl

bo ten pan jest :
KIA_As_Motors napisał(a):Piotr Jabłoński
Wirtualny Doradca

:lol:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
KIA_As_Motors
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

23 gru 2011 13:54

Witam serdecznie,

dzięki za zainteresowanie, nie myślałem, że zapytań będzie, aż tak wiele. Proszę piszcie na maile bo jeśli mam sprawdzać fora co pięć minut to nie będzie filmów. Cykl produkcji odpowiedzi wideo jest jak najbardziej pracochłonny dlatego proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Jabłoński
Wirtualny Doradca

AUTOR WĄTKU
KIA_As_Motors
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

27 gru 2011 16:10

Witam serdecznie,

zobaczcie nowa KIA OPTIMA film naszej produkcji co myślicie? Proszę o konstruktywną krytykę.

http://www.youtube.com/watch?v=BNaNWa0E5Gc

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Jabłoński

AUTOR WĄTKU
Nemiroff
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

27 gru 2011 20:47

KIA_As_Motors napisał(a):Proszę o konstruktywną krytykę.


Służę uprzejmie:
- niski poziom natężenia dzwięku nawet przy ustawieniu komputera i słuchawek na max
- film za dużo nie pokazuje, statycznie ustawiona kamera, powtarzane informacje przez prowadzącego, zero konkretów np. długość auta, przyspieszenie, np. mam 190 wzrostu a przednie siedzenie jest odsunięte do końca a mimo tego mam jeszcze 20cm na kolana
- jeżdzenie po placu przed firmą IMHO bez sensu - pokazuje tylko, że auto jeździ na tle baraczka z blachy falistej z napisem AS Motors

A teraz mała złośliwość;
- czy prowadzący Marcin zastanawiał się może nad karierą w Disco Relax w Polsacie? yah

AUTOR WĄTKU
teon
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

28 gru 2011 00:41

Jak prowadzacy oddycha w tak ciasnej koszuli.
Podzielam uwagi przedmowcy.
W takiej formie te filmy to strata czasu. To nie ameryka. Przydaloby sie troche obiektywizmu i braku piania nad funkcjami ktore od lat sa na rynku i zmienia sie tylko to ze zaczynaja wchodzic do nizszych segmentow.
Co do auta. O rok za pozno przez ilosc zdjec informacji na temat tego modelu ktore w prasie pojawialy sie od roku w szczegolnosci z innych rynkow mam wrazenie ze samochod juz mi sie opatrzyl stracil efekt nowosci, dodatkowo konkurencja nie spi i nie bedzie tego wow bo oferuje juz podobne wyposazenie w opcji. Minusy to: Silniki, mocny diesel , mocna turbo benzyna w granicach 170-200km i skrzyni dsg ktora niby kia juz opracowuje od kilku lat. Dodatkowo zawiasy wnikajace do kufra, plastikowe tyly siedzen, czyli mamy troche wyposazenia premium w zamian oszczednosci w innych miejscach.

AUTOR WĄTKU
c22
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

28 gru 2011 08:37

KIA_As_Motors napisał(a):[...]Zachęcam do obejrzenia materiału promującego nową usługę informacyjną, tam znajdziecie mój e-mail:
http://www.youtube.com/watch?v=uUC1QiF4Ayg

czego to nie wymyślą [właściciele salonów], aby zwiększyć sprzedaż samochodów. :ha
sam się zgodziłeś na udział w przedsięwzięciu, czy zostałes zmuszony do udziału przed kamerą?


pytanie czy na taką promocję wyraża zgodę regulamin forum :pałka

2. Najważniejsze zasady
Kategorycznie zabrania się:
[...]
i. Umieszczania wypowiedzi o charakterze reklamy lub podanie danych kontaktowych firmy trzeciej bez konsultacji z administracją,
jak również umieszczania w swoim podpisie odnośników do stron internetowych, danych kontaktowych,adresów-mail w celu zareklamowania usług, sprzedaży.[...]

Avatar użytkownika
jeleniak
Weteran
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 06 paź 2010 08:33
Lokalizacja: Jaworzno
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA I FL 1,7 CRDI

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

28 gru 2011 12:34

i ja tez sie podpisuje po uwagami kolegow - film nic nie mowiacy o aucie,wiecej info jest w necie i to w ciekawszej formie,ale plusik za chęci;)
CEE'D SW 1,6 CRDI 115KM, C+, 2010 FL

AUTOR WĄTKU
KIA_As_Motors
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

29 gru 2011 14:39

Muszę przyznać, że postawiłem nieco inny cel dla tego filmu. Chciałem aby oglądający zgłaszali się do udziału w jeździe testowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu moglibyśmy omówić ten samochód i przedstawić Państwu opinię co najmniej z kilku stron, nagrać kilka osób to nie to samo co prezentować auto i jego zalety.

Staję w obronie kolegi Marcina, niestety nie zgłaszał się do udziału. Po prostu padło na niego i jak na osobę niezwiązaną z kamerą na co dzień i tak dał radę. Osobiście nagrywałem ten materiał, wezmę pod uwagę wasze sugestie, postaram się o większy dynamizm i dopytam,
z chęcią zastosuję do kolejnych produkcji inny mikrofon jeśli będzie na to budżet to czemu nie.

AUTOR WĄTKU
c22
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

30 gru 2011 16:19

inny cel dla tego filmu? zupełnie inny cel miało założenie tego wątku przez ciebie. teraz to z pomocą niezależnego forum robicie sobie promocję nowych modeli.... innych.
może wyślijmy do wszystkich salonów kia informację o takiej możliwości? może idźmy za strzałem i zaprośmy innych producentów?
wiesz jaki chaos zapanuje?

z szacunkiem dla twojej osoby i pracy, ale wydaje mi się, ze cel miał być zupełnie inny: zapytania skierowane do mechaników. zapytania na forum ceed'a nie bedą ukierunkowane w inne modele - na to nie liczyłbym.

do innych produkcji oprócz innego mikrofonu proponuję jednak inny model kia --> ceed, albo niech firma as motors założy własne forum [to moje prywatne zdanie].

AUTOR WĄTKU
rodrigez
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

31 gru 2011 10:05

c22 napisał(a):inny cel dla tego filmu? zupełnie inny cel miało założenie tego wątku przez ciebie. teraz to z pomocą niezależnego forum robicie sobie promocję nowych modeli.... innych.
może wyślijmy do wszystkich salonów kia informację o takiej możliwości? może idźmy za strzałem i zaprośmy innych producentów?
wiesz jaki chaos zapanuje?

z szacunkiem dla twojej osoby i pracy, ale wydaje mi się, ze cel miał być zupełnie inny: zapytania skierowane do mechaników. zapytania na forum ceed'a nie bedą ukierunkowane w inne modele - na to nie liczyłbym.

do innych produkcji oprócz innego mikrofonu proponuję jednak inny model kia --> ceed, albo niech firma as motors założy własne forum [to moje prywatne zdanie].


Święte słowa kolego święte słowa tu miało być o Ceed a nie o parkowaniu czy innych cudach w innych modelach jak chcecie pomóc to macie kupę wątków o uszkodzeniach i może stamtąd wzięlibyście inspiracje do swoich filmików. A tak przy okazji składam Wam życzenia miłej zabawy Sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku.

AUTOR WĄTKU
KIA_As_Motors
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

31 gru 2011 12:10

Jeszcze raz dziękuję za konstruktywną krytykę. Oczywiście będę Was informował na łamach tego forum tylko i wyłącznie o materiałach z udziałem Cee'd - a.

Życzę najlepszego na cały Nowy 2012 Rok!

pj

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

Re: KIA As Motors Porady Eksperta wideo na żądanie

08 sty 2012 01:24

Brawo w koncu ktos robi to samo co w USA. Proponuje kolejne filmy z cyklu walk around o np takie. http://www.youtube.com/watch?v=ICl5KWGSCe4

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl