popielniczka

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
legia13
 

popielniczka

26 sty 2011 14:36

witam,
chodzi mi o to, czy ktos z was wie jak wyjąć cala tą popielniczke wysuwaną. Nie chodzi mi tylko o pojemniczek bo to wiem wystarczy do gory wyciagnąć. Chodzi mi o tą całość razem z popielniczką i z zapalarką. Mam problem bo mi sie nie zamyka wogole. A to ze wzgledu na to ze nie pale i używałem zawsze popielniczki na pieniądze. Wrzucałem tam monety. ostatnio też wrzucilem ale sporo było i przy wrzucaniu pare mi dostało sie w gorną szczeline i powpadało do tyłu i zablokowało zamykanie.
Dzięki za odp
pozdr

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: popielniczka

26 sty 2011 14:54

Obrazek hii
Co prawda temat troszkę inny bo chodzi o instalacje komputera Multitronics ale jest pokazany demontaż zapalniczki
Link : http://www.kia-ceed.info/?section=handmade&item=equpment&article=multitronics
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
legia13
 

Re: popielniczka

26 sty 2011 16:59

dzieki za pomoc. Mysle ze dam rade! pozdr

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: popielniczka

26 sty 2011 17:24

legia13 napisał(a):FOTKI mojej srebrnej strzały w GALERII. Zapraszam

Tak na marginesie o jakiej galerii mówisz w podpisie :? :eek:
Bo chyba nie tej : http://www.mojaceed.pl/www/galleries/id=7 :cry:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
legia13
 

Re: popielniczka

28 sty 2011 01:02

ten wpis o galerii to jeszcze od 2008 istnieje kiedy wrzucilem foty he. ale teraz widze ze po zmianie interfejsu juz galerii mojej nie ma wiec musze to zdanie skasowac. A gdzie teraz moge fotki wrzucic?

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: popielniczka

28 sty 2011 09:09

legia13 napisał(a):ale teraz widze ze po zmianie interfejsu juz galerii mojej nie ma wiec musze to zdanie skasowac. A gdzie teraz moge fotki wrzucic?



Nic nie kasuj.
Wklej zdjęcia tu, po zalogowaniu http://www.mojaceed.pl/www/_Strefa_klubowicza/id=9

Ps. login to nick forumowy. Duże i małe litery są istotne.


Koniec :ot:
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
topdogs
 

Re: popielniczka

07 lis 2013 12:49

Jakoś nadal mam problem z wyjęciem szufladki z popielniczką,czy ktoś mógł by mi pomóc,jak to ustrojstwo zdemontować?

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: popielniczka

07 lis 2013 20:09

a zaglądałeś do instrukcji obsługi?? ;)...tam napisano ..aby opróżnić popielniczkę należy plastikowy pojemnik wyjąć przez uniesienie go do góry i wyciągnięcie go na zewnątrz. :fiu
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
OskarC
Brygadzista
 
Posty: 88
Dołączył(a): 25 lut 2016 23:54
Lokalizacja: Sochaczew
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1FL SW, 1.6 ON 90KM
2011, Bogate

Re: popielniczka

03 lis 2017 17:34

cześć odświeżę temat popielniczki bo szkoda na taką błahostkę zakładać nowy.

mam głupi a denerwujący problem

mianowicie spaliła mi się żarówka
ktoś ma pomysł jak to wymienić w tej popielniczce
nie strzącham tam bo nie palę w aucie, ale mam drobniaki w niej ;) i lubie jak wszystko się świeci i gra tak jak w fabryce. nie chce jej wyrwac ani połamać.
pomożecie?
Kia Cee'd SW 1.6crdi 90km 2011r

Jeszcze kijanka a już rechocze :)
Pozdrawiam.

Obrazek

milczar86
Przedszkolak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 maja 2019 12:18
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1FL SW, 1.6 ON 116KM
2011, M

Re: popielniczka

16 cze 2019 15:12

OskarC napisał(a):cześć odświeżę temat popielniczki bo szkoda na taką błahostkę zakładać nowy.

mam głupi a denerwujący problem

mianowicie spaliła mi się żarówka
ktoś ma pomysł jak to wymienić w tej popielniczce
nie strzącham tam bo nie palę w aucie, ale mam drobniaki w niej ;) i lubie jak wszystko się świeci i gra tak jak w fabryce. nie chce jej wyrwac ani połamać.
pomożecie?


ponownie odświeżę temat. czy ktoś wie jak to zrobić? Z racji, że na tym forum jest więcej pytań niż odpowiedzi to odświeżę temat, bo właśnie wymieniłem żarówkę w popielniczce i zapalniczce:

Uwaga: żarówkę popielniczki można wyciągnąć szczypcami odgiętymi po wyjęciu wkładu popielniczki, bez demontażu części tunelu. niestety jeśli ukruszysz żarówkę, czeka Cię demontaż który opisałem poniżej.

najpierw zdejmujesz czarna maskownice, ta do ktorej przyczepiony jest mieszek zmiany biegow..zaczynasz od tylu tzn od tego konca w okolicach dzwigni recznego..trzeba podważyć płaskim śrubokrętem a następnie lapiesz za krawedz i podnosisz..jak juz to masz w rece to zobaczysz ze przy popielniczce sa dwie śruby wkręcone poziomo .. wykręć je a nastepnie kolejne 2 śruby wkręcone pionowo.. tych śrubek trzymających srebrną ramkę mieszka nie trzeba odkręcać. później całość pociągasz energicznie do góry i wyciągasz ramkę z zapalniczką i gniazdem usb. (na tym etapie można już wymienić żarówkę zapalniczki - gniazdo żarówki zapalniczki trzeba przekręcić o 90 stopni w lewo lub w prawo (nie pamiętam), żeby mieć dostęp do żarówki.
popielniczkę połączoną ze schowkiem wyciąga się już bez odkręcania śrubek - trzeba pociągnąć cały moduł energicznie do siebie. po odpięciu zasilania odkręcasz 6 srebrnych śrubek i już masz dostęp do żarówki od środka.

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl