Jak dostać się do 3 lampy STOP w SW ?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Jak dostać się do 3 lampy STOP w SW ?

17 kwi 2010 20:10

Witam,

Jak w temacie... Domyślam się że muszę zdemontować plastiki od wewnętrznej strony klapy tylniej.
Czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie są zaczepy i ewentualnie podał parę dodatkowych szczegółów ?

Moim celem jest demontaż tej lampy na krótką chwilę.

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Jak dostać się do 3 lampy STOP w SW ?

17 kwi 2010 20:52

Dokładnie to nie wiem gdzie są zaczepy i śruby..ale jak przyciemniałem szybki to demontaż musiał być wszystkich plastików kilka śrub ale dużo było zatrzasków gdzieś pod plastikami - czasami trzeba było mocniej szarpnąć aby wyszły. Po odkręceniu śrub plastiki "wypinane" były od dołu.
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
elektor
 

Re: Jak dostać się do 3 lampy STOP w SW ?

18 kwi 2010 08:52

Gizmo121 napisał(a):Dokładnie to nie wiem gdzie są zaczepy i śruby..ale jak przyciemniałem szybki to demontaż musiał być wszystkich plastików kilka śrub ale dużo było zatrzasków gdzieś pod plastikami - czasami trzeba było mocniej szarpnąć aby wyszły. Po odkręceniu śrub plastiki "wypinane" były od dołu.


Dzięki za info.
A czy jest możliwość rozebrania tylko jednej części plastików (górnej)czy muszę demontować wszystkie idąc od dołu ?

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Jak dostać się do 3 lampy STOP w SW ?

18 kwi 2010 11:10

Z tego co mi się wydaje jedne plastiki zachodzą na drugie także... :(
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl