Bagażnik wysoce specjalizowany.

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

Bagażnik wysoce specjalizowany.

11 paź 2007 12:12

Jako ,że namiętnie wedkuję, po zmianie auta powstał problem przewozu wędek. Nie wszystkie mieszczą się w bagażniku. Wymyśliłem sobie tubę zakrecaną z jednej strony. Złapię to dwoma obejmami i umocuję w gniazdach na bagażnik, po jednej stronie auta. ( jakby umocowac w poprzek to Ci przede mną by zwalniali myśląc, że to policyja. :twisted: ) Materiał : rura PCV fi 150 mm. No to mam zadanko na zimę. :)

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

11 paź 2007 14:42

Pomysł ciekawy tylko rurkę trzeba będzie polakierować i zrobić jakieś fajne zamknięcie. Poza tym jak robisz dłuższe wypady to za wiele kijków nie pomieścisz w 150 - nie wspominając już o wędziskach w pełni uzbrojonych (kołowrotek , żyłka itp - tylko wyciągasz, rozkładasz i odrazu możesz zarzuca? :) ).

Pozdrawiam i życzę twórczych pomysłów przy konstruowaniu tuby.
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 11:13 przez cyberstorm, łącznie edytowano 2 razy

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

11 paź 2007 15:15

KOnstrukcja zostanie odpowiednio dopieszczona. Nie wożę uzbrojonych kijaszków. To dopiero nad wodą. ZaleĹźne od warunków. ( poza spinem typu trawel.)

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

11 paź 2007 17:32

A co ze sprzętem do połowów podlodowych w zimie? :wink:
Jakiś kuferek w bagażniku? :wink:

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 11:11 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

13 paź 2007 21:32

jechałem na trasie ostatni za jakś terenówka i miała trumne na dachu i wysoko było starsznie i tak sobie myślałem właśnie////.....

trumny jak pisza producenci do przewozu nart,wędek itd.

i tak własnei wykombinowałem czemu nik nie wymyślił rury właśnie????
narty wejdą spokojnie i kijki
do kombi idealna sprawa do relingów proste mocowanie wcale nie trzeba mocować poprzecznych belek -opory powietrza do garazu się mieści
albo wymyśliłem to sam albo już gdzieś wiedziałem nie wiem teraz:D
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl