Tablica rejestracyjna.

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

Tablica rejestracyjna.

05 paź 2007 14:00

Po odbiorze autka, zamykanie klapy bagaĹźnika kończyło się blaszanym odgłosem. Okazało się,Ĺźe pod ramką tablicy nie ma takich małych gumek. na innych autach w salonie były przyklejone do klapy. Są na to specjalne przetłoczenia. Dostałem w serwisie te dynksa ale i tak było tego za mało. ( podparcie tylko w 2 punktach. ) Po dokładych ogledzinach zauwazyłem ,Ĺźe dół ramki juĹź zostawił slad na lakierze. Okleiłem więc tył ramki uszczelka samoprzylepną. Teraz ramka odstaje od blachy na 2 mm. Brzęczało dalej , ale innym tonem. Tablica "latała sobie luzem w ramce. W nowej teĹź. RównieĹź podkleiłem krawedzie tablicy i dałem trzy paski , od spodu, wzdłuĹź. Po zmontowaniu próbne zamkniecia okazały sie pełnym sukcesem. Powtórzyłem zabieg na przedniej ( ze wzgledu na to ocieranie spodu ramki o lakier. ) i teraz jest cacy.

AUTOR WĄTKU
masiu
 

05 paź 2007 20:45

dzięki za radę :)
Ostatnio edytowano 17 paź 2007 10:28 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
sevi
 

05 paź 2007 20:46

Jak nie zapomne to i ja tam zajrzę :D
Dzieki za radę :D

AUTOR WĄTKU
olsztyn
 

06 paź 2007 20:47

Trzeba sprawdzić - fakt. Eliminujmy wspólnymi siłami wszelkie stuki, odgłosy itp. Dzięki za poradę..

AUTOR WĄTKU
cyberstorm
 

06 paź 2007 20:53

Jak będziemy zmieniać ramki pod tablicami na te z adresem klubowym i nickiem to pousuwamy te wszystkie stukania i pukania :) .

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2007 10:39 przez cyberstorm, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
masiu
 

07 paź 2007 20:36

Vitaras zastosowałem się do Twoich wskazówek - i jest dużo lepiej :) dzięki
Ostatnio edytowano 17 paź 2007 10:29 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

09 paź 2007 17:43

a ja sprawdzałem już kiedyś to jak pisałeś i u mnie nie barabani
aczkolwiek nie patrzyłem czy dotyka lakieu
ale barrabanić nie -a wiem o jakim dzwiu mówisz miałem kiedyś jak 1 nit puscił w ramce(poprzednie auto)
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
mireda71
 

21 mar 2008 20:10

Dzięki! clapping

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

10 cze 2008 23:27

Ja też tak zrobiłem, bo brzęczało mi z tyłu. Teraz po wsadzeniu tam czyli pod rejestrację z ramką podkładek pod meble za 5zł, które przykleiłem do rejestracji przodem do lakieru - cisza jak makiem zasiał :) .

AUTOR WĄTKU
lalas
 

15 cze 2008 00:31

ja tam wpakowałem uszczelki okienne takie grubsze, ale już widzę że po około 3 miesiącach zaczynają wypadać :wink: , muszę zmienić patent :)

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl