skladanie tylnej kanapy w proceedzie

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

skladanie tylnej kanapy w proceedzie

22 cze 2009 15:45

A ja ostatnio wreszcie odkryłem, jak położyć dobrze tylne siedzenia. Do tej pory kładłem oparcie na siedzenie, tylko ono odstawało zawsze do góry trochę.w instrukcji piszą jakieś bzdety o podnoszeniu siedzisk, ale w prosiaku jest jedno, nie przedzielone, mimo iż oparcia są dzielone 1/3, 2/3. więc jeżeli chcemy złożyć całe oparcie, to można podnieść siedzenie i oprzeć je pionowo o przednie, mniej więcej jak w instrukcji. Żeby to zrobić pociągamy za dwa wystające lekko elementy na przedniej dolnej krawędzi kanapy ( tam gdzie nogi :D ) całość ciągniemy do przodu i tyle!

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

Re: skladanie tylnej kanapy w proceedzie

23 cze 2009 06:55

kawanagila napisał(a):A ja ostatnio wreszcie odkryłem, jak położyć dobrze tylne siedzenia. Do tej pory kładłem oparcie na siedzenie, tylko ono odstawało zawsze do góry trochę.w instrukcji piszą jakieś bzdety o podnoszeniu siedzisk, ale w prosiaku jest jedno, nie przedzielone, mimo iż oparcia są dzielone 1/3, 2/3. więc jeżeli chcemy złożyć całe oparcie, to można podnieść siedzenie i oprzeć je pionowo o przednie, mniej więcej jak w instrukcji. Żeby to zrobić pociągamy za dwa wystające lekko elementy na przedniej dolnej krawędzi kanapy ( tam gdzie nogi :D ) całość ciągniemy do przodu i tyle!

:?
To u mnie się nie da podnieść. W Prosiaku (przynajmniej moim) trochę zubożone jest siedzisko o ten mechanizm podnoszenia siedziska.
Mogę tylko całkowicie wyjąć siedzisko i wtedy mogę robić z nim co chce, nawet na dach sobie położyć :lol:

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: skladanie tylnej kanapy w proceedzie

25 cze 2009 18:49

kawanagila napisał(a): jeżeli chcemy złożyć całe oparcie, to można podnieść siedzenie i oprzeć je pionowo o przednie, mniej więcej jak w instrukcji. Żeby to zrobić pociągamy za dwa wystające lekko elementy na przedniej dolnej krawędzi kanapy ( tam gdzie nogi :D ) całość ciągniemy do przodu i tyle!

ale to nie kumam a nie chce mi sie isc do samochodu..w opisany sposob wyjme calkowicie siedzisko i opre sobie o fotele czy jest tam jakis zawias na ktorym to sie podnosi? nawiasem mowiac to zenada ze oparcie jest dzielone a siedzisko nie :cry:
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

Re: skladanie tylnej kanapy w proceedzie

29 cze 2009 20:11

niestety, nie ma gdzie tego zawiesić, co najwyżej oprzeć o przednie siedzenia. Generalnie bida, ale do tej pory wogóle nie umiałem ruszyć tego siedziska i myślałem, że jest na stałe. A w instrukcji cicho sza.. Nie wiem skąd to przyoszczędzenie, BIDA, a niby tylko Optimum i O+ w prosiakach :D

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl