Odlepianie nalepek :)

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kris
 

26 lut 2008 21:26

<span>KZ</span> napisał(a):Nalej gorącej wody z ludwikiem do butelki - mi pomogło - pewnie nie tak jak suszarka, ale zeszły bez problemu.


dzięki za podpowiedź,
spróbuję i na pewno dam znać
:)

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

11 mar 2008 10:57

nozyk do papieru i 10 minut starczy
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 mar 2008 10:59

Nożyk ok ale te 10 min to przegiołeś mi to zabrało dobre 30 min

AUTOR WĄTKU
kris
 

11 mar 2008 11:41

oba napisy zajęły mi około godziny, ala miałem paskudnie naklejone bo większość na ścieżkach, niektórzy mieli mniej literek na ścieżkach
ale poszło (bez nożyka, tylko paznokcie, płyn, woda, cierpliwość)
8-)

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 mar 2008 11:53

kris napisał(a):oba napisy zajęły mi około godziny, ala miałem paskudnie naklejone bo większość na ścieżkach, niektórzy mieli mniej literek na ścieżkach
ale poszło (bez nożyka, tylko paznokcie, płyn, woda, cierpliwość)
8-)
Jakie oba u mnie był tylko na tylnej szybie miałeś jescze inny :?:

AUTOR WĄTKU
kris
 

11 mar 2008 12:05

AndrzejM napisał(a):
kris napisał(a):oba napisy zajęły mi około godziny, ala miałem paskudnie naklejone bo większość na ścieżkach, niektórzy mieli mniej literek na ścieżkach
ale poszło (bez nożyka, tylko paznokcie, płyn, woda, cierpliwość)
8-)
Jakie oba u mnie był tylko na tylnej szybie miałeś jescze inny :?:


jeden to reklama LOTOS
a drugi to .... a moja kia bla, bla,
8-)

AUTOR WĄTKU
sevi
 

11 mar 2008 23:10

Ja na wiosenke odklejam reklamę, zostawiam buźkę a pod nią jest już naklejka Klubowa :D

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

12 mar 2008 09:17

trochę się miało praktyki w odlepianiu naklejek z aut
mi to poszło szybciutko -aż sie zdziwiłem
nożyk i zaczepasz za narożnik i myk nie ma literki
trzeba to robic z wyczuciem aby literka na raz poszła i się nie porwała po prostu-bo inaczej to fakt że może więcej czasu zając
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
stolarr
 

12 mar 2008 09:55

Ja zaczałem narazie od naklejki olejowaj LOTOS na tylnej szybce - poszła gładko ale zostawiła troche kleju :(
Trzeba umyć i wziąść sie za "moja ceed ma 7 lat blebleble" zostawie sobie tylko uśmieszek na końcu :P

AUTOR WĄTKU
Fozzie
 

26 mar 2008 10:34

Ja napisy na tylnej szybie usunąłem metodą tradycyjną, tzn. pazurkami. Pozostałości (klej) zmyłem benzyną ekstrakcyjną. Buźka pozostała :) .

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

26 mar 2008 10:48

Naklejka Lotosu schodzi właściwie bez większych problemów..Znacznie gorzej jest z napisem"...a moja nowa....." Też użyłem metody tradycyjnej czyli pazurków. Radze przed zabraniem sie za usuwanie napisu wychodować sobie je dość długie..Usuniecie obu napisów zabrało mi ok 1 godziny.Najgorzej było na początku a później człowiek nabiera już wprawy i idzie dość szybko...Uważajcie na paski ogrzewające tylną szybę...

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

26 mar 2008 13:33

Ja na razie zostawiłem info o gwarancji, w końcu jest się czym pochwalić:)

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

26 mar 2008 13:41

<span>jacek316</span> napisał(a):Ja na razie zostawiłem info o gwarancji, w końcu jest się czym pochwalić


Ja pojeździłem z tym napisem miesiąc i uznałem że jego czas na mojej tylne szybie dobiegł końca.. closed

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

26 mar 2008 13:46

Na zlot z takim napisikiem chyba nie pojadę, chyba się wezmę niedługo do skrobania.

AUTOR WĄTKU
xxxpablos
 

26 mar 2008 21:16

Ja poradziłem sobie w taki sposób, iż 2 godziny przed odbiorem od dealera, powiedziałem, że wolałbym bez tych napisów (gwarancja i lotos), powiedzieli że zrobią i zrobili :)

AUTOR WĄTKU
Arti
 

29 mar 2008 11:13

u mnie dokladnie tak samo, spytalem sie czy moga usunac i wyjechalem bez napisow

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

29 mar 2008 11:51

naklejki z szyby to był pryszcz powiedzcie lepiej jak pozbyc sie tych z oslon p.slonecznych

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

29 mar 2008 15:04

Nie było tak źle, na sucho jakieś 20min, trochę kleju zostało ale to już na mokro zejdzie (mówię o szybie)

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

29 mar 2008 20:11

Panowie może by tak każdy tą bużke zostawił na szybie i byłaby takim naszym znakiem rozpoznawczym ??? Oprócz naklejki klubowej oczywiscie!!! :D

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

29 mar 2008 22:31

Łukasz napisał(a):Panowie może by tak każdy tą bużke zostawił na szybie i byłaby takim naszym znakiem rozpoznawczym ??? Oprócz naklejki klubowej oczywiscie!!! :D


Za późno, lalala, nie będę teraz latał za naklejką i przyklejał z powrotem ;-)
Wojtek Piszczek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl