spryskiwacz swiateł przednich

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kornac
Klubowicz
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 maja 2008 18:21
Lokalizacja: Ełk

spryskiwacz swiateł przednich

10 kwi 2009 13:23

Ostatnio edytowano 10 kwi 2009 14:01 przez kornac, łącznie edytowano 1 raz
Biały ceed SW 1.6 CRDi 90KM Optimum ESP

pawelm2
 

10 kwi 2009 13:53

<span>kornac</span> napisał(a):http://ceedclub.ru/forums/index.php%3FPHPSESSID%3Dd9864e3e0694025ef65831995485faad%26topic%3D2660.msg290110&tbb=1&usg=ALkJrhimXgTfk5VubA_0jvsGAo_mouVeaA#msg290110


The page cannot be found, czyli że nie ma takiej strony na drugim końcu kabla :P a co do filmiku z pierwszego linka to ciekawe jaka jest skuteczność samego spryskiwania bez użycia wycieraczek

szady
 

10 kwi 2009 14:17

hm też się własnie zastanawiam ale przecież nowe auta wyposażone w xenony też mają same spryskiwacze:) np w seacie leon naprawde dobrze myją:)

Lord Boss
 

10 kwi 2009 14:54

ale te Ruski modzą przy kijankach :D , sprysk co jak co ale żeby coś zdziałać to musi być wysokociśnieniowy nie połączony do jednej pompki od sprysków szyby tylko mieć osobna wysokociśnieniową pompę

szady
 

10 kwi 2009 15:00

wydaje mi się że te spryskiwacze to z myślą o xenonach- sam myślałem o przerubce i założyć xenony ale wtedy koniecznością byłoby także chociaż dla picu założyć spryskiwacze:)

Lord Boss
 

10 kwi 2009 15:08

i masz zamiar oślepiać wszystkich ??
sorry ale montaż zenonów z allegro do zwykłych lamp na żarówki halogenowe to istny debilizm :roll:

less
 

10 kwi 2009 17:19

Lord Boss napisał(a):ale te Ruski modzą przy kijankach :D , sprysk co jak co ale żeby coś zdziałać to musi być wysokociśnieniowy nie połączony do jednej pompki od sprysków szyby tylko mieć osobna wysokociśnieniową pompę


Ale przecież tam jest osobna pompka dla tych sprysków. Poza tym to jest zestaw Hella więc nie sądzę aby była to totalna tandeta

szady
 

10 kwi 2009 19:02

<span>Lord Boss</span> napisał(a):i masz zamiar oślepiać wszystkich ??
sorry ale montaż zenonów z allegro do zwykłych lamp na żarówki halogenowe to istny debilizm


nie o takich xenonach mowie tylko o masz tu przyklad:

http://www.allegro.pl/item607341271_prz ... enony.html

novee
 

10 kwi 2009 19:08

No ja tam na tych zdjęciach spryskiwaczy nie widzę...

szady
 

10 kwi 2009 19:13

novee napisał(a):No ja tam na tych zdjęciach spryskiwaczy nie widzę...


nie widzisz bo my tu gadu gadu o xenonach bo kolega Lord myslal ze ja same zarniki chce do lampy wlozyc a mi chodzilo o przerobke calej lampy:)

szady
 

10 kwi 2009 19:18

<span>szady87</span> napisał(a):novee napisał:
No ja tam na tych zdjęciach spryskiwaczy nie widzę...



nie widzisz bo my tu gadu gadu o xenonach bo kolega Lord myslal ze ja same zarniki chce do lampy wlozyc a mi chodzilo o przerobke calej lampy:)
_________________


a spryskiwacze nawet do przerobionej lampy z xenonem już trzeba założyć:)
nie jestem łysym kolesiem w dresach z pidbulem u boku i bląd natura wożącym sie 20letnim BMW dlatego nie zamierzam założyć xenonów z allegro za 199zł w promocji i świecić ludziom po oczach:) :P

Maikler
 

10 kwi 2009 19:31

Zależy od pompki. W Nissanie więcej chlapały samochód niż myły reflektory. W Hondzie działa to nieco lepiej. Do tego jest bajer, że pryska gdy pryska się przednią szybę, a światła są włączone. Ale moim zdaniem jak reflektor brudny to nic nie zastąpi szmatki z płynem :)

Lord Boss
 

10 kwi 2009 21:14

<span>szady87</span> napisał(a):nie o takich xenonach mowie tylko o masz tu przyklad:

http://www.allegro.pl/item607341271_prz ... enony.html

wszystko ładnie piękne lecz lampę masz z homologacją na żarówki halogenowe ;)

<span>szady87</span> napisał(a):nie jestem łysym kolesiem w dresach z pidbulem u boku i bląd natura wożącym sie 20letnim BMW dlatego nie zamierzam założyć xenonów z allegro za 199zł w promocji i świecić ludziom po oczach:) Razz

twoje szczęście że nie jesteś zenoniarzem :D

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl