Zamykanie kluczykiem a oswietlenie stacyjki

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

Zamykanie kluczykiem a oswietlenie stacyjki

27 lut 2009 21:43

Parkuje w garazu pod blokiem i do tej pory zamykalem auto kluczykiem a nie pilotem. W sumie po co ma alarm byc wlaczony. Ostatnio zobaczylem, ze po takim zamknieciu swieci sie to swiatlo obok stacyjki, jak zamkne pilotem to nie swieci. Czy cos jeszcze jest wlaczone? W sumie to dosc dziwne :?: Tez tak macie u siebie?

Atom
Brygadzista
 
Posty: 116
Dołączył(a): 19 wrz 2008 18:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Zamykanie kluczykiem a oswietlenie stacyjki

27 lut 2009 22:04

wujekcybul napisał(a):Parkuje w garazu pod blokiem i do tej pory zamykalem auto kluczykiem a nie pilotem. W sumie po co ma alarm byc wlaczony. Ostatnio zobaczylem, ze po takim zamknieciu swieci sie to swiatlo obok stacyjki, jak zamkne pilotem to nie swieci. Czy cos jeszcze jest wlaczone? W sumie to dosc dziwne :?: Tez tak macie u siebie?

A mi sie wogule stacyjka nie swieci :P Od jakiej wersji wyposazenia byl ten bajer??

AUTOR WĄTKU
szady
 

27 lut 2009 22:11

Kolego, jeżeli się nie mylę, to światełko gaśnie po pewnym momencie:) Nie zwracalem uwagi na to u siebie, ale po zamknieciu bez pilota jeszcze przez chwilę też się świeci, a później gaśnie :)

Poprawiłem 17 "ortów" w tak krótkim tekście - szady please, przejrzyj czasami tekst zanim klikniesz "Wyślij" - pioter :wink:

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

27 lut 2009 22:12

Od Optimum i w Prockach
Wygląda tak (u N-Jay'a): album_personal.php?user_id=1571
A tu poszerzenie tematu: viewtopic.php?t=1995

<span>wujekcybul</span> napisał(a):po takim zamknięciu świeci się to światło obok stacyjki

A może po chwili gaśnie ?
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

Atom
Brygadzista
 
Posty: 116
Dołączył(a): 19 wrz 2008 18:16
Lokalizacja: Poznań

27 lut 2009 22:17

Dzieki CEEDEEROM za info i linki :wink:

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

27 lut 2009 23:26

szady87 napisał(a):kolego jezeli sie nie myle to swiateł;ko gasie po pewnym momencie:) nie zwracalem uwagi na to u siebie ale po zamknieciu az pilota jeszcze przez chwile tez sie swieci a puzniej gasnie:)


wlasnie gapilem sie przez szybe od strony pasazera. Jak zamkne pilotem to od razu gasnie. Jak kluczykiem to nie gasnie, chyba ze za krotko stalem :?:

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

28 lut 2009 14:43

Wujkucybulku, dzisiaj sprawdziłem u siebie.
Podświetlenie stacyjki gaśnie po 30 sekundach od zamknięcia drzwi.

Przy okazji - kontrolka w przycisku centralnego zamka gaśnie po 1 minucie.
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

Avatar użytkownika
Marco
Asystent Kierownika
 
Posty: 338
Dołączył(a): 20 kwi 2008 10:54
Lokalizacja: GTC
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 T-GDI Pb 160KM
2021, GTLine Deluxe White + Premium+AEB+7DCT

28 lut 2009 14:57

<span>wujekcybul</span> napisał(a):Parkuje w garażu pod blokiem i do tej pory zamykałem auto kluczykiem a nie pilotem. W sumie po co ma alarm być włączony.

Dziwne masz podejście. Po to masz alarm aby był włączony. No chyba, że masz pancerny garaż :D
Kumplowi do garażu włamały się małolaty i gdy wybili mu małą trójkątną szybkę zaczął wyć alarm więc uciekli.
Gdyby nie to, pewnie narobili by większych szkód.

AUTOR WĄTKU
Lord Boss
 

28 lut 2009 15:03

<span>Marco</span> napisał(a):Dziwne masz podejście. Po to masz alarm aby był włączony. No chyba, że masz pancerny garaż Very Happy
Kumplowi do garażu włamały się małolaty i gdy wybili mu małą trójkątną szybkę zaczął wyć alarm więc uciekli.
Gdyby nie to, pewnie narobili by większych szkód.

moja siostra zrobiła tak samo pod domem na ogrodzonej posesji i rano nie miała już z DVD w aucie ;/
po to jest alarm żeby strzegł auta :P

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

28 lut 2009 15:25

CEEDEEROM napisał(a):Wujkucybulku, dzisiaj sprawdziłem u siebie.
Podświetlenie stacyjki gaśnie po 30 sekundach od zamknięcia drzwi.

Przy okazji - kontrolka w przycisku centralnego zamka gaśnie po 1 minucie.



To sprawdze dzisiaj i dam znac

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

28 lut 2009 15:26

Lord Boss napisał(a):
<span>Marco</span> napisał(a):Dziwne masz podejście. Po to masz alarm aby był włączony. No chyba, że masz pancerny garaż Very Happy
Kumplowi do garażu włamały się małolaty i gdy wybili mu małą trójkątną szybkę zaczął wyć alarm więc uciekli.
Gdyby nie to, pewnie narobili by większych szkód.

moja siostra zrobiła tak samo pod domem na ogrodzonej posesji i rano nie miała już z DVD w aucie ;/
po to jest alarm żeby strzegł auta :P


Fabryczny alarm to tak na prawde tylko prad ciagnie. Zabezpieczenie z neigo zadne.

AUTOR WĄTKU
Lord Boss
 

28 lut 2009 15:31

<span>wujekcybul</span> napisał(a):Fabryczny alarm to tak na prawde tylko prad ciagnie. Zabezpieczenie z neigo zadne.

fakt dla "speca" to kilka sekund roboty ale dla jakiegoś gówniarza to już większy problem , gdyby w naszym wypadu alarm był włączony ktoś by się obudził bo by było słychać .

AUTOR WĄTKU
less
 

28 lut 2009 16:32

polecam też uzbrajenie alarmów ze względów na ubezpieczenie. Jak się wszystkich zabezpieczeń nie uzbroi to żegnaj odszkodowanie z AC :twisted:

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

28 lut 2009 17:05

<span>less</span> napisał(a):polecam też uzbrajenie alarmów ze względów na ubezpieczenie. Jak się wszystkich zabezpieczeń nie uzbroi to żegnaj odszkodowanie z AC


Podobno nie ma głupich pytań :oops: : a po czym poznają w ubezpieczalni jak Ci juz wózek zajumają czy miałeś alarm włączony? :?:

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

02 mar 2009 19:57

wujekcybul napisał(a):
CEEDEEROM napisał(a):Wujkucybulku, dzisiaj sprawdziłem u siebie.
Podświetlenie stacyjki gaśnie po 30 sekundach od zamknięcia drzwi.

Przy okazji - kontrolka w przycisku centralnego zamka gaśnie po 1 minucie.



To sprawdze dzisiaj i dam znac


Rzeczywiscie wylacza sie po jakims czasie clapping

AUTOR WĄTKU
razor7
 

02 mar 2009 20:43

Łukasz napisał(a):
<span>less</span> napisał(a):polecam też uzbrajenie alarmów ze względów na ubezpieczenie. Jak się wszystkich zabezpieczeń nie uzbroi to żegnaj odszkodowanie z AC


Podobno nie ma głupich pytań :oops: : a po czym poznają w ubezpieczalni jak Ci juz wózek zajumają czy miałeś alarm włączony? :?:


he,he..... no pewnie ze jak Ci brykę dmuchną to nikt nie sprawdzi czy miałeś zamkniete drzwi czy nie, chyba że sam złodziej jak wpadnie przyzna sie że auto stało otwarte i grzech było nie przetestować jak jeździ.... :wink:
inna sprawa czy taki gość będzie wiarygodny dla sądu....ale jak znam zycie to szybciej złodziejowi uwierzą że bryka była niezabezpieczona niż tobie że wszystko włączyłęś jak należy.....w takim kraju niestety zyjemy..

AUTOR WĄTKU
amorfis
 

12 kwi 2009 16:16

A mój alarm jest jakiś bardzo cichy. Też tak macie? Jakby stał pod domem i alarm się uruchomił to w domu bym chyba nie słyszał.

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

13 kwi 2009 12:08

amorfis napisał(a):A mój alarm jest jakiś bardzo cichy. Też tak macie? Jakby stał pod domem i alarm się uruchomił to w domu bym chyba nie słyszał.
Nie tylko Twoj. Mozna pewnie wymienic syrene na glosniejsza.

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl