czy wiecie gdzie zamontowali centralkę alarmu?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
novee
 

03 mar 2009 14:57

skalin napisał(a):taaaaaaaaa z łodzi jest jeszcze +20km - trasa na wjazd na autostradę w strykowie - kiedyś testowałem 2,10h. Qmpel jeżdzi codziennie i stwierdził że i tak miałem niezły czas. Czy inny serwis np w łodzi nie zrobi mi tego? autko stoi tu 8-10godzin...

teraz jest szybciej, bo autostradę przedłużyli o parę kilometrów i tiry ronda przed Strykowem tak nie blokują. Poza tym ja jeżdżę do MGT przez Brzeziny i jest duuużo szybciej.

A co do innych serwisów, to zadzwoń i się spytaj. Forum ma za Ciebie dzwonić w Twojej konkretnej sprawie?

AUTOR WĄTKU
skalin
 

05 mar 2009 19:44

NIe chodzi mi o to żeby ktokolwiek dzwonił za mnie - jestem dużym chłopcem i z telefonem daję sobie radę :P. Pytanie było bardziej w temacie czy ktoś ma doświadczenie: jeden salon założył... inny naprawia. Bo jak rozmawiałem w jednym serwisie to dali mi do zrozumienia że kto zakładał niech naprawia :( ale prosto i jasno tego nie powiedzieli. Ale skoro ganiasz do Łowicza to znaczy że Łódź jest "be" .

AUTOR WĄTKU
skalin
 

Re: czy wiecie gdzie zamontowali centralkę alarmu?

24 sie 2009 07:54

Alarm znalazł się po wypatroszeniu całej deski :) - serwis - okazało się że był uszkodzony. Wymieniony działa poprawnie. I to na tyle EOT

AUTOR WĄTKU
guliwerkrk
 

Re: czy wiecie gdzie zamontowali centralkę alarmu?

08 lut 2011 00:13

czasami centralka bywa za zegarami,lub nieopodal skrzynki bezpieczników,lub za konsolą środkową....pozdro

Poprzednia strona
Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl