Jak wyłaczyć światła mijania?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Lovelas
 

Jak wyłaczyć światła mijania?

10 lut 2009 19:18

Czy ktoś wie jak wyłączyć światła mijania , aby nie świeciły się w nocy przy włączonym silniku? Są sytuacje, ze człowiek chciałby dogrzać trochę wnętrze samochodu, ale nie chciał by być widoczny. Denerwuje mnie ze w pozycji off światła i tak cały czas świeca. Może ktoś mi pomoże?

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

10 lut 2009 19:25

kolego w instrukcji jest info na ten temat - trzeba wyciagnac jakis bezpiecznik - a jaki to do sprawdzenia w wymienionej wczesniej instrukcji...

pozdr.piotr

p.s.: rozumiem ze kolega wychodzi z zalozenia ze czytanie instrukcji jest bardzo ponizajace (niektorzy twierdza ze wrecz pedalskie), ale czasem warto... ;-)
Ostatnio edytowano 10 lut 2009 19:26 przez pioteer, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Woody
 

10 lut 2009 19:26

Nie da sie ich wylaczyc samemu. Wiem ze obecnie policyjne ceedy maja mozliwosc wylaczenia swiatel, ale w cywilnych wersjach sie nie da, ale mozesz sprobowac podjechac do ASO zeby ci to zrobili

AUTOR WĄTKU
toomas
 

10 lut 2009 19:28

Da się. Jest w instrukcji. Nazywa się to DLR czy jakoś tak...

AUTOR WĄTKU
adamg29
 

10 lut 2009 19:29

woody - można - w instrukcji jest opisane - tak jak napisał pioteer - wystarczy włożyć jeden bezpiecznik i automat na światła przestanie działać.
Ostatnio edytowano 10 lut 2009 19:38 przez adamg29, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

10 lut 2009 19:34

Woody napisał(a):Nie da sie ich wylaczyc samemu. Wiem ze obecnie policyjne ceedy maja mozliwosc wylaczenia swiatel, ale w cywilnych wersjach sie nie da, ale mozesz sprobowac podjechac do ASO zeby ci to zrobili


kolega woody to kolejny zwolennik teorii o pedalskosci czytania instrukcji;-)
- pofatygowalem sie do instrukcji i info o wylaczeniu swiatel dziennych jest na stronie 4-65...
Kolega dodatkowo jeszcze lubi wprowadzac w blad...
pozdr.piotr

AUTOR WĄTKU
adamg29
 

10 lut 2009 19:35

RTFM

Avatar użytkownika
CEEDEEROM
Żandarmeria
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 18 mar 2008 19:53
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1,4 Pb 140KM
2020, BL3, 7DCT

10 lut 2009 19:36

Można. Sam to zrobiłem jakiś miesiąc temu.
Bezpieczniki w kabinie - po otwarciu lewych drzwi - zdjąć klapkę.
W miejsce opisane DRL WŁOŻYĆ bezpiecznik np 10A, typu małego.

I proponuję closed
Robert M / Ceed III BL3, 1,4 GDI, oczywiście automat 7DCT, Cosmo Blue, mój od 11 maja 2020

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl