Co zrobić aby tył w SW nie był taki brudny?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
novee
 

17 maja 2009 11:53

<span>Wojtek321</span> napisał(a):dla mnie to rzecz warta uwagi, bo wplywa na bezpieczenstwo,
mam dluzej czystą szybę i nie muszę co 2 minuty przy mokrej drodze naciskac tej dźwigienki

IMHO jednak przesadzasz, no chyba że na wstecznym ciągle jeździsz :wink: albo na L-ce i kursanci tyłem rękaw robią. Raczej tak brudnej szyby po chwili nie masz, żebyś świateł auta z tyłu nie zobaczył.

BTW. Znasz auto w którym się zaciek ze spryskiwacza nie robi?

AUTOR WĄTKU
Wojtek321
 

18 maja 2009 16:38

novee napisał(a):IMHO jednak przesadzasz, no chyba że na wstecznym ciągle jeździsz :wink: albo na L-ce i kursanci tyłem rękaw robią. Raczej tak brudnej szyby po chwili nie masz, żebyś świateł auta z tyłu nie zobaczył.

BTW. Znasz auto w którym się zaciek ze spryskiwacza nie robi?


W kombi to nie wiem, bo rzeczywiscie nie mam porownania.
Ale w sedanach (nawet w tych z wycieraczką) ktorymi jeździlem szyba byla czysta i to jest i wygodne i bezpieczne. Bo , nie mow, ale zupelnie inaczej oszacujesz odleglosc na podstawie swiatel samochodu z tylu przy czystej szybie i zachlapanej.

Co do spojlera - gdyby byl skuteczny - w ogole nie wahałbym się,
bo przy mokrej drodze włączanie wycieraczki co 3 minuty jest męczące.

A generalnie z mojej kijanki jestem zadowolony, ale to bym sobie usprawnil
pozdrawiam
Wojtek

Poprzednia strona
Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl