Przewód z komory silnika do kabiny

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Grzechu
 

Przewód z komory silnika do kabiny

13 paź 2008 16:42

Będę wdzięczny za wskazówki ktorędy dokladnie poprowadzić przewód z kabiny to komory silnika (zasilanie CB z akumulatora). Jezeli ktos zechcialby zobrazować to zdjęciami to byłbym baaardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
GM

AUTOR WĄTKU
przemas_pepe
 

Re: Przewód z komory silnika do kabiny

02 sty 2010 21:31

Jeśli byś chciał przeciągnąć kable bezpośrednio z akumulatora do komory silnika to ja to zrobiłem w następujący sposób.
w błotniku od strony kierowcy przy górnym łączeniu jest wolna przestrzeń i tędy puściłem kabelek a jeśli chodzi o przeciągnięcie go do kabiny to pod zawiasem od kierowcy jest taka czarna zaślepka ja ją wyjąłem i przeciągnąłem kabelek do środka później zrobiłem w niej dziurę i z powrotem założyłem żeby woda, albo zanieczyszczenie nie przedostawały się do środka. Nad pedałami zdjąłem materiał wygłuszający i nad nim pościłem kabel później przez tunel środkowy do strony pasażera

PS nie wiem jak jest w modelach przed FL

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl