Podświetlenie zegarów

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

wchoyno
Dyrektor
 
Posty: 620
Dołączył(a): 01 kwi 2009 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

03 cze 2009 14:10

Ludzie, a na zielono to nie da rady ? Przecież to najprzyjaźniejszy kolor dla człowieka ... Ale po tych wszystkich opisach to bałbym się dotknąć gdziekolwiek ...

ticzer
 

03 cze 2009 14:35

Ludzie, a na zielono to nie da rady ?


Pewno, że da.
Kwestia koloru led. Opis wcześniej no i powodzenia ... 8-)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

03 cze 2009 16:36

Temat godny uwagi tylko przeraża mnie :
topic napisał(a):temat bardziej się komplikuje przy zmianie w negatyw ( trzeba uważać przy odklejaniu folli polaryzacyjnej )

gdzie dokładnie on występuje?? i czy są podzespoły plombowane ( np zegary , radio)??

a tak to hii dla fachowca clapping
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

topic
 

03 cze 2009 17:35

<span>Gizmo121</span> napisał(a):gdzie dokładnie on występuje?? i czy są podzespoły plombowane ( np zegary , radio)??


....plombowanie nie występuje. Problem z tematem negatyw, jest taki, że łatwo można uszkodzić folię polaryzacyjną, jest mocno klejona , po odklejeniu zostaje do usunięcia pozostałości starego kleju co jest nie lada wyzwanie ( nie używać ciężkiej chemi :) )

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

03 cze 2009 18:38

Qcze efekt super tylko to odklejanie mnie przeraża ..trudno będzie nadal pomarańczowo w autku :(
PS A w których miejscach musiałeś odklejać folię bo mnie kreci zmiana podświetlenia cyferblatów zegarów.
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

halus
Dopiero co...
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 sty 2008 22:54
Lokalizacja: Mielec
Grupa: Podkarpacka
Model cee'd:
C2 HB, 1,6 ON 110KM
2013

Re: Podświetlenie zegarów

22 lis 2009 13:52

ambresil napisał(a):Dobra wiadomość dla posiadaczy kijanek bez regulacji podświetlenia zegarów . Opracowałem prosty układzik . Koszt wykonania ok. 10 PLN
Układ działa na zasadzie regulatora szerokości impulsu.
Regulacja od max. podświetlenia do wygaszenia .
Zamontowałem w swoim autku - działa wyśmienicie .
Schemat zamieściłem w mojej galerii.


Czy można jeszcze raz wrzucić ten schemacik? Bo galeria jakoś niedostępna...

Poprzednia strona
Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl