Trzeszczace lusterko wsteczne

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
qbix
 

Trzeszczace lusterko wsteczne

27 sie 2008 13:59

Czesc!
Jak w temacie. Co z tym zrobic? Trzeszczy czasami i denerwuje. A denerwuje dlatego ze nic w nim nie trzeszczy kompletnie, tylko to lusterko czasami! :evil:

AUTOR WĄTKU
prosiaczek
 

27 sie 2008 17:57

Witam,
Też miałam czasami trzeszczenia w środku autka i jak sie później okazało było to lusterko wsteczne.
Proponuję zajechać do serwisu i powinni coś na to poradzić.
U mnie zamontowali jakąś podkładke pod śrubke i teraz nic nie słychać :-)
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
qbix
 

27 sie 2008 18:13

a nie orientujesz sie przypadkiem pod ktora srobke? w jakim serwisie robiles to? jak u mnie nie beda wiedzieli to powiem zeby zadzwonili do twojego :)

pozdrawiam!

AUTOR WĄTKU
JuJinn
 

27 sie 2008 22:21

A mi wymienili całe lusterko :D

Pzdr

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

27 sie 2008 22:45

<span>JuJinn</span> napisał(a):A mi wymienili całe lusterko

w którym serwisie?

AUTOR WĄTKU
prosiaczek
 

28 sie 2008 18:52

Te trzeszczenia występowały u mnie w środku samochodu z prawej strony. Wydawało się że jest to trzeszczenie deski lub szyby od strony pasażera.
Jednak panowie w serwisie stwierdzili że odgłosy słychać tylko od strony kierowcy i prawie w ogóle nie są słyszalne ze strony pasażera i stąd wyszedł pomysł że to lusterko wsteczne.
Zamontowano podkładkę pod śrubkę w lusterku i teraz nic już nie słychać.
Szczegółów nie znam, wystarczyła mi powyższa informacja.
Było to jakieś 4 tygodnie temu więc pomogło.
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
JuJinn
 

29 sie 2008 12:01

e2rdo napisał(a):
<span>JuJinn</span> napisał(a):A mi wymienili całe lusterko

w którym serwisie?


W serwisie u Krzewskiego na ulicy Rudzkiej w Warszawie.

Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
tYrYs
 

13 wrz 2008 15:13

tez bylam w serwisie m.in. z ta sprawa, ale panowie stwierdziali, ze im nie trzeszczalo w czasie jazdy :)
wpada w wibracje przy wyzszych predkosciach, moze wiec rzeczywiscie nie slyszeli
zgodnie z ich zaleceniem, potraktowalam je dzis silikonem, zobaczymy, czy to cokolwiek moze zmienic

AUTOR WĄTKU
ryli1
 

13 wrz 2008 17:18

Też mam ten problem z lusterkiem. W którym miejscu potraktowałaś je silikonem?

AUTOR WĄTKU
Bandyta
 

13 wrz 2008 19:13

też myślałem o silikonie, szczególnie widząc jak niektóre ASO reagują na zgłaszane uwagi :).
Dam znać czy coś się zmieniło.

AUTOR WĄTKU
tYrYs
 

19 wrz 2008 14:27

hmm.. no nie wiem, jak sie nazywaja czesci lusterka, co by udzielic precyzyjnej odpowiedzi ;)
prysnelam we wszystkie mozliwe szczeliny na zlaczach, czyli chyba tylko dwie
wczoraj na trasie raczej nie wibrowalo, ale glowy nie dam sobie uciac, bo skupilam sie na braku przyspieszania, ktore znowu wystapilo..

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

20 wrz 2008 08:03

u mnie tez podejrzewalem lusterko a trzeszczaly okulary w gornym schowku, ktore ledwo sie tam mieszczą

AUTOR WĄTKU
qbix
 

14 lis 2008 19:15

w koncu przejezdzajac kolo serwisu wpadlem naprawic te duperelke.

podobno trzeba sciagnac lusterko i cos poprawic (jak znam zycie nawalic silikonu). wazne ze dziala :)

+ dla serwisu ze usuneli (osobiscie przegonilbym takiego petenta)

AUTOR WĄTKU
damian23
 

14 lis 2008 22:58

tez mialem z tym problem az w koncu pojechalem do serwisu i nie uslyszalem zadnego marudzenia:P usterka usunieta w pare godzin bez problemu(polecam serwis w szczecinie)..

AUTOR WĄTKU
elmex
 

jest patent

04 sty 2009 22:35

mi też wpadało w wibracje lusterko wsteczne i po szybie niosło stuki w dół tak ze sie wydawało że cos się tłucze za zegarami, gość w serwisie złapał lusterko i zsunął je w dół a nastepnia zapakował tak kawałek gabki i zasunął z powrotem i trzeszczenia jak ręką odjął, całość nie zajęła więcej jak 3 minuty

AUTOR WĄTKU
bociek
 

04 sty 2009 22:46

<span>damian23</span> napisał(a):usterka usunieta w pare godzin bez problemu(polecam serwis w szczecinie)..



<span>elmex</span> napisał(a):całość nie zajęła więcej jak 3 minuty



:? :? :?

AUTOR WĄTKU
maciejkiner
 

04 sty 2009 22:58

Witam

A ktos wie jak, w ktora strone pociagnac to lusterko, zeby nie urwac, a tylko zsunac? Sam bym sobie to zrobil bo juz szalu z nim dostaje a do serwisu jeszcze troche mi kilometrow zostalo...

pzdr
maciejkiner

AUTOR WĄTKU
elmex
 

w dół, tj. w kierunku do konsoli równolegle do szyby -

04 sty 2009 23:02

w dół, tj. w kierunku do konsoli równolegle do szyby - to jest zamontowane na sankach z elementem sprężynujacym

AUTOR WĄTKU
grzesiusuchy
 

11 kwi 2009 22:16

sprawa z lusterkiem jest prosta wystarczy 5 do 10 min czasu, trzeba wyjąć lusterko i sprężynę z niego podgiąć i złożyć lusterko efekt gwarantowany i bez pianek i niepotrzebnych silikonów

AUTOR WĄTKU
jacek13
 

Re: Trzeszczace lusterko wsteczne

20 wrz 2010 16:52

Panowie po co sie tak męczyć ja pojechałem do serwisu wymienili mi na nowe lusterko i po kłopocie.

Następna strona
Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl