Czym konswerwować ekoskorę w Opti+

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

Czym konswerwować ekoskorę w Opti+

06 cze 2008 11:19

Ma ktos jakieś sprawdzone środki czym to czyścicić i konserwować?

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

06 cze 2008 11:39

Hmmm nie bardzo wiem, ale teściuniu handluje kurtkami skórzanymi to zapytam co poleca :D aha i ma takie coś czym maskuje rysy i wytarcia 8-)

AUTOR WĄTKU
potok
 

06 cze 2008 11:44

Moża spróbować preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitu.

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

06 cze 2008 11:46

sko_fild napisał(a):Hmmm nie bardzo wiem, ale teściuniu handluje kurtkami skórzanymi to zapytam co poleca :D aha i ma takie coś czym maskuje rysy i wytarcia 8-)


OK czekam info od tescia :-)

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

06 cze 2008 16:23

Ja również czekam na fachowe wskazówki... :)

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

06 cze 2008 19:19

No to już - teściuniu dostaje to od gości którzy mu szyją kurtki w "opakowaniu zastępczym" czyli nie wiadomo co to jest. Ma zapytać przy następnej okazji :)
A można też popytać w sklepach - pewnie polecą coś w stylu KIWI heh :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

06 cze 2008 20:45

pasta kiwi ceeda ozywi :D

AUTOR WĄTKU
marko
 

07 cze 2008 05:18

jest specjalny preparat w noraauto popytaj a sprzedawca ci doradzi :D

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

07 cze 2008 08:59

sko_fild napisał(a): A można też popytać w sklepach - pewnie polecą coś w stylu KIWI heh :mrgreen:

KIWI? No nie wiem... kupowalem ostatnio jakies martensy i koles w sklepie powiedzial: "Tyko bron Boze pastowac jakas chemia typu KIWI! Tylko naturalne tluszcze!"
Chyba zastosowalbym tu analogie :)

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

07 cze 2008 09:06

To najlepiej słoninką natrzeć :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
Kubeusz
 

07 cze 2008 09:07

sko_fild napisał(a):To najlepiej słoninką natrzeć :mrgreen:

O! A potem zasmazka! ;)

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

07 cze 2008 11:10

Aha i jeszcze cebulka...mniam :mrgreen:

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

07 cze 2008 11:41

ja kupiłem takie coś firmy carplan "Leather Valet
Krem do tapicerki skórzanej"
http://www.carplan.pl/katalog.php?dzial=CarPlan&kat=27&katG=12
i polecam - ożywia tapicerkę skórzaną /prawdziwą czy ekologiczną/ - ale skóra nie błyszczy się na maxa jak wypastowane oficerki. po drugie zagięcia i zmarszczki są mniej widoczne.
generalnie kosmetyki firmy carplan są b. dobrej jakości - mam całą paletę i spokojnie z czystym sumieniem mogę polecić...

aha nie jestem przedstawicielem handlowym firmy carplan ani nie mam z nią żadnych powiązań :)

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

07 cze 2008 11:44

Są skuteczne środki do skóry naturalnej ,a skórę tzw.ekologiczną super się myje szarym mydłem(to nie żart)

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

12 cze 2008 08:08

nie polecam preparatów do naturalnej skóry bo się robi maskara

a tą skórę z plastikowego zwierza musi być coś do eco skóry -ostatnio spróbowałem BIO LINE z Krakowa do eco skóry plastiku i uszczelek i rewelka wreszcie efekty (negatywne) po preparacie do prawdziwej skóry zostały usunięte
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
stanow034
 

12 cze 2008 20:24

Ja stosuję nawilżane chusteczki uniwersalne które kupuję w biedronce.

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

12 cze 2008 22:56

stanow034 napisał(a):Ja stosuję nawilżane chusteczki uniwersalne które kupuję w biedronce.


Takie chusteczki mają dosyć szerokie zastosowanie, bo ja używam ich do czyszczenia mebli-wcale się nie świecą, a efekt jest fajny :oops:

AUTOR WĄTKU
michalwaw
 

23 cze 2008 14:38

A ja mam takie pytanie: siedziałem w salonie w Proceed opti+. Czy zwykły Ceed opti+ ma identyczną "skórę" w standardzie (nie było w salonie zwykłego ceeda by obejrzeć). Pytam, bo ta w proceedzie mimo, że to skóra ekologiczna daje naprawdę fajny efekt.

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

15 sie 2008 11:32

potok napisał(a):Moża spróbować preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitu.




nie polecam kiedyś przy czyszczeniu plastików na słupkach psiknąłem przypadkiem po siedzeniu i została taka dziwna plama jakby było mokre

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

03 lis 2008 21:58

Własnie skończyłem odswiezac swoja eko-skóre wynalazkiem z gamy PLAKA, jest to pianka przeznaczona do skóry naturalnej i sztucznej. Efekt całkiem przyjemny, zadnych plam :) i mało pracy.

Następna strona
Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl