ETKA Dla KIA

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

ETKA Dla KIA

03 cze 2008 12:45

Mampytanie czy jest jakiś program w stylu jak ETKA dla VW, Wktórym są wszytkie numery części oraz dokładnie opisane co i jak i z czym jest skręcone i gdzie sie znajduje????

Kurcze jak byśmy mieli jakiś taki program rozwiązywał by on wiele naszych pytrać i wątpliwości :)

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

03 cze 2008 13:12

Juz znalazłem :) jest to program KIA EPC :)
http://cgi.ebay.pl/KIA-EPC-12%2F2007-PL ... 18111a2752

tylko troche kosztuje,

Jest na torentach :)
poszukam pw domu i postaram sie ściągnąć :)

AUTOR WĄTKU
qzim
 

03 cze 2008 13:26

jak napisales troche to myslale ze z kilka tysiecy...stac Cie na samochod za kilkadziesiat tysiecy a kradniesz za 120 złotych....skad ja to znam..ah tak przeciez mieszkamy w Polsce i to tutaj powszechne bardzo jest...

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

03 cze 2008 13:51

A odrazu kradne jest ogulnodostępna to ściągam
A na samochód mnie nie stać tylko na rate :)

qzim a zapewne Ty nie masz zadnej sciągniętej mp3 z netu zawsze kupujesz płyty w sklepie :) i wszytkie programy włącznie z windowsem masz na oryginale :)

AUTOR WĄTKU
qzim
 

03 cze 2008 13:54

tak, nie mam nielegalnego softu ani muzy ani niczego innego i mimo ze uzywam maca to tez mam na nim oryginalnego win xp...

to ze jest dostepne to zadne wytlumaczenie...bo samochody na ulicach tez sa ogolnodostepne i pewnie juz bys tak nie tlumaczyl kradziezy gdyby ktos w taki sposob podszedl do Twojego samochodu...

AUTOR WĄTKU
zawad
 

03 cze 2008 13:58

qzim napisał(a):jak napisales troche to myslale ze z kilka tysiecy...stac Cie na samochod za kilkadziesiat tysiecy a kradniesz za 120 zÂłotych....skad ja to znam..ah tak przeciez mieszkamy w Polsce i to tutaj powszechne bardzo jest...
tak to juÂż jest i nie tylko w Polsce ale i na caÂłym Âświecie ludzie ÂściÂągajÂą co jest im potrzebne. A wydaje mi siĂŞ, Âże nikt nie jest ÂświĂŞty i duÂżo jest piractwa w kaÂżdym pc. ZastanĂłw siĂŞ czy i u ciebie w komputerze czegoÂś nie ma jakiegoÂś filmu, mp3, pakietu office'a i innego zcrakowanego oprogramowania. I tak jest jak napisaÂłeÂś notebooka kupujesz za 4500 a film zamiast czekaĂŚ jak wyjdzie na dvd to bierzesz od kumpla na flash'u :)

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

03 cze 2008 13:58

No to sorka

Ale i tak ściągne i sprawdze co ten program jest wart

AUTOR WĄTKU
qzim
 

03 cze 2008 14:04

zawad napisał(a):. I tak jest jak napisaÂłeÂś notebooka kupujesz za 4500 a film zamiast czekaĂŚ jak wyjdzie na dvd to bierzesz od kumpla na flash'u :)


czy ja komus cos wmawiam? chyba nie...wiec po co mowisz ze biore filmy od kumpli skoro tego nie wiesz...a filmy to ja ogladam tylko w kinie...

AUTOR WĄTKU
zawad
 

03 cze 2008 14:10

To sorry nie chciałem cię urazić po prostu nie wiedziałem, że są jeszcze tacy ludzie na świecie :roll: pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

03 cze 2008 14:12

dobra porozmawiali :) a ja proponuje aby trzymać sie tematu :)
I nie robić OT bo takim sposobem to forum bedzie zaśmiecone w przeciągu tyg :)

Prosze moda aby wykasował posty niezwiązane z tematem, albo przeniusł je do innego tematy np :"ucziwi i nie ściągać czynie ".

AUTOR WĄTKU
qzim
 

03 cze 2008 14:13

ale mnie nie uraziłeś:) zaptaj sie co o tym mysla ludzie ktorzy pracuja aby stworzyc cos co Ty sciagasz...to zobaczysz urażonych ludzi :D

"jeszcze" a ja myslalem ze "juz" ;D

AUTOR WĄTKU
romann
 

05 cze 2008 07:23

Fajna rzecz ten katalog, ale chyba w czasie gwarancji nie będzie zbytnio przydatny (oby). Kiedyś kupiłem podobny do Megane, ale niestety okazał się na Mac-a i nie działał na PC. W końcu zastapiłem go książką.
Ciekawe dlaczego dla Hondy kosztuje tylko 70 zł. W każdym razie 120 zł to uczciwa cena.

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

05 cze 2008 07:44

102 to polska cena jak patrzyłem na zagranicznych stronach to pełen katalog ze wszytkim kosztuje ok 500 dolarów :( i obawiam sie ze tan za 120 PLN to bedzie tylko katalog częsci :( bez schematów.

A co do przydatności z doświadczenia wiem ze na forach często prędzej sie dochodzi czemu coś jest nie tak niz spece w ASO :), bo my sie zastanawamy i wynmieniamy opiie podczas gdy oni czesto idą metodą prób i błędów :)

Avatar użytkownika
mark
Weteran
 
Posty: 1309
Dołączył(a): 23 lut 2008 12:27
Lokalizacja: Lubelskie
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 115KM
2007, C+

05 cze 2008 10:03

Czyli na tzw. czuja. :D
Wyczują czy nie wyczują? O to jest pytanie :twisted:

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

05 cze 2008 10:33

Dokładnie :) tak :)

Np nie działają hamulce hmmmmm 3 dni namysłu i dobra sprawdzamy płyn, nie jesdnak to nie to płyn jest no to moze gdzieś przewód urwany i zapowietrzył układ nie wszytko ok co sie okazało ze nie zamontowali tarczy :D :P hihhihihhii

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl