A ja jeszcze lepiej shackowałem ceed'a :)

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kanciak2
 

A ja jeszcze lepiej shackowałem ceed'a :)

28 kwi 2008 15:31

No tak trochę żartuję.

Powiem szczerze ze nie wiem jak to zrobilem i nie wiem jak odkrecic :)

Bo teraz mimo ze mam swiatla wyłączone to dopoki nie wyciagne kluczyka ze stacyjki non stop swieca mi sie swiatla :) nawet po zgaszeniu silnika

Tzn:
Gaszę auto, wyłączam swiatła a tu swiatla przelaczaja mi sie na pozycje.
Włoże kluczyk i juz znowu swieca.

Troche to irytuje bo jak chce posluchac radia w czasie postoju to musze i swiatłami swieci :)

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

28 kwi 2008 17:30

U mnie pozycyjne zapalają się, gdy jest kluczyk w stacyjce. Do tej pory uważałem to za normalne działanie. Natomiast nie potrzebuję kluczyka w stacyjce, aby włączyć radio.
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
kanciak2
 

28 kwi 2008 22:16

No widzisz a ja bez kluczyka nie posłucham radia, dziwna sprawa,
niby szczegół ale czasami irytujacy

AUTOR WĄTKU
Sensation
 

28 kwi 2008 22:37

kanciak2, pamietaj jak chcesz pić piwo w aucie to tylko na siedzeniu pasażera :wink: a za kierownica nie siedzi nikt albo ktos trzeźwy :wink: chyba wiadomo czemu? 8-)

AUTOR WĄTKU
Jenot
 

29 kwi 2008 00:00

kanciak2 napisał(a):No widzisz a ja bez kluczyka nie posłucham radia, dziwna sprawa,
niby szczegół ale czasami irytujacy


A wyjmij kluczyk ze stacyjki i wciśnij pokrętło regulacji głośności radia na konsoli głównej ... radio powinno się uruchomić bez problemu bez kluczyka. Pozdrawiam[/b]

AUTOR WĄTKU
Hector
 

11 cze 2008 16:27

<span>kanciak2</span> napisał(a):Gaszę auto, wyłączam swiatła a tu swiatla przelaczaja mi sie na pozycje.
Włoże kluczyk i juz znowu swieca.

Pozycyjne powinny zgasnąć po otworzeniu dżwi kierowcy. Swoją drogą nie rozumiem jaka w tym logika...

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl