Jak zdjąć roletę w SW?

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
dyzman
Kierownik zmiany
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2008 19:54
Lokalizacja: Słupsk
Grupa: Trójmiasto

Jak zdjąć roletę w SW?

23 mar 2008 22:30

Jak w temacie, czyli jak zdjąć roletę bagażnika w SW? Bo w instrukcji nie znalazłem, a nie wiem, czy ma jakieś zatrzaski, czy co.... Nie chciałbym stosować rozwiązań siłowych :)

Wojtas
 

24 mar 2008 00:08

Powiem tobie tak - autko mam prawie 5 miesięcy ale do tego jeszcze nie doszedłem, ale muszę to sprawdzić bo jak narazie nie miałem potrzeby korzystania z całej przestrzeni bagażowej - wystarczało złożenie siedzeń, sprawdzę to jutro i dam znać.

Pozdr

MikeTNK
 

24 mar 2008 08:00

Roleta mocowana jest na zasadzie rozporowej z tego co sie zdarzylem zorientowac.

Wojtas
 

24 mar 2008 10:04

<span>MikeTNK</span> napisał(a):Roleta mocowana jest na zasadzie rozporowej z tego co sie zdarzylem zorientowac.

Dokładnie tak jak mówisz - wystarczy złapać tą belkę (do której się chowa cała roleta) z obu stron i starać się ją ścisnąć do środka, powina wyjść bez problemu z zaczepów - mi się udało :) .

Pozdr

arturko
 

24 mar 2008 12:23

Z prawej strony na uchwcie rolety masz strzałkę skierowaną do środka. Wystarczy przesunąć uchwyt w tę stronę.

tstwi
 

25 mar 2008 23:04

Polecam jazdę bez rolety ,nic nie trzeszczy i mniejsza waga auta
Oczywiście jeśli masz tak jak ja O+ z przyciemnianymi szybami

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
dyzman
Kierownik zmiany
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19 lut 2008 19:54
Lokalizacja: Słupsk
Grupa: Trójmiasto

25 mar 2008 23:40

arturko napisał(a):Z prawej strony na uchwcie rolety masz strzałkę skierowaną do środka. Wystarczy przesunąć uchwyt w tę stronę.

No właśnie dziś zauważyłem. Dzięki wszystkim. Bez rolety się nie da, mam tylko Optimum.

Powrót do Tipsy i triksy ...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl