[C2] Wymiana reflektora

... czyli porady dla zdezorientowanych, co i jak wymienić, poprawić lub zrobić w cee'd'ku. Linki i doświadczenia własne użytkowników

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
czajmen32
Dopiero co...
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 paź 2018 14:11
Lokalizacja: TG
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1.4 Pb/LPG 100KM
2014, M

[C2] Wymiana reflektora

11 paź 2018 14:21

Witam,

Jak ktoś nie lubi wstępów zapraszam do kolejnego akapitu :)
Po 50k km i mnie dopadł problem z LED'ami (gwarancji brak). Zamówiłem używany reflektor z Allegro. Z racji tego ze planuje weekendowy wyjazd, a Pan od wysyłki się ociągał kurier przyjdzie prawdopodobnie dopiero jutro... Po dalszych perturbacjach z terminami, stanęło na tym ze żaden mechanik nie zdąży mi tego zrobić. A bez światła pozycyjnego z prawej strony raczej jeździć nie wolno.

Czy ktoś mógł by mi poradzić jak wymienić reflektor prawy (pasażera) w Kia Ceed 1,4 JD . Dam rade to zrobić sam czy jest masa roboty? Może to brzmi komicznie ale moim poprzednim samochodem był Fiat Uno gdzie wymiana reflektora to było odkręcenie 2 śrubek, a tutaj wszystko takie zabudowane :szok:

ps. nie wiem czy dobry dział. Użyłem opcji szukaj znalazłem post z wymianą w ceedzie 1 który również znajdował się w tym dziale.

Pozdrawiam

Powrót do Tipsy i triksy ...
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl