siatka do bagażnika

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Escobar
 

siatka do bagażnika

25 sty 2008 10:14

Witam

Osoby wykazujące chęć posiadania siatki w bagażniku uprzejmie proszone sa o udanie sie do najbliższego sklepu Lidl celem zakupu, koszt 14,99 PLN. :D

Siatka posiada plastikowe haczyki/zaczepy pasujące do metalowych kółek w bagażniku. Gumy naciągające są trochę za długie, ale oglądam właśnie zaczepy i myślę ze będzie dało sie skrócić. Cena nader opłacalna, mając na uwadze koszt oryginału który podał mi salon - 190,00 PLN


http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20080124.p.Siatka

pozdr.

EDIT : po bliższym przyjrzeniu i przymierzeniu, sama siatka jest niestety za duża, ale myślę ze przy minimalnej pracy manualnej będzie można ja przerobić do wymaganych rozmiarów.

AUTOR WĄTKU
domino77
 

12 lut 2008 14:49

znalazł ktoś może jakiś zamiennik, bądź coś co będzie pasowało do sw???

AUTOR WĄTKU
Puhaal
 

Re: siatka do bagażnika

12 lut 2008 16:49

Escobar napisał(a):mając na uwadze koszt oryginału który podał mi salon - 190,00 PLN


190 zł :? to już obciach. W Cardroomie/Wawa przy odbiorze auta przypomniałem że nie ma siatki. Dostałem gratis.

AUTOR WĄTKU
arturko
 

12 lut 2008 20:56

Ja kupiłem w salonie Citroena za 60 PLN. Do SW pasowała od C5.

AUTOR WĄTKU
domino77
 

12 lut 2008 21:26

arturko - a jakie sa wymiary tej siatki - w katalogu c5 jej niema...

AUTOR WĄTKU
arturko
 

12 lut 2008 21:54

Siatka jest elastyczna i bardzo dobrze wykonana. Wymiary tak na oko 60x60cm.
Pan w salonie był tak miły, że mogłem poprzymierzać różne siatki. Ta na pierwszy rzut oka wydała mi się za mała, ale jestem z niej zadowolony. Płyn do spryskiwacza mi nie lata po bagażniku, a jak wracam z zakupów z kiloma siatkami :wink: to też mi nic nie lata.
P.S.
Chyba do C8 jest podobna siatka, ale nie dam sobie głowy uciąć.

AUTOR WĄTKU
domino77
 

12 lut 2008 22:07

thx

AUTOR WĄTKU
lalas
 

Re: siatka do bagażnika

13 lut 2008 01:37

Puhaal napisał(a):
Escobar napisał(a):mając na uwadze koszt oryginału który podał mi salon - 190,00 PLN


190 zł :? to już obciach. W Cardroomie/Wawa przy odbiorze auta przypomniałem że nie ma siatki. Dostałem gratis.



no chyba zwariowali, ta siatka nie jest więcej warta niz 50 zł, moja jest już lekko rozciągnięta 8-) 8-) , to tylko zwykła KIA a ceny mają jak z salonu Bentleya, bez przesady :? :?

AUTOR WĄTKU
darekt
 

01 mar 2008 17:38

A jak tam na Allegro?

AUTOR WĄTKU
denikomp
 

14 mar 2008 07:05

a w salonie w zabrzu (a konkretnie w serwisie w zabrzu) kupilem siatke do bagaznika za 60 zl brutto. opakowanie nie wskazuje na to ze jest to orginal jednak wymiar pasuje idealnie, zaczepy sie trzymaja i siatka jest wykonana na dobrym poziomie. POLECAM

jesli ktos jest z daleka to moge kupic i wyslac.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

28 mar 2008 17:29

Siatka siatką ale do czego służą dwa solidne "czołgowe"ucha na wewnętrznej stronie progu bagażnika. W instrukcji nie znalazłem i tak sobie jeżdżę już 11 miesięcy z tym pytaniem. ( hb)

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

28 mar 2008 17:49

Ja siatkę do swojego procka czekam już ponad miesiąc...Przy odbiorze nie zorientowałem się że jej nie ma i teraz muszę sie prosić w Marvel KIA Łódź i cały czas bez rezultatu....
W bagażniku była natomiast druga antena,którą kierownik mi zabrał ale siatki jak nie było tak nie ma...

Żenada :evil: :evil:

AUTOR WĄTKU
Shred34
 

28 mar 2008 18:17

<span>vitaras</span> napisał(a):Siatka siatką ale do czego służą dwa solidne "czołgowe"ucha na wewnętrznej stronie progu bagażnika. W instrukcji nie znalazłem i tak sobie jeżdżę już 11 miesięcy z tym pytaniem. ( hb)



To ma coś wspólnego z mocowaniem fotelików dla dziecka. Dokładnie nie pamiętam, ale w instrukcji o tym pisali :)

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

28 mar 2008 20:26

Shred34 napisał(a):To ma coś wspólnego z mocowaniem fotelików dla dziecka. Dokładnie nie pamiętam, ale w instrukcji o tym pisali :)


Pochwyty ISO-fix. Fajna rzecz, o ile fotelik też jest ISO-fix ;-)
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

28 mar 2008 20:30

Dzięki. znalazłem w instrukcji wreszcie. :) Dzieci juz nie wożę w fotelikach więc trzeba bedzie dla nich (haków) wymyślic inne zastosowanie. :D

Avatar użytkownika
Rawq
Brygadzista
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 lip 2010 09:54
Lokalizacja: Strachówka

Re: siatka do bagażnika

29 lis 2010 08:35

Odświeżę kotleta :ha

Zna ktoś wymiary siatki do bagażnika do Ceed HB ?
Obrazek

Cee'd FL C+ 1.6 CRDI

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

Re: siatka do bagażnika

29 lis 2010 09:47

Rawq napisał(a):Zna ktoś wymiary siatki do bagażnika do Ceed HB ?


Nie znam. Ale wiem kto chce sprzedać.
Jeśli jestes zinteresowany Franky ma jedną sztukę.
Jeśli pasuje z SW do HB to kontakt już masz.
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: siatka do bagażnika

29 lis 2010 10:07

Rawq napisał(a):Odświeżę kotleta :ha

Zna ktoś wymiary siatki do bagażnika do Ceed HB ?

Siatek może być dwie: pionowa za siedzeniami http://allegro.pl/siatka-kia-ceed-czarna-oryginal-i1340317608.html lub "pozioma" do trzymania bagaży/przedmiotów przewożonych w bagażniku http://allegro.pl/siatka-do-bagaznika-80x100-przegroda-haczyki-i1324380362.html wiec :eek: :?
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
Rawq
Brygadzista
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 lip 2010 09:54
Lokalizacja: Strachówka

Re: siatka do bagażnika

29 lis 2010 10:29

Gizmo121 napisał(a):
Rawq napisał(a):Odświeżę kotleta :ha

Zna ktoś wymiary siatki do bagażnika do Ceed HB ?

Siatek może być dwie: pionowa za siedzeniami http://allegro.pl/siatka-kia-ceed-czarna-oryginal-i1340317608.html lub "pozioma" do trzymania bagaży/przedmiotów przewożonych w bagażniku http://allegro.pl/siatka-do-bagaznika-80x100-przegroda-haczyki-i1324380362.html wiec :eek: :?


Chodzi mi o tą druga siatkę do trzymania bagaży/przedmiotów przewożonych w bagażniku jakie powinna mieć wymiary?
Obrazek

Cee'd FL C+ 1.6 CRDI

AUTOR WĄTKU
wilam
 

Re: siatka do bagażnika

17 gru 2010 12:46

Rawq napisał(a):Chodzi mi o tą druga siatkę do trzymania bagaży/przedmiotów przewożonych w bagażniku jakie powinna mieć wymiary?


Zamówiłem 95x115 i jest trochę za duża. Przypiąłem ją do uchwytów isofix i do oczek na tylnym pasie bagażnika. Karabińczyki można złapać bliżej środka siatki i wtedy jest ok, a w razie przewożenia większych bagaży można przypiąć do rogów siatki.
Ogólnie bardzo przydatna rzecz, wcześniej nie używałem i wszystko mi latało w bagażniku, a teraz wszystko na swoim miejscu.

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl