dolna osłona silnika i skrzyni biegów

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

17 lut 2008 14:21

K-36, czy na Żmigrodzkiej zainstalują taką osłonę i w jakiej cenie?Bo chyba jeszcze nikt nie instalował jej w benzynie?

AUTOR WĄTKU
k-36
 

17 lut 2008 17:01

Nie mam pojęcia , czy zainstalują i ile to kosztuje.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

18 lut 2008 11:20

....zainstalują jak sobie wcześnie u nich zamówisz 8-) Koszt to ok 250zł :(
temat drążony od jakiegoś czasu ! Czekam tylko na odpowiedź z KP co powiedzą na temat montowania w w/w osłony w silniku benzynowym :?

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

20 lut 2008 12:58

Temat drążony, ale ceny wcześniej nikt nie podał.Padała cena maty wygłuszającej (340PLN). Oba te elementy są w moim jazzie.Tu trzeba zamówić i zapłacić.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

08 mar 2008 11:17

No i mamy odpowiedź w sprawie montowania osłon pod silnikiem z benzyniakach!


"Witam,

W odpowiedzi na otrzymanego maila proszę przyjąć, iż Pańskie uwagi zostaną
przesane do Producenta pojazdów, niemniej w chwili obecnej brak jest w
ofercie opisanej przez Pana osłony silnika dla pojazdów w wersji benzynowej.
Proszę przyjąć, iż samodzielne montowanie osłony może doprowadzić do zmiany
warunków termicznych wokół silnika, co w konsekwencji może doprowadzić do
pojawienia się zakłóceń w jego codziennej pracy.
W tym miejscu pragniemy również przypomnieć, iż zgodnie z zapisem w książce
gwarancyjnej, wszelkie usterki spowodowane samodzielnymi modyfikacjami czy
usprwanieniami pojazdu dokonanymi przez użytkowanika auta, nie sa objęte
gwarancją KIA udzieloną na przedmiotowy pojazd.

Pozdrawiam"
Specjalista ds. Obsługi Klienta
KIA Motors Polska

Ciekawe czy rzeczywiście zostaną wysłane moje uwagi do producenta i czy producent wykona jakieś ruchy w tym kieruku!!! :evil: :wink:

AUTOR WĄTKU
MikeTNK
 

08 mar 2008 12:04

Off-topic'uj¹c co nieco - we wszystkich odpowiedziach z Kia ktoœ z uporem maniaka u¿ywa sformu³owania "proszê przyj¹Ì" bez po³¹czenia z rzeczownikiem... co to za dziwna "moda" ? "Brzmi" to trochê jak "proszê sobie wbiÌ do g³owy" :) A wystarczyloby napisac "informujemy".

A juÂż w temacie - trochĂŞ smuci, iÂż prĂłba lepszego od producenta zadbania o silnik benzynowy (przynajmniej pod wzglĂŞdem uszodzeĂą mechanicznych) jest "zagroÂżona" nieuznaniem gwarancji :/

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

08 mar 2008 13:47

MikeTNK napisał(a): "proszę sobie wbić do głowy" :) A wystarczyloby napisac "informujemy".

:wink:

AUTOR WĄTKU
gucio33
 

08 mar 2008 14:53

Dziwne bo jedno zaprzecza drugiemu jak kolega IrKo pisał wcześniej
<span>IrKo</span> napisał(a):...zainstalują jak sobie wcześnie u nich zamówisz Cool Koszt to ok 250zł Sad
czy każdy serwis podchodzi indywidualnie ball. Dzwoniąc do Łazisk na serwisie oznajmili że taka osłona jest nie do zdobycia i na tym rozmowa się zakończyła ręce opadają.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

08 mar 2008 21:14

gucio33 napisał(a):Dziwne bo jedno zaprzecza drugiemu jak kolega IrKo pisał wcześniej
<span>IrKo</span> napisał(a):...zainstalują jak sobie wcześnie u nich zamówisz Cool Koszt to ok 250zł Sad
czy każdy serwis podchodzi indywidualnie ball. Dzwoniąc do Łazisk na serwisie oznajmili że taka osłona jest nie do zdobycia i na tym rozmowa się zakończyła ręce opadają.


Jesteś ze śląska to masz blisko do Wrocka więc zamów sobie w GAM- ie tam nie ma problemu :wink:

AUTOR WĄTKU
gucio33
 

09 mar 2008 14:48

Dzięki za info good jazda odpada bo mam kawałek drogi ,może będzie szansa za wysyłką .To jest tylko ciekawe jak są doinformowani na serwisach w GAM-ie bez problemu a w Łaziskach nawet nie zadali sobie trudu aby sprawdzić czy jest dostępna w ofercie .

rawemon
Dyrektor
 
Posty: 732
Dołączył(a): 10 paź 2007 21:40
Lokalizacja: warszawa
Grupa: Mazowiecka

21 mar 2008 21:50

Przyjrzałem się komorze silnika i trochę tej osłony jest, więc nie jest tak źle.

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

21 mar 2008 22:02

rawemon napisał(a):Przyjrzałem się komorze silnika i trochę tej osłony jest, więc nie jest tak źle.

Tak ale niestety tylko trochę :evil:

AUTOR WĄTKU
polnikstudio
 

Osłona pod silnikiem ? Ciekawe spostrzeżenie

28 maja 2008 11:33

Witam.
Przejechałem moim pro już jakieś 3000 i jak na razie 6+ ;)

Zauważyłem jednak, że jak podniosę maskę to mam po lewo całą ubłoconą tak jak by coś pryskało na nią.

Zastanawiam się czy jest to taka przypadłość czy może zapomnieli zamontować jakąś osłonę ;)

pozdrawiam Krzysiek

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

28 maja 2008 11:46

ja po 2 dniach tak miałem że jak pierwszy raz otworzyłem maske i znajomy zobaczył to się pytał ile miesięcy już jeżdze i tym i czy dom buduję i mam błoto na budowie:D
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
lalas
 

03 cze 2008 00:14

u mnie po lewej stronie na ściance grodziowej też jest błoto czasami, także gdzieś tam jest jakaś dziura i wsio lecie do komory :wink:

AUTOR WĄTKU
Rychoo
 

11 lis 2008 01:19

Może jestem lekko tępy, ale po lekturze postów dalej nie wiem gdzie znaleźć taką osłonę. Pytałem na Szczecińskiej i nic. Czy GAM tym cudem dysponuje? Czy trzeba stawić się z własną kupioną gdzieś... Właśnie, gdzie?
A tu zima za pasem i jakiś futrzak zalągł mi się pod maską, a za hotel płaci zaduszonymi ptakami! :(

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

11 lis 2008 08:42

zapytaj o osłonę dolną silnika ale od diesla, bo benzyna nie ma tego w standardzie. Moze dlatego Wrobud cie odesłał z kwitkiem. Poza tym, na stanie tego nie będa mieli - jak sa na magazynie, to powinni ci ściagnąć

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
novee
 

11 lis 2008 11:16

MogĂŞ Wam w AMZ Kutno zaÂłatwiĂŚ :wink: zrobiÂą z blachy pancernej na zamĂłwienie. Wtedy to juÂż tylko dziura w dachu i karabin maszynowy i na patrol do Afganistanu moÂżecie Cee'dem jechaĂŚ.

A bardziej serio, tak Wam te osÂłony w benzynach niezbĂŞdne? Jak siĂŞ jeÂździ po bezdroÂżach to trzeba terenĂłwkĂŞ kupiĂŚ, albo chociaÂż SUVa jak Sportage.

AUTOR WĄTKU
Rychoo
 

12 lis 2008 19:53

zapytaj o os³onê doln¹ silnika ale od diesla, bo benzyna nie ma tego w standardzie. Moze dlatego Wrobud cie odes³a³ z kwitkiem. Poza tym, na stanie tego nie bêda mieli - jak sa na magazynie, to powinni ci œciagn¹Ì


DziĂŞki gbear, rozmawiaÂłem z kierownikiem serwisu na SzczeciĂąskiej, nota bene bardzo uczynnym i fachowym czÂłowiekiem (wiem bo likwidujÂąc usterki "wieku dzieciĂŞcego" ceed'a popadliÂśmy w swego rodzaju jednostronne uzaleÂżnienie :) ) i pomimo szczerych chĂŞci z jego strony, on jako przedstawiciel naszej ukochanej marki, nie byÂł mi w stanie pomĂłc. WspominaÂł co prawda o jakimÂś prywaciarzu, ktĂłry ostatnio zaoferowaÂł im taki asortyment, ale niestety odnalezienie jego wizytĂłwki byÂło niemoÂżliwe. BĂŞdĂŞ jeszcze go naciskaÂł "w tym temacie", lecz nie ma Âżadnej pewnoÂści, Âże znajdzie ten namiar.

novee - Nie je¿d¿ê po bezdro¿ach tylko nie chcia³bym, aby kuna lub inny futrzak poprzegryza³ mi przewody, tak jak mia³ to mój kumpel w Nissanie.

AUTOR WĄTKU
novee
 

12 lis 2008 20:33

<span>Rychoo</span> napisał(a):Nie jeżdżę po bezdrożach tylko nie chciałbym, aby kuna lub inny futrzak poprzegryzał mi przewody, tak jak miał to mój kumpel w Nissanie.

kuna, mysz czy inny futrzak to Ci wlezie przez taką dziurę że nawet nie będziesz miał pojęcia że taka jest. Osłona pod silnikiem Ci g... da, musiałbyś rzeczywiście sobie całe auto od dołu, przy zawieszeniu, drążkach kierowniczych itp. opancerzyć, a najlepiej zahermetyzować. Wg. mnie nierealne.
Osłona pod silnikiem to się może ewentualnie przydać żeby ochronić przed uderzeniem jakiegoś kamienia odbitego spod kół czy zimą, żeby ci się gdzieś pod maską syf ze śniegu i błota nie zbierał.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl