Fotele w pro ceed

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

Fotele w pro ceed

19 sty 2008 15:18

W oficjalnych danych pro ceeda na rynek polski(dane zaczerpnięte z publikacji podpisanej przez panią Monikę Krzesak z Kii Polska) czytamy,fotele z funkcją zapamiętywania położenia.Byłem w salonie ,siedziłem w pro ceedzie optimum + i takiej funkcji nie stwierdziłem :!: Czy klubowicze zamawiający pro ceeda spotkali się z czymś takim.

_alek_
 

19 sty 2008 15:43

<span>studzio</span> napisał(a):W oficjalnych danych pro ceeda na rynek polski(dane zaczerpnięte z publikacji podpisanej przez panią Monikę Krzesak z Kii Polska) czytamy,fotele z funkcją zapamiętywania położenia.Byłem w salonie ,siedziłem w pro ceedzie optimum + i takiej funkcji nie stwierdziłem Exclamation Czy klubowicze zamawiający pro ceeda spotkali się z czymś takim.
_________________


Mialem takie samo wrazenie..Tez czytalem ten artykul i wczoraj w salonie ogladalem pro-ceeda(wersja Optimum) w ktorym fotele wcale nie wracaja na swoje miejsce po przesunieciu...Mialem w ogole problem zeby przestawic go do pozycji z ktorej go ruszylem...Zapytalem sprzedawcy jak to zrobic zademonstrowal mi to i powiedzial mi ze trzeba uzyc troche sily...No coz nie tak to chyba powinno wygladac i dzialac??
Sprzedawca oczcywiscie nic nie slyszal o fotelach z funkcja zapamietywania swojego polozenia...

Tak naprawde to oni niczego o tych samochodach nie wiedza i tylko bezradnie rozkladaja rece...

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 15:47

Mnie sprzedawca dzisiaj powiedział , że nie uzyskam bliższych informacji o pro cedzie bo dopiero się uczą tej wersji ceeda. :evil:

_alek_
 

19 sty 2008 16:09

Wszystko mozna zrozumiec ale bez przesady!!! Nie moze byc tak ze klienci maja wieksza wiedze na temat produktu ktorym chca kupic lub kupili niz sprzedawaca nie majac poza internetem zadnego innego zrodla dostepu do informacji...Szczerze mowiac mi byloby w takiej sytuacji po prostu wstyd..

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 16:13

W związku z tym, wysłałem zapytanie do Kia Polska.Ciekawe co odpowiedzą :?:

_alek_
 

19 sty 2008 16:19

<span>studzio</span> napisał(a):W związku z tym, wysłałem zapytanie do Kia Polska.Ciekawe co odpowiedzą


Widze ze nadajemy na tych samych falach..Niech sie teraz wywiążą ze swoich obietnic"wyborczych".W folderach mozna wszystko napisac,rzeczywistosc jednak weryfikuje tego typu nadużycia...Juz sie nie moge doczekac co odpisza?? Daj znac jak tylko dostaniesz od nich wiadomosc..

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 16:22

Oki,alek2a. :!:

surtoip
 

19 sty 2008 16:26

Jak kupicie najnowszy Motor to jest tam artykul o pro ceedzie i pisze w (-) minusach w podsumowaniu ze nie ma pamieci zapamietywania niestety wiec to raczej prawda!

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

19 sty 2008 16:33

dzisiaj ogladalem pro 1,4 , chyba optimum zwykle i pierwsza rzecz, ktora misie rzucila w ręce to własnie brak pamieci fotela.

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 16:36

Mam to wydanie.Motor stwierdził to co my,ale to Kia Polska ustala wyposażenie na rynek polski a nie motor.Co piszą niech wcielają w życie.
Ostatnio edytowano 19 sty 2008 16:40 przez studzio, łącznie edytowano 1 raz

vitaras
 

19 sty 2008 16:36

<span>studzio</span> napisał(a):fotele z funkcją zapamiętywania położenia


Jak uwaznie czytacie forum to fotele w ceedku "nie pamiętają " nawet jak wysoko mają się tzrymać :lol: I sądzicie ,że do tego dorzucili elektronikę? Lepiej nich nic juz nie kombinują bo im wyjdzie z tego Fotel Lotniczy. Katapultowany. :lol:

vitaras
 

19 sty 2008 16:40

<span>alek2a</span> napisał(a):Tak naprawde to oni niczego o tych samochodach nie wiedza


Tak jest nie tylko w tej branży. Dziś bardzo namawiano mnie do kupna kotła kondensacyjnego na gaz GZ-50 ( nie ma mozliwości przeróbki !) a w promieniu 100 km gazują Gz41,5 . To jest bezczelność czy niewiedza?

surtoip
 

19 sty 2008 16:41

studzio napisał(a):Mam to wydanie.Motor stwierdziÂł to co my,ale to Kia Polska ustala wyposaÂżenie na rynek polski a nie motor.Co piszÂą niech wcielajÂą w Âżycie.


Popatrze ze oni mieli proceed'a na polskich tablicach wiec najprawdopodobniej z salonu. Poza tym pisali ze to najbogatsza wersja wiec co jak co ale wg mnie nie bedzie tego

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 16:43

Jak mają takie podejście. , to niech się sami katapultuja.Pożyjemy,zobaczymy.Czekam na odpowiedź od Kia.

_alek_
 

19 sty 2008 16:52

<span>surtoip</span> napisał(a):Popatrze ze oni mieli proceed'a na polskich tablicach wiec najprawdopodobniej z salonu. Poza tym pisali ze to najbogatsza wersja wiec co jak co ale wg mnie nie bedzie tego


No to ladnie Kia dala dupy z tymi fotelami..Kur.. Bede mial przez to zersany humor a zapowiadala sie taka fajna imprezka..No trudno,na szczĂŞÂście bede jezdzil glownie sam,ewentualnie z dziewczyna..Nie zmienia to jednak faktu ze takie niedorobki denerwuja i niestety studza troche rozgrzane glowy piejÂące z zachwytu na pro-ceedkiem.. :(
Spadam do miasta.... :

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
studzio
Asystent Kierownika
 
Posty: 235
Dołączył(a): 07 sty 2008 18:32
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka

19 sty 2008 17:01

Najgorsze jest to, że to my bedziemy pierwszymi odbiorcami pro ceedów i to dup.....dajstwo Kii na Nas sie odbije.

q8122
 

19 sty 2008 17:50

<span>vitaras</span> napisał(a):"nie pamiętają " nawet jak wysoko mają się tzrymać Laughing

hehe znam to z autopsji :)

kawanagila
 

04 lut 2008 18:29

jednak co kraj to obyczaj - to znalazlem na jakiejs uk stronie:
link: http://www.autocar.co.uk/CarReviews/Fir ... -2/230430/
"
...
The extra long doors open to 70 degrees, allowing good access to the rear seats, and the tilting front seats have a memory that means they slide back to their previous position after entry..."
ciekawe, czy specjalnie produkuja 2 rodzaje foteli, zeby te gorsze mogly isc do polski?

kuba.p
 

04 lut 2008 19:15

<span>kawanagila</span> napisał(a):and the tilting front seats have a memory that means they slide back to their previous position after entry


Jak dla mnie to tam za grosz elektroniki nie ma, a cała ta pamięć fotela polega na tym że pasażer odchyla oparcie fotela przesuwa go do przodu, sadza tyłek na tylniej kanapie, a fotel wraca na pierwotną pozycję..... ale mogę się mylić.

kawanagila
 

04 lut 2008 19:47

nie chodzi o elektronike, tylko ze fotel po podniesieniu wraca na wczesniej ustalona pozycje, a wynika z wpisow kolegow, ze po podniesieniu oparcia spowrotem fotel jest w pozycji najbardziej do przodu/tylu. ta "pamiec" to mechaniczne rozwiazanie - ale przydatne i chyba nie az tak skomplikowane

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl