[C1] Tunel środkowy, wymiana.

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Petman
 

[C1] Tunel środkowy, wymiana.

13 lip 2017 21:14

Witam. Jako że mam nieco ubogą wersję ceed-ki i brakuje mi podłokietnika do którego jestem przyzwyczajony, Chciał bym sobie taki zainstalować. Przeglądając forum doszedłem do wniosków że jedyną sensowną opcją, żeby nie robić tandety i sztukaterii jest wymiana tunelu środkowego. Pytanie moje, czy ktoś podrzuci jakiś manual lub podpowie jak zdemontować tunel? Druga część pytania dotyczy przedniej części tunelu zawierającej osłonę drążka i gniazdo zapalniczki. Czy jeśli kupię taką z gniazdem zapalniczki i portem usb / wejściem jack będzie tam do czego podłączyć gniazda? Może to głupie pytanie ale może producent nie montuje portu bo nie ma go w wyposażeniu wersji ale kable są wypuszczone? Dzięki z uwagę 8-)

AUTOR WĄTKU
NoJz
 

Re: Tunel środkowy, wymiana.

15 lip 2017 10:54

Odnośnie tunelu środkowego zbyt specjalnie nie pomogę, natomiast jeżeli chodzi o gniazdo USB/AUX :
Kabli w samochodzie nie ma, na forum znajduje się TUTORIAL, który osobiście pisałem, co jest potrzebne by dokonać takiego doposażenia:
1. kable idące od radia do gniazda
2. moduł
3. Gniazdo usb/aux

AUTOR WĄTKU
herni
 

Re: Tunel środkowy, wymiana.

15 lip 2017 21:52

Skręcany masz pod tą wykładziną w otworze gdzie powinien być podłokietnik później musisz podważyć plastik na wysokości pedału gazu i lewej nogi pasażera i pociągnąć go w tył samochodu. Z tego co pamiętam jeszcze skręcany po gumową wkładką tą pod zapalniczką dasz radę :wink: prościzna.

AUTOR WĄTKU
Petman
 

Re: Tunel środkowy, wymiana.

16 lip 2017 09:51

Dziękuję Wam za pomoc :spoko:

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl