Wygięta listwa na podszybiu

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Rafal1934
Przedszkolak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 lip 2016 12:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1.6 Pb 126KM
2008

Wygięta listwa na podszybiu

04 lut 2017 16:43

Witam, mam taki problem, że boki listwy na podszybiu (popularny cycki) wygieły się do góry. Teraz przypomina to trochę literę U. Podczas jazdy i włączeniu ogrzewania na szybę słychać jak ta listwa się odkształca i "trzaska". Czy miał ktoś z was podobny przypadek? Jak sobie z tym poradzić? Próbowałem na siłę wciskać ją, ale boję się, że ją złamie. Najbardziej denerwujące są te trzaski, jak sobie z nimi poradzić, jak je zniwelować?

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: Wygięta listwa na podszybiu

04 lut 2017 16:45

Rafal1934 napisał(a):Witam, mam taki problem, że boki listwy na podszybiu (popularny cycki) wygieły się do góry. Teraz przypomina to trochę literę U. Podczas jazdy i włączeniu ogrzewania na szybę słychać jak ta listwa się odkształca i "trzaska". Czy miał ktoś z was podobny przypadek? Jak sobie z tym poradzić? Próbowałem na siłę wciskać ją, ale boję się, że ją złamie. Najbardziej denerwujące są te trzaski, jak sobie z nimi poradzić, jak je zniwelować?



Najlepiej wymienić na nową ? - mam ten sam problem, próbowałem klejem na gorąco niestety efekt mizerny.
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

AUTOR WĄTKU
Rafal1934
Przedszkolak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 lip 2016 12:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1.6 Pb 126KM
2008

Re: Wygięta listwa na podszybiu

04 lut 2017 16:58

Ta listwa trzyma się tam na jakiś zatrzaskach? Diody są demontowane, czy przyczepione na stałe do listwy?

outlander38
 

Re: Wygięta listwa na podszybiu

04 lut 2017 17:52

viewtopic.php?f=38&t=8516&start=40

Tu jest jak sie to demontuję....wiec po co następny temat


:closed: G121

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl