nadkola

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zibi.s
 

12 kwi 2008 06:52

<span>Gaj</span> napisał(a):No ja myślę okleić te plastiki nadkoli czymś wygłuszającym właśnie .
_________________

Gaj ja tez o tym mysle bo ostatnio jak przewiozlem sie z ciekawosci z tyłu w deszczu i po kiepskiej drodze to pomyslalem że gdyby to byla jazda próbna to chyba dałbym sobie spokój (z przodu calkiem inna bajka).daj znac jak cos wymyslisz lub ja jak cos znajde

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

12 kwi 2008 08:14

w fabii miałem jakiś materiał i było lepiej. Rozglądam się za czymś takim, chyba warto wykleić.

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

21 maja 2008 22:35

Ja teraz wyjeżdżam do CHorwacji na 2 tygodnie, po powrocie, ale to już w czerwcu, załatwię temat wygłuszenia silnika dodatkowego oraz nadkoli i drzwi.
Maty z allegro już mam i alu (silnik) i resztę miękkie, leżą, czekają na montaż :) . Obaczym potem różnicę.

AUTOR WĄTKU
wladz
 

22 maja 2008 07:56

Ja już wymieniłem tylne lewe nadkole.Cena + praca= 110zł.

Nie udało się ominąć kawałka metalu i wbił się w tylną oponę przy okazji rozharatał nadkole.Opona do wulkanizacji i zaliczyłem jazdę na dojazdowym kole.

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

22 maja 2008 16:15

wladz napisał(a):Ja już wymieniłem tylne lewe nadkole.Cena + praca= 110zł.

Nie udało się ominąć kawałka metalu i wbił się w tylną oponę przy okazji rozharatał nadkole.Opona do wulkanizacji i zaliczyłem jazdę na dojazdowym kole.


ALe my mówimy tu o wyciszeniu, a nie naprawie... :) .

AUTOR WĄTKU
wladz
 

22 maja 2008 22:34

Ogólnie o nadkolach a wyciszenie jest rozwinięciem tematu(powróć do pierwszego wpisu) tak samo jak moje uwagi o cenie i przygodzie.

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl