[C2 i C2FL] Jaka to wersja wyposażenia

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: najmro
edekzelian
Klubowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 01 mar 2019 11:13
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL Brak, 1,6 ON 136KM
2015, l

Re: Wersja wyposażenia po VIN

10 kwi 2019 08:09

BACK LITE GLASS: TINTED GLASS (W/HEATED)
RR DOOR GLASS: TINTED

po vinie masz auto fabryki z barwionymi szybami, ale według mnie nie z czarnymi.
Ja mam fabrycznie black i u mnie jest to zapisane jako:
RR DOOR GLASS: PRIVACY

W razie czego, pytaj śmiało.

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Jaka to wersja wyposażenia

10 kwi 2019 18:49

To było do mnie ? :wink:
Jeśli tak to dzięki. Ale chodziło mi dokładnie o taki dekoder jak do wcześniejszych roczników działał. Wtedy bym sobie wszystko poczytał i pozprawdzał.

I czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe, czy zostały wykonane i czy jeszcze coś mnie czeka?

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: Jaka to wersja wyposażenia

10 kwi 2019 19:57

sirmike napisał(a): czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe


Akcje serwisowe dotyczą aut serwisowanych w ASO. Jak będziesz swoje tam serwisował to niepotrzebne będzie Ci forum.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

edekzelian
Klubowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 01 mar 2019 11:13
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL Brak, 1,6 ON 136KM
2015, l

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 kwi 2019 14:53

sirmike napisał(a):To było do mnie ? :wink:
Jeśli tak to dzięki. Ale chodziło mi dokładnie o taki dekoder jak do wcześniejszych roczników działał. Wtedy bym sobie wszystko poczytał i pozprawdzał.

I czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe, czy zostały wykonane i czy jeszcze coś mnie czeka?



A to Ty pytałeś o kolor szyb w celu sprawdzenia czy poprzedni wlasciciel coś majstrował z nimi? bo chyba edytowałeś post i juz nie ma tego pytania.
Zdekodujesz na stronie KIA, tam tez są info serwisowe. https://www.kia-hotline.com/euro5/login.tiles

edekzelian
Klubowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 01 mar 2019 11:13
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL Brak, 1,6 ON 136KM
2015, l

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 kwi 2019 14:54

gisio napisał(a):
sirmike napisał(a): czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe


Akcje serwisowe dotyczą aut serwisowanych w ASO. Jak będziesz swoje tam serwisował to niepotrzebne będzie Ci forum.


no nie do końca, paru userów było, którzy byli w ASO nie raz i ASO nie przystąpiło do serwisówki.

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 kwi 2019 16:55

edekzelian napisał(a):no nie do końca, paru userów było, którzy byli w ASO nie raz i ASO nie przystąpiło do serwisówki.


Owszem ponieważ niektóre serwisówki (np. zabezpieczenie antykorozyjne podwozia) dotyczą lojalnych klientów a klient lojalny to taki, który serwisuje pojazd w ASO. Także jak ktoś myśli, że naczyta się o takich czy innych akcjach serwisowych a od lat nie był w ASO, zostanie odesłany z kwitkiem.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 kwi 2019 21:22

Życie... :cool: :mrgreen:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
hevimental
Asystent Kierownika
 
Posty: 271
Dołączył(a): 05 cze 2018 05:58
Lokalizacja: Mosina
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2 SW, 1600 ON 150KM
2013, na wypasie

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 kwi 2019 21:36

edekzelian napisał(a):
gisio napisał(a):
sirmike napisał(a): czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe


Akcje serwisowe dotyczą aut serwisowanych w ASO. Jak będziesz swoje tam serwisował to niepotrzebne będzie Ci forum.


no nie do końca, paru userów było, którzy byli w ASO nie raz i ASO nie przystąpiło do serwisówki.


np. Ja załapałem się n a serwisówkę anten w klamkach
Kia Ceed SW 2013 1.6 crdi 150KM/322Nm
egr OFF
dpf OFF

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Jaka to wersja wyposażenia

13 kwi 2019 17:51

gisio napisał(a):
sirmike napisał(a): czy gdzies na forum można uzyskać info czy mój egzemplarz dotyczyły jakieś akcje serwisowe


Akcje serwisowe dotyczą aut serwisowanych w ASO. Jak będziesz swoje tam serwisował to niepotrzebne będzie Ci forum.



Gisio, auto zakupilem tydzień temu. Bylo serwisowanie w ASO ale wydaje mi się że poprzedni właściciel mógł nie być do końca zorientowany co do ewentualnych akcji serwisowych, mógł jakichś problemów nie zgłaszać choćby z faktu że myślał że tak ma być. Dlatego chciałem się dowiedzieć o tych akcjach. A Ty mi tu wyjeżdżasz żebym serwisowal w Aso to będę wiedział. Skąd takie podejście?

Na tym forum co raz ciężej o konkretne wiadomości (pozdrawiam serdecznie tych co faktycznie chcą pomóc i dzielą się informacjami). Uprzednio miałem C1FL i było podobnie. Teraz pół roku tu mnie nie było i jest chyba gorzej...

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: Jaka to wersja wyposażenia

14 kwi 2019 04:46

Sirmike – nie obrażaj się zaraz na wszystkich tylko czytaj uważnie co inni do Ciebie napisali. Kolega edekzelian podał link do strony na której możesz sprawdzić czy Twoje auto objęte jest akcjami serwisowymi. Wystarczy utworzyć konto i bez jakichkolwiek opłat sprawdzić historię napraw gwarancyjnych, akcji serwisowych i podstawowych informacji o aucie. Owszem forum służy również temu żebyśmy w różny sposób sobie pomagali ale na Boga pewien poziom samodzielności od forumowiczów jest również wymagany.

A to czy będziesz serwisował auto w ASO czy nie to Twój wybór, tylko miej na uwadze to co wcześniej napisałem.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Jaka to wersja wyposażenia

14 kwi 2019 19:24

gisio napisał(a):Sirmike – nie obrażaj się zaraz na wszystkich tylko czytaj uważnie co inni do Ciebie napisali. Kolega edekzelian podał link do strony na której możesz sprawdzić czy Twoje auto objęte jest akcjami serwisowymi. Wystarczy utworzyć konto i bez jakichkolwiek opłat sprawdzić historię napraw gwarancyjnych, akcji serwisowych i podstawowych informacji o aucie. Owszem forum służy również temu żebyśmy w różny sposób sobie pomagali ale na Boga pewien poziom samodzielności od forumowiczów jest również wymagany.

A to czy będziesz serwisował auto w ASO czy nie to Twój wybór, tylko miej na uwadze to co wcześniej napisałem.


Na nikogo się nie obrażam, nawet mi to do głowy nie przyszło. Po prostu Twoj post odebrałem tak jakbyś założył że nie chce auta serwisowac i tylko na forum wypytuje :drinks: Forum to wydaje mi się bardzo pomocne i super że jest, natomiast czasami jak ja przeglądam mam takie a nie inne przemyślenia. I napisałem to.

Co do podanej strony to jak będę miał chwilę to zaraz to posprawdzam skoro każdy może się tam zarejestrować i sprawdzić. Wiem też że gdzieś tu był podany "dekoder vin" zeby móc dokladnie sprawdzic swoje wyposazenie. Szukam i nie mogę trafić na to. Po prostu dziwi mnie że w aucie z 2016 r. raczej dobrze wyposażonym z radiem z nawigacją nie mam na kierownicy przycisku do komend głosowych. A na zdjęciach innych ceedów przycisk ten jest. Tak samo nie wiem czy mija wersja obsługuje android auto bo póki co nie udało mi się za nic tego odpalić. :hi:


No dobra, sprawdziłem te stronę kia-hotline i nie mogę się na niej zarejestrować. Proszą o podanie firmy oraz vat-code i czego bym tam nie wpisał za każdym razem wyskakuje błąd. :roll:

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Jaka to wersja wyposażenia

15 kwi 2019 09:40

gisio napisał(a):ale na Boga pewien poziom samodzielności od forumowiczów jest również wymagany.

Misiek, czego Ty wymagasz od ludzi dzisiaj... I nie jest to wycieczka do @sirmike, tylko mam na myśli ogólne skurwienie społeczeństwa.
Ty mówisz o samodzielności, jak połowa ludzi poniżej 30 roku życia zadaje pytanie na wykopach, fejsbukach, czy jakimś spotted (wczoraj się dowiedziałem co to jest) "czy galeria X jest dzisiaj czynna?" i oczekuje odpowiedzi w 2 minuty, zamiast wejść na stronę www tejże i sprawdzić.
Na tym forum też nie brak wątków typu "gdzie/jak/co/kto zrobić" (po raz 50), a pół godziny później autor wątku wali kolejny post "hejże, nikt nie wie? no co jest"??".. :evil:
Dej mie tu odpowieć i instrukcje na tacy, bo mie się ona nalerzy!! Tu i teras!!
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Jaka to wersja wyposażenia

15 kwi 2019 20:49

Otóż tak.
1. Udało mi się zarejestrować na stronie kia-hotline. Po zalogowaniu i chęci sprawdzenia czegokolwiek wyskakuje komunikat o konieczności dokonania zapłaty. I teraz mam pytanie, czy ktoś płacił za pośrednictwem tej strony? Czy transakcja jest bezpieczna?

2. Szukając też innego dekodera Vin trafiłem na taki: carinfo.kiev.ua Zupełnie darmowa stronka i po vin fajnie sprawdza. Sprawdzilem sobie moje wyposażenie auta. Ale czy ktoś ma tłumaczenia tych wszystkich skrótów i pojęć? Czy w numerze vin zakodowane są też takie informacje czy auto ma funkcję Android Auto albo komend głosowych?

3. Odnośnie Android Auto to na stronie androida znalazlem wykaz aut i dopiero w ceedach od 2017 r. ta funkcja jest. Czy mam rację, czy ktoś kto ma ceeda z 2016 r. ma Android Auto?

4. Czy w navi z 2016 r. jest tom tom czy Navtec?

Ketchup
Asystent Kierownika
 
Posty: 237
Dołączył(a): 31 maja 2018 18:37
Lokalizacja: stolica sadownictwa
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL HB, 1,4 Pb 100KM
2018, M

Re: Jaka to wersja wyposażenia

16 kwi 2019 05:47

Do sprawdzenia podstawowych danych plus akcje serwisowe nic nie płacisz. Płacenie zaczyna się jeśli chcesz mieć dostęp do dokumentacji serwisowej.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Jaka to wersja wyposażenia

16 kwi 2019 12:47

Ketchup napisał(a):Do sprawdzenia podstawowych danych plus akcje serwisowe nic nie płacisz. Płacenie zaczyna się jeśli chcesz mieć dostęp do dokumentacji serwisowej.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka



Tez tak sądziłem. Ale na cokolwiek nacisne pojawia się informacja o cenniku i link do płatności.....

Już działa.

edekzelian
Klubowicz
 
Posty: 32
Dołączył(a): 01 mar 2019 11:13
Lokalizacja: Wawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL Brak, 1,6 ON 136KM
2015, l

Re: Jaka to wersja wyposażenia

18 kwi 2019 11:43

sirmike napisał(a):3. Odnośnie Android Auto to na stronie androida znalazlem wykaz aut i dopiero w ceedach od 2017 r. ta funkcja jest. Czy mam rację, czy ktoś kto ma ceeda z 2016 r. ma Android Auto?

4. Czy w navi z 2016 r. jest tom tom czy Navtec?


Android Auto jest w navi opartej na Androidzie, na WinCE nie ma android auto. Można pobawić się w dogrywanie softu - np Tucsy aby zrobić mirroring a co za tym idzie Android Auto - ale moim zdaniem mirroring nie wart jest świeczki, za to sam program Tucsy w połączeniu z OBD jak najbardziej.
Wersje navi sprawdzisz po numerach w ustawieniach.
Obrazek
zakres od 20.001 – 20.183 oznacza WinCe

arpiotom
Dopiero co...
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 maja 2019 08:46
Lokalizacja: Lubin
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 Pb 135KM
2013, M

Re: Jaka to wersja wyposażenia

12 cze 2019 10:42

Nie mogę rozszyfrować wersji. Rocznik 2013, kombi. Posiada: kluczyk scyzoryk, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, czujnik zaparowanych szyb, automatyczne światła, tempomat, światła powitalne i pożegnalne, doświetlanie statyczne zakrętów, EPS, ESC, chłodzony schowek, dodatkowe gniazdo w bagażniku, lusterka sterowane elektrycznie (ale nie składane), przednie szyby elektryczne (tylne korbka), zdalne sterowanie radiem z kierownicy, bluetooth, ręczny hamulec postojowy. Nie posiada grzanych foteli, grzanej kierownicy, czujników parkowania, ECO, autostartu/autostopu, szyn w tylnym bagażniku, czujnika deszcze, kratek nawiewu z tyłu w podłokietniku, podłokietnika na tylnym siedzeniu, nawigacji, kamery cofania.

najmro
Przedszkolak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2019 09:40
Lokalizacja: Kępno
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2 SW, 1600 ON 128KM
2013, XL Platinium

Re: Jaka to wersja wyposażenia

20 cze 2019 19:35

Witam,

Pomóżcie proszę w ustaleniu wersji wyposażenia.
https://kia.7zap.com/en/eur/vin/u5yhn816ael051812/

Pozdrawiam,
Tomasz

najmro
Przedszkolak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2019 09:40
Lokalizacja: Kępno
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2 SW, 1600 ON 128KM
2013, XL Platinium

Re: Jaka to wersja wyposażenia

09 lip 2019 20:24

Pomożecie ?

Avatar użytkownika
Renegade
Weteran
 
Posty: 3743
Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
Lokalizacja: SLU
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Jaka to wersja wyposażenia

15 lip 2019 16:09

To wersja na rynek niemiecki więc nijak się ma do naszych musiałbyś po niemieckich katalogach szukać.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl