Regeneracja wycieraczek - próba :)

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Jamal
 

Regeneracja wycieraczek - próba :)

24 cze 2015 07:21

Siema. Ostatnio zakupiłem komplet wycieraczek do mojego auta (aerotwin) 79zł/komplet. Sprawdzają się świetnie. Ale do tego w tym samym sklepie kupiłem gumki do wycieraczek. Kosztowały 6,99 za dwie sztuki o długości 70cm każda. Gumki można dociąć na odpowiednią długość pióra i podobno zregenerować wycieraczkę wymieniając z niej starą gumkę na nową. Lekki do tego podszedłem, ale 7 złotych nie majatek i spróbowałem. Trochę dłubaniny było z tym aby ładnie końcówki pióra zdjąć, tak żeby można je było później założyć, ale opłacało się. Gumki ładnie wsunęły się w szczelinę pióra i całość złożona wygląda jak oryginał :mrgreen: Założyłem do samochodu nowe-stare wycieraczki i jazda próbna. iiam iiam Otóż nowe-stare wycieraczki działają wyśmienicie. Zbierają wodę w 100% z całej powierzchni szyby gdzie ma zasięg wycieraczka. Żadnych pozostałości. A do tego pracują bardzo cicho. Pokusił bym sie nawet o stwierdzenie że pracują ciszej niż te za 79 zł.
Nie wiem jaka będzie ich żywotność w czasie, ale nawet gdyby była dwukrotnie niższa to i tak by sie to opłacało. Dla zainteresowanych moge podesłać link do sklepu.
Teraz żałuje że nie zrobiłem kilku zdjęć podczas pracy bo mógłbym zrobić pierwszy mały Tutek dla innych kijankowiczów.
Pozdrawiam Jamal
p.s. aha i nie ma za co drinkss

Super, ale to już było i proponuję kontynuowanie tematy w tym wątku.
Nie ma za co ( szukajka forumowa - eeech :/ ).
George

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl