Bagażnik bazowy i box do KIA CEED SW 2010

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Bagażnik bazowy i box do KIA CEED SW 2010

21 paź 2017 09:30

Yankee napisał(a):Nie pamiętam ale kojarzę że chyba świszczały od mniejszych prędkości bo słyszałem to też w mieście. Z boxem minimalnie ciszej o ile mnie pamięć nie myli.
Jeśli potrzebujesz do okazjonalnego transportu to tańszych nie znajdziesz chyba a dźwiękiem się nie przejmuj :-)
Kolega ma w BMW takie belki i jeździ z nimi już kilka lat do Chorwacji i żyje. Nie kojarzę żeby narzekał na hałas.



No właśnie też tak sobie myślę. Boksa używam 2 razy w roku ale za to intensywnie. Myślę że jednak belki takie mi wystarczą. Tym bardziej że niedawno na poprzednim aucie miałem ten sam boks tylko na bagażniku auto-maxi, który to ciężko i nie na 100% stabilnie dało się zamocować na dachu,

Jedynie się zastanawiam czy właśnie w mieście nie będzie hałasu zbyt dużego bo mam zamiar belki założyć na stałe i ich nie ściągać. Myślę że ze spalaniem nie będzie większego problemu a w razie co zawsze jakąś "ikeowską" szafkę w kartonie żona będzie mogła sobie zażyczyć :biggrin:

Co do kolegi z BMW - hm...."może" BMW jest lepiej wyciszone :biggrin: :biggrin: i dlatego nie słychać aż tak hałasu (oczywiście z całym szacunkiem dla naszych ceedków :wink:

Yankee
Dyrektor
 
Posty: 823
Dołączył(a): 28 lip 2013 16:59
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 Pb 160KM
2022, L+BL+BLplus+AEB

Re: Bagażnik bazowy i box do KIA CEED SW 2010

21 paź 2017 09:37

@sirmike
Ja bym nie jeździł z takim bagaznikiem non-stop że względów estetycznych choćby. Do jazdy non stop nadaje się whispbar albo w ostateczności quiet interpack ale ten drugi to taka tandetne podróbka whispbara.
Whispbara niestety nie jest zbyt sztywny i rowerów na nim nie polecam przewozić.
Ten z Lidla ma natomiast przewagę cenową oraz szybkości montażu i demontażu.

Yankee
Dyrektor
 
Posty: 823
Dołączył(a): 28 lip 2013 16:59
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1.5 Pb 160KM
2022, L+BL+BLplus+AEB

Re: Bagażnik bazowy i box do KIA CEED SW 2010

28 paź 2017 08:35

@sirmike
I jak tam zakup bagażnika?

sirmike
Brygadzista
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2017 09:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 Pb 135KM
2016, L + BUSINESS LINE

Re: Bagażnik bazowy i box do KIA CEED SW 2010

05 lis 2017 20:34

Witam,
No i belki zakupiłem wtedy w Lidlu. Jak pojechałem do sklepu to było chyba jeszcze z 8 sztuk. Zamontowałem belki przed sklepem żeby zobaczyć jak to wygląda - no i muszę przyznać że ładnie, mnie się podoba, jak na te cenę to wygląd ok. Potem kilka dni z tymi belkami pojeździłem po mieście tylko, ale przy miejskich prędkościach nie generują praktycznie hałasu. Jak będzie na autostradzie czy w jakiejś trasie to zobaczę dopiero pewnie za kilka m-cy.
Wiem, że będzie problem z ewentualnym dobraniem do tych belek mocowań typu T bo chyba rozmiar jakiś mniejszy, niestandardowy. Ale trudno. Póki co boks mam na obejmy i mi wystarczy. Na tę chwilę z zakupu jestem zadowolony.

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl