Ogrzewanie postojowe (Webasto) do ceeda?

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Witek
 

Ogrzewanie postojowe (Webasto) do ceeda?

19 lis 2012 15:59

Ktoś instalował? U dilera powiedzieli, że bardzo rzadko ktoś to u nich zamawia, bo drogie jest. Ponad 6 tysięcy miałoby kosztować, ale facet nie mógł znaleźć odpowiedniego cennika (widać faktycznie mało kto to zakłada), więc zastrzegł, że może się mylić. No ale wiadomo, że webasto to nie jest tania zabawka. Zastanawiam się nad tym. Jeżdżę kilka razy w tygodniu, za każdym razem kilka kilometrów - często silnik się jeszcze nie rozgrzeje, a ja już go odstawiam. No i parkuję pod chmurką. Wydaje mi się, że w moim przypadku webasto (albo ekwiwalent) idealnie się nada jako urządzenie zwiększające zarówno komfort (ciepło i brak konieczności odśnieżania), jak i żywotność silnika. No ale 6 tysięcy to trochę drogo. Mam dostać ofertę z innej firmy (od ręki z jakiegoś powodu nie mogli tego sprawdzić). Czy ktoś z Was zakładał? Gdzie i za ile? Czy to się bardzo psuje?

Aha, nie interesuje mnie żadne ogrzewanie elektryczne, o którym jest już na forum wątek, bo nie mam skąd wziąć prądu na parkingu pod domem.



Temat poruszany na forum.
Użyj szukajki :!!

George

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl