światła przeciwmgłowe

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
dorian_gdy
 

światła przeciwmgłowe

10 lis 2007 21:59

Czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość dołożenia (montażu) świateł przeciwmgielnych? Chyba jest to dość trudne, bo włącznik jest na drążku wycieraczek przy kierownicy,a wersje bez tych świateł nie mają takiego włącznika. Przydałyby się przeciwmgielne zwłaszcza jesienią.

AUTOR WĄTKU
rav
 

10 lis 2007 22:12

Da rade. Koszt troche ponad 1000zł.

AUTOR WĄTKU
masiu
 

10 lis 2007 23:14

najgorsze jest w tym wszystkim to ze jak człowiek kupuje auto to wydaje mu sie że ta wersja wyposażenia będzie OK a później jak już nią jeździ to zauważa że to i tamto by sie jeszcze przydało :( ja nauczony tymi doświadczeniami od razu kupiłem opt + :) - wyszło taniej

AUTOR WĄTKU
tstwi
 

Re: światła przeciwmgielne

11 lis 2007 08:11

dorian_gdy napisał(a):Czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość dołożenia (montażu) świateł przeciwmgielnych? Chyba jest to dość trudne, bo włącznik jest na drążku wycieraczek przy kierownicy,a wersje bez tych świateł nie mają takiego włącznika. Przydałyby się przeciwmgielne zwłaszcza jesienią.

Jak dla mnie to światła p/mgielne dosyć marnie świecą ,a już szczególnie jak wymieniłem mijania na Philipsy H7 X-Treme Power :twisted:

AUTOR WĄTKU
nirv
 

11 lis 2007 09:15

koszt motażu świateł p.mgielnych to 1200,00zł montowane w oryginalne miejsce a 850,00 zł montowane w grill

AUTOR WĄTKU
surtoip
 

11 lis 2007 14:09

A gdzie to zrobic w Aso czy gdzies indziej? I czy za te 1200 masz tak jak fabryczne z pokretlem przy swiatlach czy tez jakos inaczej?

AUTOR WĄTKU
rav
 

11 lis 2007 14:23

<span>surtoip</span> napisał(a):A gdzie to zrobic w Aso czy gdzies indziej

Ja pytałem w salonie, wymieniają cały drążek na nowy z dodatkowym pokrętłem.

AUTOR WĄTKU
surtoip
 

11 lis 2007 14:37

a gdzie pytales ? bo z checia bym sobie to zrobil w autku

AUTOR WĄTKU
rav
 

11 lis 2007 14:57

Pytałem w Łowiczu i tam taką odpowiedz dostałem tylko inna sprawa czy mają części. Ja czekam już 2 mies. na srebne klamki i gałke zmianu biegów :evil:.

AUTOR WĄTKU
nirv
 

11 lis 2007 20:57

<span>surtoip</span> napisał(a):a gdzie pytales ? bo z checia bym sobie to zrobil w autku
w serwisie ASO KIA POKORSKI - tak jak oryginał

AUTOR WĄTKU
sevi
 

11 lis 2007 20:57

Sporo kasy 1200PLN mozna dołozyć 300 setki i sie ma nowe aluski oryginalne :D

AUTOR WĄTKU
dorian_gdy
 

ot i dylemat

11 lis 2007 21:55

no właśnie, i co teraz wybrać - przeciwmgielne czy aluski??? :oops:

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

11 lis 2007 22:18

osobiście postawiłbym na widoczność. Ile to już wczesnoporannych powrotów z Władysławowa czy Łeby robiłem w mleku. A nocne dojazdy do tychże miast też nie lepiej. Mglisto na Wybrzeżu bywa.

AUTOR WĄTKU
dorian_gdy
 

Hhhmmm

11 lis 2007 22:28

no ale kolega tstwi mówi, że te światła słabo świecą. W mojej poprzedniej kijance typu spectra miałem takie światła i było ok. a zdrugiej strony czy to nie przesada tyle kasy za dwa halogeny p/mgielne? pewnie ten drążek przy kierownicy tyle kosztuje... muszę zapytać w serwisie czy nie ma innej metody montarzu włącznika w innym miejscu. Choc zapewne jak znam zycie to nie. Auto uzbrojone jest juz napewno w fabryczne wiązki i montaż polega tylko na podpięciu sprzętu. No trzeba się zastanowić, bo na Wybrzeżu rzeczywiście bywa mleczna pogoda.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

11 lis 2007 22:33

Faktycznie , lampki rewelacyjne nie są. Jednak po niedawnej jeździe w nocnej mgle , wydaje mi się ,że to mnie wcześniej zauważano. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie. No ale Twój wybór.

AUTOR WĄTKU
taskarinos
 

11 lis 2007 22:51

ceed jest moim pierwszym autem od dawna bez wlasnie takich swiatel
i powiem szczerze ze przynajmniej ja
nie zaluje ze ich nie mam
uzywalem ich zaledwie pare razy w roku
wiec to zadna strata
chociaz musze przyznac ze te lampeczki sa bardzo ladna ozdoba :D
a tak przy okazji...
uwielbiam jak niektorzy kierowcy jezdza z wlaczanymi lampami
przy doskonalej widocznosci i braku najmniejszego sladu mgly :evil:

AUTOR WĄTKU
sevi
 

11 lis 2007 23:42

Od świateł wybieram aluski, bardziej się w oczy rzucają. Miejsca na przeciwmgielne mają nawet fajne kształty, wyglądaja jak wloty powietrza :D

AUTOR WĄTKU
lenarty
 

12 lis 2007 08:53

W serwisie Malibu w Warszawie powiedzieli mi, że koszt samy lamp to ponad 700 zł + robocizna około 500 zł. Nie wspominali nic o wymianie drążka przy kierownicy. Ja po usłyszeniu tych cen popukałem się w głowę - duuuża przesada!

AUTOR WĄTKU
dorian_gdy
 

szczera prawda

12 lis 2007 18:24

Masz rację - duuuża przesada. Bez tego da się żyć. To już lepiej zainwestowac w ładne aluski.

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

12 lis 2007 18:44

Tak jak pisali niektórzy w ceedzie halogeny służa raczej do ozdoby.Według mnie we mgle totalnie się nie sprawdzają.Z resztą światła mijania też są przeciętne

Następna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl