światła przeciwmgłowe

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
karolsz
Dyrektor
 
Posty: 608
Dołączył(a): 15 cze 2010 09:12
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C3 HB, 1.4 Pb 100KM
2018, Buisness Line

Re: światła przeciwmgłowe

20 lut 2011 10:17

Mnie zdecydowanie bardziej przeszkadzają zachowania o których pisali koledzy wyżej niż przednie przeciwmgielne.
Kraków,
czerwony pro_cee'd 1.6 CRDi Optimum FL, 2009
biała kia cee'd SW 1.6 CRDi 136KM GT Line, 2016
biała kia ceed 1.4 MPI 100KM Buisness Line, 2019

AUTOR WĄTKU
skalarek1
 

Re: światła przeciwmgłowe

14 lut 2013 16:06

A ja zawsze doswietlenie daje na off jak jedzie coś naprzeciw mnie lub jadę za kimś. :ok

AUTOR WĄTKU
exorcist83
 

Re: światła przeciwmgłowe

18 lut 2013 19:22

Witam forumowiczów. Jako, że Kie Ceed mam od paru dni i mam małe doświadczenie z tym samochodem, mam takie małe pytanko dotyczące świateł przeciwmgielnych z tyłu. Samochód to Kia Ceed I 1.6 benz comfort+ 2007r. i pytanie takie - czy z tyłu świecą obydwa światła p.mgielne czy tylko jedno, a drugie to jakaś atrapa, ponieważ mi świeci tylko z jednej strony - lewej. Jak mówiłem samochód mam od paru dni także jeszcze nie wyczaiłem wszystkiego jeszcze. Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
less
 

Re: światła przeciwmgłowe

18 lut 2013 19:42

exorcist83 napisał(a): czy z tyłu świecą obydwa światła p.mgielne czy tylko jedno, a drugie to jakaś atrapa, ponieważ mi świeci tylko z jednej strony - lewej. Jak mówiłem samochód mam od paru dni także jeszcze nie wyczaiłem wszystkiego jeszcze. Pozdrawiam

Wszystko u Ciebie OK. W SW przed liftem świeciły się 2 a w 5-drzwiówce tylko lewe

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl