Najtańsze akcesoria!

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
DeeCann
 

Re: Fotki

07 lut 2009 08:34

Dealer Szymon napisał(a):Fotki w moim profilu już są dostępne, Zapraszam :)


A ja mam pytanie odnosnie nakladek na progi z logiem. Z jakiego one sa materialu ? Gdzie i jakie ceny.

AUTOR WĄTKU
Gaj
 

10 kwi 2009 10:57

Ja mam takie nakłądki i one są oryginalne z plastiku. Nie wiem czy i jak to jest malowane.

AUTOR WĄTKU
StaszekN
 

Akcesoria

12 kwi 2009 20:27

Akcesoria nożna kupić:
www.autokia.pl

AUTOR WĄTKU
ziutek
 

14 maja 2009 19:01

Koledzy, czekam na ciekawą ofertę tuningową, interesuje mnie wygląd
zewnętrzny jak i środek, pozdrawiam :?:

stj
Dyrektor
 
Posty: 843
Dołączył(a): 23 kwi 2008 16:44
Lokalizacja: Łódź

14 maja 2009 19:13

Nie czekaj.
Użyj opcji > szukaj.
SW CRDi 115 Solid Red-Nissan Qashqai+2 2.0 dci AT

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re:

24 gru 2009 12:39

wiesiek63 napisał(a):Dla zainteresowanych posiadaczy wersji comfort i c+. W serwisie wrocławskim przy ul. Żmigrodzkiej jest dostępna gałka dźwigni zmiany biegów (wersja optimum) w cenie 80,00 zł.


Orientuje się może ktoś, czy wymiana gałki jest na tyle łatwa, że można ją wykonać samodzielnie, czy konieczna jest wizyta w serwisie :?:

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re: Re:

24 gru 2009 12:54

velone napisał(a):
wiesiek63 napisał(a):Dla zainteresowanych posiadaczy wersji comfort i c+. W serwisie wrocławskim przy ul. Żmigrodzkiej jest dostępna gałka dźwigni zmiany biegów (wersja optimum) w cenie 80,00 zł.


Orientuje się może ktoś, czy wymiana gałki jest na tyle łatwa, że można ją wykonać samodzielnie, czy konieczna jest wizyta w serwisie :?:

Dziecinnie łatwa, po prostu odkręcasz starą i wkręcasz nowa. Ja mam zamontowaną skórzaną od hultaja santa fe i pasuje idealnie. clapping
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re: Re:

25 gru 2009 13:39

zucio1 napisał(a):...
Dziecinnie łatwa, po prostu odkręcasz starą i wkręcasz nowa. Ja mam zamontowaną skórzaną od hultaja santa fe i pasuje idealnie. clapping


...dzięki za info ale zapomniałem cholera dodać, że chodzi o ceeda po liftingu, a tam gałka jest nieco inna (ma pod palcem przycisk do wstecznego) więc nie jestem pewien, czy ta też da się tak łatwo odkręcić... :oops:

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Re: Najtańsze akcesoria!

26 gru 2009 19:48

A to sorry :D
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re: Najtańsze akcesoria!

05 sty 2010 15:47

Dzisiaj byłem w serwisie KIA w Sopocie i koleś powiedział mi, że Ceedzie FL nie ma możliwości wymiany gałki biegów :cry:

Może ktoś zna jednak jakiś sposób... helpme

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najtańsze akcesoria!

05 sty 2010 15:56

velone napisał(a):Dzisiaj byłem w serwisie KIA w Sopocie i koleś powiedział mi, że Ceedzie FL nie ma możliwości wymiany gałki biegów :cry:

Może ktoś zna jednak jakiś sposób... helpme

trzeba to odkładnie obejrzeć bo prawdopodobnie można wymienić tyle że trzeba wziąc ze starej wersji ceeda ten element z pierścieniem..żeby był okrągły..jeśli to jest nieprzekładalne to faktycznie wymiana byłaby trudna..ale jeśli masz wersję gałki w skórze i chromie to ja bym raczej nie zmieniał bo jest fajna...a jeśli masz zwykłą plastikową to zmień na taką :twisted:
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re: Najtańsze akcesoria!

05 sty 2010 20:20

jjs napisał(a):trzeba to odkładnie obejrzeć bo prawdopodobnie można wymienić tyle że trzeba wziąc ze starej wersji ceeda ten element z pierścieniem..żeby był okrągły..jeśli to jest nieprzekładalne to faktycznie wymiana byłaby trudna..ale jeśli masz wersję gałki w skórze i chromie to ja bym raczej nie zmieniał bo jest fajna...a jeśli masz zwykłą plastikową to zmień na taką :twisted:


Niestety jest plastikowa chociaż IMHO jest ładniejsza niż w starszej wersji - ma ciekawy kształt, a słupek pod gałką i przycisk do wstecznego jest aluminiowy więc szczerze mówiąc wygląda to całkiem nieźle, chociaż oczywiście do wersji OPTIMUM trochę jej brakuje... :P

Spróbuję powalczyć z tematem i jak coś wymyślę to dam znać :roll:

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najtańsze akcesoria!

05 sty 2010 23:50

velone napisał(a):Niestety jest plastikowa chociaż IMHO jest ładniejsza niż w starszej wersji - ma ciekawy kształt, a słupek pod gałką i przycisk do wstecznego jest aluminiowy więc szczerze mówiąc wygląda to całkiem nieźle, chociaż oczywiście do wersji OPTIMUM trochę jej brakuje... :P

Spróbuję powalczyć z tematem i jak coś wymyślę to dam znać :roll:

a interesowałeś się może ile kosztuje ta z optimum? oczywiście jeśli 400zł to bez sensu..ale jeśli jakieś 150 to ja bym zmienił właśnie na taką :) a jeśli jest droga to pozostaje poczekać aż będą na alledrogo :mrgreen:
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re: Najtańsze akcesoria!

06 sty 2010 09:33

jjs napisał(a):....

a interesowałeś się może ile kosztuje ta z optimum? oczywiście jeśli 400zł to bez sensu..ale jeśli jakieś 150 to ja bym zmienił właśnie na taką :) a jeśli jest droga to pozostaje poczekać aż będą na alledrogo :mrgreen:


Oczywiście, że jak będę zmieniał, to na tą z wersji OPTIMUM ale podobno nie ma takiej możliwości - chodzi o to, że jest problem ze zdjęciem gałki tzn. nie jest odkręcana tak jak w poprzedniej wersji ceeda ale koleś z serwisu nie był mi w stanie dokładnie powiedzieć, w jaki sposób jest montowana gałka w wersji FL :(

Obawiam się, że gałka może być "nalana" na drążek (w niektórych markach tak jest) i jedyny sposób jej zdjęcia będzie zeskrobanie :cry:
Jeżeli faktycznie tak jest, to dam sobie spokój...

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najtańsze akcesoria!

06 sty 2010 11:13

velone napisał(a):Obawiam się, że gałka może być "nalana" na drążek (w niektórych markach tak jest) i jedyny sposób jej zdjęcia będzie zeskrobanie :cry:
Jeżeli faktycznie tak jest, to dam sobie spokój...

tak nie jest napewno..widziałem w ASO na hali nowego ceeda ze zdjętą tą gałką :)
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
velone
 

Re: Najtańsze akcesoria!

08 sty 2010 09:16

jjs napisał(a):...
tak nie jest napewno..widziałem w ASO na hali nowego ceeda ze zdjętą tą gałką :)


bardzo krzepiąca informacja... :twisted:

AUTOR WĄTKU
mookie16
 

Re: Najtańsze akcesoria!

16 sty 2010 15:16

a gdzie i za ile moge kupić gałkę z Opti+ do ceeda przed FL. Czy wiecie kto ma je np. w sklepie internetowym? Kiasklep i autokia nie mają :cry:

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najtańsze akcesoria!

17 sty 2010 23:07

mookie16 napisał(a):a gdzie i za ile moge kupić gałkę z Opti+ do ceeda przed FL. Czy wiecie kto ma je np. w sklepie internetowym? Kiasklep i autokia nie mają :cry:

a w ASO już pytałeś? takie części raczej nie będę wiele tańsze w necie..o ile w ogóle kiedyś się pojawią
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
mookie16
 

Re: Najtańsze akcesoria!

29 sty 2010 22:09

jutro jadę bo cos mnie trafia że oddałem żonie Picanto ze "skórą" a teraz mam ceeda z plastikami. Wymiana kierownicy i gałki do umówienia na 1000%

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Najtańsze akcesoria!

05 kwi 2010 19:17

Dealer Szymon napisał(a):Dla uzytkowników forum "mojaceed" specjalne ceny wszystkich produktów:

Listwy boczne czarne z logo "cee'd": 100 zł brutto;

Dywaniki welurowe: 90 zł brutto;

Okleina konsoli środkowej (11 wersji kolorystycznych do wyboru): 250 zł brutto;


Te dywaniki to oryginały z ładnym napisem "cee'd"? W jakim kolorze są dostępne?

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 18 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl