Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

04 mar 2010 18:35

Chętnie bym zobaczył na żywo jak coś takiego wygląda i czy rzeczywiście zdaje egzamin

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

04 mar 2010 22:12

Ponieważ są tu rozbieżności co do wersji HB w której była półka pod podłogą informuję iż na początku 2007 r, bodajże do maja, nie było wersji O+ w ogóle. Najbardziej wypasioną wersją posiadającą ową półeczkę była wersja OPTIMUM. Później firma do nazwy tej wersji dodała + a wprowadzono nową, uboższą wersję O, która zapewne była już jej pozbawiona.

Mówiąc inaczej ja w kwietniu 2007 r nabyłem wersję O która ma takie samo wyposażenie jak O+ wprowadzona do sprzedaży jak już napisałem, zdaje się w maju tego roku albo czerwcu, czyli z półką pod podłogą. Półeczka rzadko mi się przydaje, ale już płaska podłoga po złożeniu siedzeń jest bardzo przydatna.
Ceed HB 1.6 Opti + ESP, po FL - od 04/2010
Ceed HB 1.4 OptiPlus, So-Red - do 04/2010

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

04 mar 2010 23:58

To teraz mam prośbę- niech ktoś wrzuci foto jak takie coś wygląda w hatchbacku. Czy wersje z drugim dnem i bez niego różniły się też wykończeniem(wykładziną) zakrywającą nadkola w bagażniku?

AUTOR WĄTKU
lalas
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 mar 2010 00:02

Zrobie jutro fotki to wrzuce do tego watku :-)

AUTOR WĄTKU
lalas
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 mar 2010 11:56

Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia wnęki bagażnika, zwracam tylko uwagę na jedna rzecz, mianowicie w przypadku tej wnęki wykładzina bagażnika jest otwierana po bokach (dostęp do bocznych półeczek) widać to na zdjęciu 1. Jeśłi ktoś chciałby domówić sobie ten bajer to niech zwróci na to uwagę :)



Obrazek

Obrazek

AUTOR WĄTKU
q8122
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 mar 2010 13:48

Dodam do tego co napisał lalas jeszcze jedno, podłoga jest masywniejsza niż ta w poprzednich wersjach i ma wycięcie do klamry umożliwiające zahaczenia karabińkami siatki.
http://photos02.allegroimg.pl/photos/12 ... /894728826
Ostatnio edytowano 05 mar 2010 17:17 przez q8122, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 mar 2010 14:33

Dzięki wielkie za wrzucenie fotek. Na początku nie mogłem zrozumieć o co chodzi z "otwieraniem wykładziny po bokach" ale spojrzałem ponownie i już wiem jak to działa- po prostu jak się chce zajrzeć do skrajnych półeczek to odchylamy wykładzinkę do wewnątrz. Teraz pozostało mi tylko poszukanie rozbitego cee'dka HB z którego mógłbym to "wybebeszyć". Tak na marginesie to potrzebowałbym jeszcze kołpaka 16" oryginalnego, prawego migacza(tego w błotniku) no i tej półeczki która bardzo podnosi funkcjonalność bagażnika- bo pierwsze co zobaczyłem po podniesieniu mojej wykładziny to to, że nie ma gdzie upchnąć trójkąta i kamizelki oraz innych rzeczy które watro mieć przy sobie. Gdyby ktoś wiedział gdzie zdobyć taką półkę czy jak kto woli drugie dno- proszę o kontakt- jestem zainteresowany

AUTOR WĄTKU
q8122
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 mar 2010 17:24


AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

06 mar 2010 17:03

Dzięki, ale widziałem już ten migacz wcześniej. Swoją drogą nowy w Lee Motors kosztuje 50zł więc jak mam kupić za 40 używkę to dziękuję za taki interes. W każdym razie dnem bagażnika byłbym najbardziej zainteresowany.

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

22 mar 2010 21:05

Koledzy i koleżanki- bardzo chętnie nabędę tę półkę do bagażnika- rozważę każdą ofertę. Czekam na odzew. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Renegade
Weteran
 
Posty: 3743
Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
Lokalizacja: SLU
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

22 mar 2010 22:32

Czy ten wynalazek to tylko w tych przed FL ? bo w tych po FL chyba takich nie widziałem.
Obrazek
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

24 mar 2010 10:22

Renegade napisał(a):Czy ten wynalazek to tylko w tych przed FL ? bo w tych po FL chyba takich nie widziałem.

przeczytaj kilka postów wyżej
PRO CEED 1.6pb

Avatar użytkownika
Renegade
Weteran
 
Posty: 3743
Dołączył(a): 23 lis 2009 01:41
Lokalizacja: SLU
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Marka i model samochodu: OPTIMA PHEV 2.0 205 KM

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

24 mar 2010 14:46

jjs napisał(a):
Renegade napisał(a):Czy ten wynalazek to tylko w tych przed FL ? bo w tych po FL chyba takich nie widziałem.

przeczytaj kilka postów wyżej


Czytałem cały topik i jakoś nigdzie tu nikt nie wspomina o tych po FL dlatego też pytam :)
Obrazek
OPTIMA PLUG-IN 2.0 205 KM - C3S (aluminium silver) '16
SOUL 1.6 DOHC 124 KM '12
CEE'D HB 1.6 DOHC 126 KM '09
CEE'D HB 1.4 DOHC 109 KM '08
SHUMA 1.5 DOHC '97

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

24 mar 2010 22:04

Ze specyfikacji dostępnej na stronie KMP wynika, że taka półka jest dostępna w wersji O+. Czyli jest tak jak było przed FL nie licząc kilku pierwszych miesięcy roku 2007.
Ceed HB 1.6 Opti + ESP, po FL - od 04/2010
Ceed HB 1.4 OptiPlus, So-Red - do 04/2010

john78
Koordynator Regionalny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 10 sie 2008 13:08
Lokalizacja: podkarpacie
Grupa: GOP- Górny Śląsk

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

25 mar 2010 00:04

N_Jay napisał(a):Ze specyfikacji dostępnej na stronie KMP wynika, że taka półka jest dostępna w wersji O+. Czyli jest tak jak było przed FL nie licząc kilku pierwszych miesięcy roku 2007.

ale w każdej wersji SW ma tą półkę...chyba... bo nie wiem jak po FL
uyyuyu

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

25 mar 2010 10:37

W tytule wątku jest pytanie o wersję HB
Ceed HB 1.6 Opti + ESP, po FL - od 04/2010
Ceed HB 1.4 OptiPlus, So-Red - do 04/2010

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 kwi 2010 18:58

Odwołuję potrzebę nabycia drugiego dna/półki. Zdobyłem kilka dni temu. Teraz mam jeszcze pytanie: czy to coś pasuje idealnie czy należy coś przerabiać? Nie mam jeszcze oryginalnej wykładziny bagażnika z wersji która miała fabrycznie to drugie dno(ta co się otwiera na boki). Czy jest ona konieczna?

jjs
Dyrektor
 
Posty: 664
Dołączył(a): 10 lut 2009 14:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

05 kwi 2010 21:34

stefino napisał(a):Odwołuję potrzebę nabycia drugiego dna/półki. Zdobyłem kilka dni temu. Teraz mam jeszcze pytanie: czy to coś pasuje idealnie czy należy coś przerabiać? Nie mam jeszcze oryginalnej wykładziny bagażnika z wersji która miała fabrycznie to drugie dno(ta co się otwiera na boki). Czy jest ona konieczna?

bez złośliwości ale skoro już zdobyłeś to po prostu sprawdź, ktoś kto miał to fabrycznie pewnie nie miał dodatkowej wykładziny z wersji bez półki więc trudno liczyć na sensowną odpowiedź...
na oko różnica będzie taka że żeby zajrzeć do skrajnych półeczek zamiast lekko odchylić krawędzie będziesz musiał podnosić całość
pytasz bo pewnie zamówiłeś i jeszcze nie doszło...poczekaj..i zdaj relację..bedzie dla potomności :twisted:
PRO CEED 1.6pb

AUTOR WĄTKU
d0min
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

11 kwi 2010 20:50

Witam,
Jakby ktoś był zainteresowany jestem w posiadaniu 3 takich polek/drugiego dna do ceed'a. W razie pytań PW.
Pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
stefino
 

Re: Drugie dno bagażnika/wkład/wnęka w Cee'd hatchback

11 kwi 2010 21:46

Ja być może będę zainteresowany nabyciem oryginalnej wykładziny do bagażnika od wersji właśnie z tym drugim dnem (ta co się otwiera zarówno pod górę jak i na boki) Dam znać jak auto wyjedzie z lakierni.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl