[C1 i C1FL] Kluczyk kluczyki typu scyzoryk składany

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
rav
 

01 lis 2007 23:28

Black napisał(a):na kluczyku sa 3 guziki :)

Na pilocie do rtv mam ze 40 a kosztował 50zl. :mrgreen:

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

01 lis 2007 23:30

cena "surówki" kluczyka to pikuś zwykle, podejrzewam, że reszte ceny - jaka by nie byla, robi programowanie kluczyka do immo i do sterowania zamkiem + oczywiscie wyrzezbienie wzoru, ktory bedzie pasowal do zamka.

Kostel - popraw mnie, jeżeli sie myle

Oczywiście, biorac pod uwage ceny oryginalnych akcesoriow sygnowanych logo KIA, mozna sie spodziewac WSZYSTKIEGO :twisted:

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

AUTOR WĄTKU
rav
 

01 lis 2007 23:47

Żeby zamknąć spór.
Przy zamówienu ceeda gościu w salonie spytał się mnie czy chcę zamówić alarm ze składanym kluczykiem. Powiedział, że koszt tego (różnica w stosunku do standardowego alarmu) to 50 zł. Nie zapłaciłem bo wynegocjowałem w cenie auta. I tyle.

AUTOR WĄTKU
Webster
 

09 lis 2007 15:54

rafek81 napisał(a):postaram sie w tym tygodniu dodzwonic do ASO/salonu i dowiedziec za ile mi zrobia scyzoryka.. :)


Wczoraj odebrałem ceedka juz byl ze scyzorykiem:)
A dorobienie nowego to koszt ok 1500,tak mi powiedziano w salonie.

AUTOR WĄTKU
rav
 

09 lis 2007 17:25

<span>Webster</span> napisał(a):A dorobienie nowego to koszt ok 1500,tak mi powiedziano w salonie.

To ja już nic z tego nie rozumię :?

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

09 lis 2007 18:49

Koledzy klubowicze lubiÂą takie baaajery? :) MaÂłem do wyboru alarm gratis albo kluczyk skÂładany model 2008 ,bez wachania wybraÂłem alarm ,bez skÂładanego kluczyka da sie ÂżyĂŚ a jak rÂąbnÂą ceed'a to tylko kluczyk zostanie :mrgreen: Wcale nie myÂślĂŞ o wymianie kluczykĂłw na scyzoryk w jakim celu? KtoÂś mnie uÂświadomi?

AUTOR WĄTKU
Webster
 

10 lis 2007 15:31

AndrzejM napisał(a):Koledzy klubowicze lubiÂą takie baaajery? :) MaÂłem do wyboru alarm gratis albo kluczyk skÂładany model 2008 ,bez wachania wybraÂłem alarm ,bez skÂładanego kluczyka da sie ÂżyĂŚ a jak rÂąbnÂą ceed'a to tylko kluczyk zostanie :mrgreen: Wcale nie myÂślĂŞ o wymianie kluczykĂłw na scyzoryk w jakim celu? KtoÂś mnie uÂświadomi?


Jakby nie byÂło to bajer fajny.Ja dostaÂłem alarm i kluczyk w cenie wiec sie ciesze :D

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

10 lis 2007 19:00

No tak gdybym dostał też bym się cieszył :) A tak trzeba życie brać jakie jest.

AUTOR WĄTKU
baras
 

27 lis 2007 13:02

nad scyzorykiem mysle czy niezamienic sobie zwyklego na niego.
ale druga sprawa ze latwiej zgubic.
A co dopiero jak kobieta go wlozy do torebki :P

Avatar użytkownika
zjk
Przedszkolak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 wrz 2007 22:53
Lokalizacja: mazowieckie

16 gru 2007 12:36

rafek81 napisał(a):bo w sw daja juz teraz a w hatchbaku dopiero od modelowego 2008


Nieprawda. W sierpniu odbierałem 1.6 CRDi Optimum Plus i kluczyk dostałem od razu razem z autem.

Wydaje mi się , że zależy to od dealera.

Pozdr.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

16 gru 2007 12:43

A samochód masz z roku modelowego 2007 czy 2008, jeśli z 2008 to wiadomo że dostałeś scyzoryk.

AUTOR WĄTKU
q8122
 

16 gru 2007 12:48

<span>zjk</span> napisał(a):Nieprawda. W sierpniu odbierałem ..............

a może ty masz model 2008. :)
Ja odbierałem 30.07.2007 i mam zwykły. wtedy nic się nie mówiło o modelu 2008 ani o scyzoryku.
pozdr.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

16 gru 2007 12:51

Ja zamawiałem w sierpniu i już wtedy był rocznik modelowy 2008 z składanym kluczykiem :wink:

AUTOR WĄTKU
kostel
 

16 gru 2007 13:14

przy obecnej promocji za rok modelowy 2008 przy roku produkcji 2007 otrzymacie gratis alarm, czujniki cofania oraz pakiet ubezpieczeniowy gratis

jak dla mnie to bardzo opłacalna oferta tym bardziej że już niebawem odejdziemy od systemu daty produkcji a przejdziemy do cywilizowanego czyli daty rejestracji

Jeśli ktoś waha sie i czeka na promocje w styczniu może się przeliczyć bo może zabraknąć odpowiednich kolorów lub wersji silnikowych. Auta schodzą dość szybko ze stoku.

pozdrawiam wszystkich posiadaczy ceeda jest nas coraz więcej co widzę codziennie na drogach

AUTOR WĄTKU
ben74
 

20 lut 2008 11:32

hmm, ja kupiłem ceeda w Kielcach i dostałem kluczyk SCYZORYK. Czy to może mieć jakiś związek??? :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

20 lut 2008 11:40

<span>ben74</span> napisał(a):hmm, ja kupiłem ceeda w Kielcach i dostałem kluczyk SCYZORYK. Czy to może mieć jakiś związek???


Uważam że byłoby sporym nietaktem gdybyś takiego SCYZORYKA nie dostał,zwłaszcza w Kielcach :D :D

AUTOR WĄTKU
foksik99
 

20 lut 2008 12:48

<span>q8122</span> napisał(a):Ja odbieraÂłem 30.07.2007 i mam zwykÂły. wtedy nic siĂŞ nie mĂłwiÂło o modelu 2008 ani o scyzoryku.

ja rejestrowa³em ceed'a 1.08.2007 (odbiera³em kilka dni póŸniej) a mam rok modelowy 2008, zamówienie by³o 2-3 tygodnie wczeœniej.

Podczas zamawiania mia³em do wyboru upust 1tys. z³ na rok modelowy 2007 lub rok modelowy 2008 (ze sk³adanym kluczykiem), wybra³em oczywiœcie opcje ze zni¿k¹. Jak siê póŸniej okaza³o salon nie móg³ ju¿ za³atwic auta ze starego roku modelowego dziêki czemu dosta³em nowszy rocznik modelowy i upust 1tys z³.

TakÂże owszem "mĂłwiÂło siĂŞ juÂż".

AUTOR WĄTKU
q8122
 

20 lut 2008 16:05

<span>foksik99</span> napisał(a):Także owszem "mówiło się już".

Może i się mówiło w Warszawie, natomiast w naszym kochanym Rzeszowie.....stolicy podkarpacia nic się nie mówiło :) . Musiałem się zadowolić gratisowym autoalarmem, listewkami bocznymi oraz dywanikami.
Co prawda ja składałem zmówienie w połowie maja i wtedy, przynajmniej w naszych stronach, nie było o tym mowy. Jak widzisz stolica nie równa stolicy.
pozdr.

AUTOR WĄTKU
foksik99
 

20 lut 2008 17:02

<span>q8122</span> napisał(a):składałem zmówienie w połowie maja

i tu jest problem, nie liczy sie data odbioru lecz składania zamówienia, i raczej nie ma tu znaczenia gdzie ono było składane :) swoją drogą to sie troche naczekałeś

co do dodatków to do twojej listy moge doda jeszcze czujniki cofania ;)

pozdr.

AUTOR WĄTKU
q8122
 

20 lut 2008 18:18

<span>foksik99</span> napisał(a):i raczej nie ma tu znaczenia gdzie ono było składane Smile

@foksik99 :D , w Warszawie macie aż 9 dealerów a w Rzeszowie jest jeden jedyny. Gdzie wg ciebie dealerze mogą starać się bardziej :?: :)
pozdr.

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl