HAK Zapyt. o cenę montażu-Warszawa i okol.! Prośba o ofertę

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
elmex
 

HAK Zapyt. o cenę montażu-Warszawa i okol.! Prośba o ofertę

20 kwi 2009 18:26

Kupiłem oryginalną wiązkę do haka KIA (w serwisie) oraz HAK firmy AUTOHAK model T53 (u producenta - SŁUPSK) do KIA CEED SW, w jednym z serwisów na Mokotowie niedaleko Bonifacego zaproponowano mi za montaż haka cenę 600 PLN. Osobiście uważam, że to cokolwiek za dużo ... zwłaszcza że wg zapewnien producenta nie ma potrzeby spawania, nie ma ptrzeby zdejmowania i cięcia zderzaka. W związku z tym gdyby ktoś mógł mi polecić serwis w którym by mi to zamontowano taniej byłbym bardzo wdzięczny, proszę dzwonić na 725-441-343.

pozdr
elmex

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

20 kwi 2009 21:08

zadzwoń po wszystkich serwisach KIA z warszawy i posprawdzaj ceny, może jakiś taniej zaoferuje ;)

AUTOR WĄTKU
Ladislao
 

20 kwi 2009 23:39

I najlepiej podrzuć info o cenach na forum :)

AUTOR WĄTKU
elmex
 

USTALENIA co i jak

21 kwi 2009 10:35

HAK firmy AUTOHAK (SŁUPSK) model T53 w Automacie 630 PLN +
wiązka oryginalna w KIA PLAZA CZYŻEWSKA 500 PLN (w zestawie jest instrukcja)

Pierwszy lepszy na telefon:

HAK-POL s.c
Al. Krakowska 97
05-090 Raszyn

Tel.: 022 720 33 36
Tel.: 0 511 982 925

ZAMONTOWANIE SAMEJ BELKI 100 PLN (12 śrub)
PODPIECIE ELEKTRYKI zobaczymy na telefon wstępnie ustaliłem
100 PLN (Wiązka oryginalna) zobaczymy z elektryką jak sobie nie poradzą to pozostaje ASO (elektryka)

Ale co do samej belki to jest różnica w cenie 3 krotna

jak macie inne oferty to poproszę

AUTOR WĄTKU
rysbor
 

24 kwi 2009 11:07

Ja kupiłem hak bosala + wiązkę "zastępczą" uniwersalną 683 PLN
montuję w przyszły czwartek za 200 PLN. zobaczę co z tego będzie i postaram się napisać. 1500 za wszystko w serwisie to nieco za dużo

AUTOR WĄTKU
elmex
 

ciąg dalszy niezmiernie interesującej historii ... o haku

24 kwi 2009 22:06

Aha okazało sie że wiązka którą mi sprzedali nie pasuje do SW ale do HTB po podłaczeniu sygnały na wyjsciu pojawiały się w dziwnych miejscach np. zamiast swiatel stopu na przyczepie paliły się kierunkowskazy itp. Goście pomylili się i zobaczymy ... mieli sie skontaktować, a w związku z tym, iż nie miałem czasu pojechałem do najbliższego serwisu na 1 Sierpnia i powiedzieli mi w przypływie szczerości usmiechając sie od ucha do ucha chłopie nie ta wiązka, i lepiej weź zamontuj zwykła za 20 PLN bo takie montujemy też do SORENTO i jest ok, przecież ten samochód i tak nie ma body computera - też będzie działać i tak się skończyło - a więc Szanowni Państwo mam do sprzedania oryginalna wiązkę do KIA CEED HTB wraz z instrukcją zakupioną w KIA PLAZA na Czyżewskiej. Czekam na chętnych - cena dobra.

AUTOR WĄTKU
elmex
 

cd.

24 kwi 2009 22:09

aaaa zapomniałem dodać sam hak jest zaj...sty. POLECAM. wygodny do zdjęcia 2 sekundy.....

AUTOR WĄTKU
piotrk
 

Re: ciąg dalszy niezmiernie interesującej historii ... o hak

24 kwi 2009 22:38

elmex napisał(a):a więc Szanowni Państwo mam do sprzedania oryginalna wiązkę do KIA CEED HTB wraz z instrukcją zakupioną w KIA PLAZA na Czyżewskiej. Czekam na chętnych - cena dobra.


Jedź i oddaj im to. Niezgodność towaru z umową.

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 122 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl