Siatka oddzielająca przedział bagażowy w SW

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Paulina91
 

Re: Siatka oddzielająca przedział bagażowy w SW

15 lis 2016 08:19

Geegles napisał(a):Zaczalem obczajac na allegro siatki, bo tez woze 4 lapy.
Przypadkiem trafilem na takie cudo: http://allegro.pl/kia-ceed-kombi-ii-201 ... 85888.html

Cena mnie zwalila z nog...


Cena kosmos, ale psa w to nie zapakujemy. ;)

Udało mi się dorwać na OLX tę siatkę. W grudniu jak dostanę samochód sprawdzimy jak się spisuje bo aktualnie jest w przygotowaniach. U nas największe zastosowanie będzie miała przy wyjazdach do rodziców bo tylko wtedy pies się tak nakręca, że przestaje myśleć i przeskakuje na tylną kanapę. Dam znać jak się sprawdziła i czy powstrzymała psa. ;)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Siatka oddzielająca przedział bagażowy w SW

15 lis 2016 09:17

Paulina91 napisał(a):pies się tak nakręca, że przestaje myśleć i przeskakuje na tylną kanapę. Dam znać jak się sprawdziła i czy powstrzymała psa. ;)


Zawsze można założyć psu szelki i przypiąć go do zaczepu w podłodze auta. :whistle2:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
zelu
Dyrektor
 
Posty: 906
Dołączył(a): 23 lis 2011 23:31
Lokalizacja: Łódź / Rożenek GRUPA ŁÓDZKA
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 GDI, 6MT Pb 135KM
2018, L + Business Line, kolor KCS

Re: Siatka oddzielająca przedział bagażowy w SW

21 lis 2016 20:08

Gizmo121 napisał(a):
Paulina91 napisał(a):pies się tak nakręca, że przestaje myśleć i przeskakuje na tylną kanapę. Dam znać jak się sprawdziła i czy powstrzymała psa. ;)


Zawsze można założyć psu szelki i przypiąć go do zaczepu w podłodze auta. :whistle2:


Też tak myślałem ale mój po założeniu pasa nadal próbuje przechodzić, ponieważ trzyma go pas to albo zawiesza się w tej dziurze na brzuchu, albo kombinując przechodzi tylnymi łapami. Zrobi wszystko by znaleźć się w kabinie. Standardowa siatka oddzielająca przestrzeń pasażerską od bagażnika nic nie daje. Rozglądałem się za jakimiś sztywnymi - z drutu ale nic nie znalazłem. Pomyślałem nawet o stałej przegrodzie, ale wpadłem na inny pomysł. Do uchwytów w podłodze przymocowałem standardowy pas dla psa, a drugi pas do drugiego uchwytu i do tamtego pasa. Ogranicza to ruchy psa tylko do środkowej części bagażnika. Wiem, że ma mniej swobody, ale nie przełazi do kabiny.
Dodam jeszcze jedno - ze złości że nie może przejść do kabiny - pogryzł mi siatkę i jeden z tylnych pasów bezpieczeństwa.
KIA Cee'd SW, 1,6 GDI, 135 KM, 6MT, kolor KCS, wersja L + Business Line
KIA Stonic, 1,4 , 100KM 6MT, kolor EU3, wersja L+STY
Obrazek
Ceed - "Community of Europe with European Design"

Avatar użytkownika
PABLOTECH
Asystent Kierownika
 
Posty: 272
Dołączył(a): 18 gru 2013 21:18
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: KIA SORENTO XM ( MY2013 ) 3,5L EXV6 280KM

Re: Siatka oddzielająca przedział bagażowy w SW

29 lis 2016 22:31

Paulina91 napisał(a):Udało mi się dorwać na OLX tę siatkę. W grudniu jak dostanę samochód sprawdzimy jak się spisuje bo aktualnie jest w przygotowaniach. U nas największe zastosowanie będzie miała przy wyjazdach do rodziców bo tylko wtedy pies się tak nakręca, że przestaje myśleć i przeskakuje na tylną kanapę. Dam znać jak się sprawdziła i czy powstrzymała psa.


Gdyby siatka okazała się zbyt słabą zaporą na psinkę to daj znać (priv) ... mam metalową kratkę od mojej kijanki :cool:

Obrazek

:hi:
Poprzednie auto: KIA CEE'D SW 2010 115KM OPTIMUM+ FUN Obrazek

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl