"Guziki" na konsoli

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
George
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 2618
Dołączył(a): 18 lip 2008 12:33
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2FL HB, 1,6 L Pb 204KM
2018, GT

09 mar 2009 14:26

sabex napisał(a):
George napisał(a):
sabex napisał(a):To ja mam pytanie nr.1 ma podświetlenie znaczka i pokrętła, nr.2 u mnie ma tylko podświetlenie znaczka, pokrętła ściemniania już nie.
Czy to tak jest?


podświetlony jest też element nr.2 obok pokrętła ( wskaźnik intensywności podświetlenia zegarów)

Dziękuje za odpowiedż, ale chodzi mi czy jest podświetlone samo pokrętło wskaźnika intensywności podświetlenia zegarów.
U mnie podswietlone jest tylko pokrętło wysokości reflektorów.


nie. Nad pokrętłem jest podświetlony symbol zegarów i z boku moc podświetlenia. Pokrętło jest ciemne jak .... :wink: Masz problem z trafieniem ? :P
Kontakt: Grupa Wielkopolska
- - - - - - - - - - - - - - -
onegdaj - Cee'd 1,6 CRDI 2008
aktualnie - Cee'd GT black perl 2018
Obrazek

AUTOR WĄTKU
sabex
 

09 mar 2009 14:35

George napisał(a):
sabex napisał(a):
George napisał(a):
sabex napisał(a):To ja mam pytanie nr.1 ma podświetlenie znaczka i pokrętła, nr.2 u mnie ma tylko podświetlenie znaczka, pokrętła ściemniania już nie.
Czy to tak jest?


podświetlony jest też element nr.2 obok pokrętła ( wskaźnik intensywności podświetlenia zegarów)

Dziękuje za odpowiedż, ale chodzi mi czy jest podświetlone samo pokrętło wskaźnika intensywności podświetlenia zegarów.
U mnie podswietlone jest tylko pokrętło wysokości reflektorów.


nie. Nad pokrętłem jest podświetlony symbol zegarów i z boku moc podświetlenia. Pokrętło jest ciemne jak .... :wink: Masz problem z trafieniem ? :P

Problemu nie ma tylko to jakoś dziwnie wygląda, jedno świeci drugie nie a ty śię domyślaj co jest prawidłowe.

AUTOR WĄTKU
microbi
 

09 mar 2009 17:05

U mnie pokrętło podświetlenia nie jest podświetlone. :mrgreen:
Jak to mówią szewc bez butów...

Poprzednia strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 93 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl