Kolor E2 / metalik / hike green

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
jery01
 

Kolor E2 / metalik / hike green

13 wrz 2007 12:11

Czy ktoś widział na żywo albo ma dobrej jakości zdjęcia tego koloru ?
Na wzornikach wydaje mi się bardzo ciekawy a ze zdziwieniem stwierdzam że praktycznie nikt go nie wybiera do swoich autek

jakby ktoś miał jakieś fotki albo linki do stron będe wdzięczny

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

13 wrz 2007 12:30

to b. ładny butelkowy kolor podobny do "jaguarowego" . Żadna fota tego nie odda bo nie widać na niej tych drobionek metalicu. Do tego pasuje idealnie kremowe wnętrze!!

AUTOR WĄTKU
jery01
 

13 wrz 2007 13:04

Czyżby to było to czego szukam ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc0 ... 03f5d.html

Niestety marnej jakości zdjęcie, ale nadal uważam że kolor jest interesujący no i nie ma obaw że na mieście spotkam pięć takich samych :D

AUTOR WĄTKU
less
 

13 wrz 2007 18:57

vitaras napisał(a):to b. ładny butelkowy kolor podobny do "jaguarowego" . Ĺťadna fota tego nie odda bo nie widać na niej tych drobionek metalicu. Do tego pasuje idealnie kremowe wnętrze!!


Ja widziałem na żywo takiego zielonego w wersji SW i mi akurat sie nie podobał.
PS. Co do beżowego wnętrza to w cee'dach chyba nie występuje (niestety) - tylko czarno - czarno i czarno - szare

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

13 wrz 2007 19:43

kiedy robiłem przymiarkę do ceeda w lutym to na kompiku wygenerowali mi autko w kolorze "puder beż" z czarno kremowym wnętrzem. Tapicerka była czarno - beżowa a podsufitka i doły drzwi kremowe. Miało to symbol PA lub PA1 . nie pamiętam dokładnie. Być może już tej wersji kolorystycznej nie proponują.

AUTOR WĄTKU
masiu
 

13 wrz 2007 20:44

Ja widziałem SW w tym kolorze wyglądał bardzo ładnie :)
Ostatnio edytowano 17 paź 2007 08:15 przez masiu, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

13 wrz 2007 21:24

vitaras napisał(a):kiedy robiłem przymiarkę do ceeda w lutym to na kompiku wygenerowali mi autko w kolorze "puder beĹź" z czarno kremowym wnętrzem. Tapicerka była czarno - beĹźowa a podsufitka i doły drzwi kremowe. Miało to symbol PA lub PA1 . nie pamiętam dokładnie. Być moĹźe juĹź tej wersji kolorystycznej nie proponują.


Prawdopodobnie mam tą wresje o której piszesz. Zamiast białego koloru mam taki jasny "kawa z mlekiem" w połączeniu z drobnymi wstawkami tego koloru w tapicerce siedzeń(doły drzwi i deski mam czarne) ładnie to wygląda. A konsola środkowa zamiast srebrna jest teĹź w tym kolorze.

AUTOR WĄTKU
vitaras
 

13 wrz 2007 21:30

wychodzi na to ,że coś takiego jednak składają. Ciekawe ilu tu obecnym posiadaczom diler robił taką wirtualną prezentację. Nie sądzę abym był jedynym!!

AUTOR WĄTKU
less
 

13 wrz 2007 21:45

vitaras napisał(a):wychodzi na to ,Ĺźe coś takiego jednak składają. Ciekawe ilu tu obecnym posiadaczom diler robił taką wirtualną prezentację. Nie sądzę abym był jedynym!!

Ale kolega wyĹźej pisał Ĺźe doły drzwi i dół deski ma czarny a nie beĹźowy

AUTOR WĄTKU
itl
 

03 paź 2007 19:34

Ale kolega wyĹźej pisał Ĺźe doły drzwi i dół deski ma czarny a nie beĹźowy


To, czy deska i drzwi są jedno, czy dwukolorowe, zaleĹźy od lakieru. Natomiast obecność wstawek w górnej częsci kokpitu zaleĹźy od wyposaĹźenia (opt i opt+).

Pozdrawiam!

Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl