Dywaniki gumowe

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dywaniki gumowe

30 sie 2012 10:56

kuba876 napisał(a):Chciałbym do niej kupić gumowe wycieraczki lecz sporo jest modeli i różnią się dość bardzo

Mam te ostatnie (wersja zimowe - bo rant wysoki na 5cm) i polecam
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
kuba876
 

Re: Dywaniki gumowe

31 sie 2012 09:24

czyli wybrać te:
http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-g ... 42423.html
bo myślałem, że przy stronie kierowcy musi być takie coś :
http://allegro.pl/kia-pro-cee-d-ceed-od ... 56744.html

Avatar użytkownika
witia_2005
Weteran
 
Posty: 1598
Dołączył(a): 19 sty 2008 18:54
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska

Re: Dywaniki gumowe

31 sie 2012 09:31

kuba876 napisał(a):http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-g ... 42423.html

No te.
Kia Rio 1,4 97KM
Obecny model Kia cee'd SW 1,6 benzyna nr serii 0420 FL

Witia.

Obrazek

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dywaniki gumowe

31 sie 2012 15:37

kuba876 napisał(a):bo myślałem, że przy stronie kierowcy musi być takie coś :
http://allegro.pl/kia-pro-cee-d-ceed-od ... 56744.html

Te są do PRO ceeda a pisałeś ,że masz przecież:
kuba876 napisał(a):posiadam Kia Cee'd, Hatchback 4/5 2008r.

Tylko nie używam stoperów na tyle po prostu je obciąłem. Za to sam musiałem zamontować te "kółeczka " w przednich dywanikach ale one pasują na oryginalne bolce w podłodze.
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Sklep-Kia_pl
 

Re: Dywaniki gumowe

31 sie 2012 18:21

Na bolce pasują,ale czy są ładne? Dla mnie niestety nie i zrezygnowałem z nich:) Po prostu jakoś nie widzi mi się to w Ceed. Oryginalne kupisz też w sklepach internetowych,nie tylko na allegro.

AUTOR WĄTKU
outro
 

Re: Dywaniki gumowe

31 sie 2012 20:43

[quote="kuba876"]
http://allegro.pl/oryginalne-dywaniki-g ... 42423.html
Mi służą one już ponad dwa lata i powiem , że rewelka. Wygląd rzecz gustu i właśnie ze względu na wygląd je wybrałem. W ceedku leżą jak ulał. Ja na tylnych zdecydowałem się zamontować stopery. Aha co jeszcze dywaniki w ogóle nie śmierdzą gumą i są lekkie. Piszę o tym bo mnie to zaskoczyło. Miałem kiedyś dywaniki w xsarze , że kompletu w jednym ręku nie szło utrzymać. :ha

AUTOR WĄTKU
kuba876
 

Re: Dywaniki gumowe

01 wrz 2012 16:33


Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dywaniki gumowe

01 wrz 2012 21:38

Sklep-Kia_pl napisał(a):Oryginalne kupisz też w sklepach internetowych,nie tylko na allegro.


Masz racje..ale zanim w sklepie się zarejestrujesz to nie masz pewności czy je dostaniesz...już kilka razy się zraziłem a na allegro przynajmniej jest ubezpieczenie jeśli Cię oszukają. Ale w końcu mamy demokrację i każdy kupuje gdzie chce ;)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
Sklep-Kia_pl
 

Re: Dywaniki gumowe

26 wrz 2012 18:02

No też niema co przesadzać:) Wystarczy przecież zadzwonić i się dogadać,nie zawsze trzeba się rejestrować- chociaż przyznam,że jest to wygodna i bezpieczna opcja dla większości użytkowników. A gwarancję solidności i jakości masz gwarantowaną

AUTOR WĄTKU
szczur
 

Re: Dywaniki gumowe

07 paź 2012 15:49

Jutro powinny przyjść "gumowce" do mojego Pro Ceeda ale według tego co tu czytam nie będą pasować :??

---> http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-kia-p ... 45726.html

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dywaniki gumowe

07 paź 2012 18:31

szczur napisał(a):ale według tego co tu czytam nie będą pasować :??


A skąd masz takie przypuszczenia?? To są dywaniki dedykowane tylko i wyłącznie do procka :o
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
szczur
 

Re: Dywaniki gumowe

08 paź 2012 10:18

Gizmo121 napisał(a):
szczur napisał(a):ale według tego co tu czytam nie będą pasować :??


A skąd masz takie przypuszczenia?? To są dywaniki dedykowane tylko i wyłącznie do procka :o


No po tej wypowiedzi:


kuba876 napisał(a):
bo myślałem, że przy stronie kierowcy musi być takie coś :
http://allegro.pl/kia-pro-cee-d-ceed-od ... 56744.html

Te są do PRO ceeda a pisałeś ,że masz przecież:


Już nie wiem czy mają być ścięte czy te proste :!! :?? Dzisiaj pewnie dojdą się okaże co bym nie musiał tylko wymieniać :?

AUTOR WĄTKU
nowaczek91
 

Re: Dywaniki gumowe

29 paź 2012 22:27

Witam Forumowiczów a ja mam takie pytanie ?
Mianowicie czy nie orientuje się ktoś gdzie można kupić/zamówić GUMOWE dywaniki do ceed ale koloru zbliżonego do jasnego szarego ?
na allegro sa albo czarne albo ciemne ;/ Do innych aut widziałem a do ceed nie potrafie nigdzie znaleźć może akurat ktoś ma jakies namiary na sklep czy na firme ?

AUTOR WĄTKU
szpetny
 

Re: Dywaniki gumowe

30 paź 2012 12:07

Zastanow sie Kolego Nowaczek jak te jasno szare dywaniki beda wygladaly w polaczeniu z błotem posniegowym nawet jesli udaloby sie je znalezc. No chyba ze szukasz wersji na lato:)

Avatar użytkownika
awer
Kierownik
 
Posty: 450
Dołączył(a): 22 lut 2011 21:20
Lokalizacja: Małopolska.
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2 PRO, 1,6 Pb 135KM
2014, L

Re: Dywaniki gumowe

11 lis 2012 15:33

Do tej pory używałem dywaników gumowych RIGUM
Problem w tym, że w ciągu kilku miesiecy, w dywaniku pod obcasem prawego buta, udawało mi się "zedrzeć" gumę na wylot. :D

W tym samym sklepie pojawiły się dywaniki Gumarny Czechy, a na forum znalazłem jeszcze te z PTS REZAW-PLAST.

Czy ktoś użytkował wszystkie w/w modele i może powiedzieć coś o wytrzymałości modeli z drugiego akapitu? Sądzę, że mojemu obcasowi nie oprze się żadna guma. :mrgreen: :mrgreen: Chodzi mi o to by przetarcie następowało jak najpóźniej. Zmieniłem dywaniki gumowe na welurowe. Te okazały się wytrzymałe, ale wkurza mnie to, że "wędrują" sobie pod moją stopą nieustannie. :pałka
pro_cee'd L+FUN+UVO_pierwsza rejestracja 01.2015
był pro_cee'd Optimum 1.4 109 KM_2008

AUTOR WĄTKU
mak58
 

Re: Dywaniki gumowe

11 lis 2012 19:26

Witam
Myślałem że tylko ja mam taki problem ale okazuje że nie. Wszystkie dywaniki z których korzystałem właśnie w tym miejscu mi się zdzierają porostu robi się dziura a nawet dwie od obydwu obcasów pierwszy taki przypadek w żadnym poprzednim samochodzie nie miałem takiego przypadku. Myślę że to konstrukcja wykładziny a właściwie tego co jest po nią ponieważ jest to bardzo nierówne. Poradziłem sobie z tym w taki sposób że kładę dodatkowo na wierzch wycieraczkę która zostaje ze starego kompletu z ty małych które są z tyłu samochodu i jest narzazie dobrze.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Dywaniki gumowe

13 lis 2012 15:17

Mnie tam się nic nie zdziera, a u mnie dywaniki (cały czas saolnowe gumowe rigum) mają ciężko bo obie nogi są non stop w tym samym miejscu.. może ew. delikatnie wygniata, ale generalnie trzymają fason.
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
krzysztof1969
 

Re: Dywaniki gumowe

13 lis 2012 19:06

Ja swoje kupiłem w Serwisie Kia, choć mają niski rant pasują idealnie nic się nie przesuwa ani nie zadziera,nawet z nich nie waliło po włożeniu. Firma FroGum a dokładnie to: NEGRO desing.

Avatar użytkownika
zelu
Dyrektor
 
Posty: 906
Dołączył(a): 23 lis 2011 23:31
Lokalizacja: Łódź / Rożenek GRUPA ŁÓDZKA
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 GDI, 6MT Pb 135KM
2018, L + Business Line, kolor KCS

Re: Dywaniki gumowe

23 lis 2012 21:05

mak58 napisał(a):Witam
Myślałem że tylko ja mam taki problem ale okazuje że nie. Wszystkie dywaniki z których korzystałem właśnie w tym miejscu mi się zdzierają porostu robi się dziura a nawet dwie od obydwu obcasów pierwszy taki przypadek w żadnym poprzednim samochodzie nie miałem takiego przypadku. Myślę że to konstrukcja wykładziny a właściwie tego co jest po nią ponieważ jest to bardzo nierówne. Poradziłem sobie z tym w taki sposób że kładę dodatkowo na wierzch wycieraczkę która zostaje ze starego kompletu z ty małych które są z tyłu samochodu i jest narzazie dobrze.



Nie tylko ty masz taki problem :twisted
W mojej kijance dywanik kierowcy wystarczył na niecałe 3 lata. I co dziwne nie przetarło się przy pedale gazu, tylko przy pedale sprzęgła (a przy gazie jak nowy) :szok . Ponieważ dywaniki dostałem przy zakupie bryki jako gratis to myślałem, że włożyli jakieś badziewiaki, jakież było moje zdziwienie gdy za 100 zł kupiłem nowy komplet Gumarny Czechy i okazało się że to są takie same dywaniki. Zrobiłem tak jak ty, ze zdemontowanego kompletu tylną wycieraczkę z za kierowcy położyłem na tej nowej i na razie jest cacy. Nawet się nie przesuwa. Szczerze mówiąc trochę zdziwiła mnie taka mała wytrzymałość tego dywanika. Wcześniej w Lanosie miałem dywaniki (fakt, że kolory jasnoszarego) które wytrzymały mi 8 lat i to się nie przedziurawiły a przedarły, przy wyciąganiu. :szok
Teraz z tą podwójną warstwą powinny posłużyć dłużej :ok
KIA Cee'd SW, 1,6 GDI, 135 KM, 6MT, kolor KCS, wersja L + Business Line
KIA Stonic, 1,4 , 100KM 6MT, kolor EU3, wersja L+STY
Obrazek
Ceed - "Community of Europe with European Design"

kokosz1981
Kierownik zmiany
 
Posty: 126
Dołączył(a): 29 mar 2013 22:09
Lokalizacja: Crawley, UK
Grupa: Łódzka

Re: Dywaniki gumowe

30 mar 2013 16:00

Ktoś próbował do anglika wkładać "normalne" dywaniki? Pasują jako tako czy coś się zawija?
były:
Corolla E12 2005 1.4vvti
Vectra C SRi 2005 1.9cdti 120KM
Laguna 1999 1.8 16V
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl