ZBITE LUSTERKO

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
dominik070779
 

ZBITE LUSTERKO

04 lis 2008 22:27

Witam wszystkich
Mam mały problem jakiś dureń szedł sobie ulicą i chyba przeszkadzało mu moje lusterko i cały środek rozleciał sie w drobny mak. Mam pytanie czy można gdzieś kupić sam wkład . W serwisie zaśpiewali mi 146 pln za sam wkład i tylko na zamówienie ta cena jest troche przesadzona.

AUTOR WĄTKU
Wojtas
 

04 lis 2008 22:38

Taniej niekupisz chyba ze z jakiegos rozbitka, ja tez mialem problem z lusterkiem http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=771 i niestety tylko ASO mi pomogło bo rozbitlów jako takich jeszcze nie było

AUTOR WĄTKU
popmart
 

05 lis 2008 07:14

146 pln to niezbyt duzo ...

spróbuj w atuo sklep kia moze będzie taniej.

http://www.kia.auto.pl/
trza wysłać zapytanie

AUTOR WĄTKU
ibasta
 

05 lis 2008 09:08

Spróbuj u tego sprzedającego http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=453504768 wystawiał kilka razy nie było ofert kupna, może jeszcze ma :)

Edit: i od razu z czystej ciekawości napisałem maila ;) 90 zł/szt.

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
marcin-pulawy
 

Re: ZBITE LUSTERKO

05 lis 2008 19:10

dominik070779 napisał(a):Witam wszystkich
Mam mały problem jakiś dureń szedł sobie ulicą i chyba przeszkadzało mu moje lusterko i cały środek rozleciał sie w drobny mak. Mam pytanie czy można gdzieś kupić sam wkład . W serwisie zaśpiewali mi 146 pln za sam wkład i tylko na zamówienie ta cena jest troche przesadzona.


Cena nie jest przesadzona.
Jedź na giełdę i zobacz po ile są wkłady.
Ale napewno się zdziwisz.

AUTOR WĄTKU
Krajc
 

Re: ZBITE LUSTERKO

05 lis 2008 21:35

dominik070779 napisał(a):Witam wszystkich
Mam mały problem jakiś dureń szedł sobie ulicą i chyba przeszkadzało mu moje lusterko i cały środek rozleciał sie w drobny mak. Mam pytanie czy można gdzieś kupić sam wkład . W serwisie zaśpiewali mi 146 pln za sam wkład i tylko na zamówienie ta cena jest troche przesadzona.

w aso forda płaciłem za wkład do lusterka w transisie 150 zł dwa lata temu więc cena w aso kia jest zrozumiała.

AUTOR WĄTKU
rajo1
 

13 lis 2008 11:46

Poszperaj w necie (hasło lusterka samochodowe, wkłady), znalazłem gościa pod Piłą, wysyłasz mu zbity wkład (cholerstwo się ciężko wyciąga,bo plastiki twarde, ale nie ma co się szczypać) pocztą i on montuje nowe szkiełko. Płacisz, odsyła, montujesz i cześć. W zależności jakie cena 50 - 100 zł

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6522
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

16 lis 2008 08:39

Ciekaw jestem, czy dorabia wkłady z końcówka eliminującą martwe pole :?:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
dominik070779
 

16 lis 2008 18:00

rajo1 napisał(a):Poszperaj w necie (hasło lusterka samochodowe, wkłady), znalazłem gościa pod Piłą, wysyłasz mu zbity wkład (cholerstwo się ciężko wyciąga,bo plastiki twarde, ale nie ma co się szczypać) pocztą i on montuje nowe szkiełko. Płacisz, odsyła, montujesz i cześć. W zależności jakie cena 50 - 100 zł
gość w pile faktycznie ma wielki wybór ale do naszych cedzaków nie ma i w najbliższym nie będzie :cry:

AUTOR WĄTKU
rajo1
 

17 lis 2008 13:14

dominik070779 napisał(a):
rajo1 napisał(a):Poszperaj w necie (hasło lusterka samochodowe, wkłady), znalazłem gościa pod Piłą, wysyłasz mu zbity wkład (cholerstwo się ciężko wyciąga,bo plastiki twarde, ale nie ma co się szczypać) pocztą i on montuje nowe szkiełko. Płacisz, odsyła, montujesz i cześć. W zależności jakie cena 50 - 100 zł
gość w pile faktycznie ma wielki wybór ale do naszych cedzaków nie ma i w najbliższym nie będzie :cry:


Niemozliwe, oni docinają szkiełka do wkładu, trzeba im go tylko dosłać bo samą operacje chyba komuś zlecają, no i od reki tego sie nie da zrobic. Takie proste to nie jest, bo tzreba odkleic lusterko od paskow podgrzewajacych, potem nakleic nowe. Ja mam tak naprawione i sobie chwale. Chyba ze odnalazles jakiegos innego mechaniora

Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 111 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl