Przednie wycieraczki - przegląd oferty

Dodatkowe wyposażenie... / Accesories and additional equipment ...

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

24 wrz 2008 12:51

a ja kupiłem valeo
tak zachwalane w innym temacie
i co
wystarczyły na 800 km
teraz rozmazują że ledwo co widać
wnerwia mnie to bo kosztowały mnie prawie 140 zł
kiedyś jak kupiłem za parę złotych w markecie do poprzedniego samochodu wycieraczkę to cały sezon przejeździłem
a tu juz przydałby się drugi komplet wymienić a mam dopiero 6000 km
masakra :/

AUTOR WĄTKU
novee
 

24 wrz 2008 15:21

To sobie denaturatem albo spirytem przetrzyj gumki, może od jakiegoś syfu się ubrudziły. Może pomoże :roll:

AUTOR WĄTKU
makler222
 

24 wrz 2008 16:59

Berger napisał(a):
makler222 napisał(a):Ja widziałem w niedzielę w Carrefourze. Ta dłuższa 450mm kosztowała jeśli dobrze pamiętam 42 zł. Ale jakiej firmy....skleroza :(


hej, ale dłuższa winna być 600mm, krótsza 450mm


łomatkobosko :( przepraszam za pomyłkę :) znaczy ta dłuższa - 600mm 42zł :P wybaczcie :oops:

AUTOR WĄTKU
Berger
 

24 wrz 2008 17:52

e2rdo napisał(a):a ja kupiłem valeo
... wystarczyły na 800 km
.../


Serio ??! Nie no może bruuudne są.

Ja dzisiaj założyłem vm441 i pierwsze rewelacyjne udczucie to nareszcie nie słychać tego koszmarnego

c h r r r r r r r o b o t u

Nie wiem jak was ale nieźle mnie to wnerwiało chrobot i chrobot, uhh.

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

24 wrz 2008 20:49

<span>novee</span> napisał(a):To sobie denaturatem albo spirytem przetrzyj gumki, może od jakiegoś syfu się ubrudziły. Może pomoże

ostatnio się wnerwiłem i je wyciągnąłem z samochodu i zabrałem do mycia
umyłem je tak że nie zostawiały już brudnego śladu na szmatce
i efekt był
zbierają jeszcze gorzej...

AUTOR WĄTKU
novee
 

24 wrz 2008 21:42

A samą szybe umyłeś? Bo jeśli to nie pomoże,to może jakąś lewiznę masz.. Nawet wycieraczki z marketu za 10zł powinny choć trochę wytrzymać :oops: (tak, wiem że jeszcze zamienników nie ma, czatuję na te Unipointy w Selgrosie ) :D

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

25 wrz 2008 06:30

Dobra to zdradzę wam przepis stary jak woda w Morskim Oku:
przecinamy jabłuszko na pół i przeciętą strona przecieramy/myjemy gumę wycieraczki, delikatne kwasy doczyszcza.
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

AUTOR WĄTKU
ziomas
 

25 wrz 2008 06:52

e2rdo napisał(a):a ja kupiłem valeo
tak zachwalane w innym temacie
i co
wystarczyły na 800 km
teraz rozmazują że ledwo co widać
wnerwia mnie to bo kosztowały mnie prawie 140 zł
kiedyś jak kupiłem za parę złotych w markecie do poprzedniego samochodu wycieraczkę to cały sezon przejeździłem
a tu juz przydałby się drugi komplet wymienić a mam dopiero 6000 km
masakra :/


czyli przydałby dię już trzeci komplet łacznie z fabrycznym
co ty robisz z biednymi wycieraczkami :?

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

25 wrz 2008 07:19

sensor napisał(a):Dobra to zdradzę wam przepis stary jak woda w Morskim Oku:
przecinamy jabłuszko na pół i przeciętą strona przecieramy/myjemy gumę wycieraczki, delikatne kwasy doczyszcza.

A to dobre bo ja ten przepis znam z tym , że ziemniakiem i upierałbym się , że o niego chodzi 8-)
W jabłku masz cukry , kwasy i takie tam ..... raczej na pewno nie odtłuścisz wycieraczek. Radzę jabłko zjeść ze smakiem, a szyby i wycieraczki przetrzeć ziemniakiem - przekrojonym oczywiście :wink:

AUTOR WĄTKU
novee
 

25 wrz 2008 08:25

:lol: już się kiedyś śmiałem, że jak się ma Kia to trzeba się do metod typu gumka, sznurek sreberko przyzwyczaić, ale jabłko i ziemniak??? :lol:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

25 wrz 2008 08:52

ziomas napisał(a):
e2rdo napisał(a):a ja kupiłem valeo
tak zachwalane w innym temacie
i co
wystarczyły na 800 km
teraz rozmazują że ledwo co widać
wnerwia mnie to bo kosztowały mnie prawie 140 zł
kiedyś jak kupiłem za parę złotych w markecie do poprzedniego samochodu wycieraczkę to cały sezon przejeździłem
a tu juz przydałby się drugi komplet wymienić a mam dopiero 6000 km
masakra :/


czyli przydałby dię już trzeci komplet łacznie z fabrycznym
co ty robisz z biednymi wycieraczkami :?

właśnie o to chodzi że nie mam pojęcia...
używam ich normalnie jak na wycieraczki przystało
widać mam pecha do wycieraczek :/

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

25 wrz 2008 17:09

To nowości w ofercie Selgros, towar wkrótce będzie dostępny w marketach :)

O no to super mam pod nosem selgrosa :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
wujekcybul
 

25 wrz 2008 17:10

potok napisał(a):
wujekcybul napisał(a):Moje generalnie jeszcze sa dobre ale po srodku po stronei keiorwcy zostawia taki jakis dziwny slad wody i strasznie mnie to irytuje.


Ciekawe, ja od nowości też tak mam :(



Dlatego tez chce zmienic

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

25 wrz 2008 21:07

<span>Forge</span> napisał(a):Pióro Aero Cube 450mm/18' 16,90 pln netto/20,62 brutto (numer art. 76812841),
Pióro Aero Cube 610mm/24' 19,90 pln netto/24,28 brutto (numer art. 77566693).
To nowości w ofercie Selgros, towar wkrótce będzie dostępny w marketach :)

jak ktoś znajdzie w Selgrosie owe wycieraczki, to niech się pochwali, że już są w sprzedaży, bo mam zamiar je sobie sprawić.

AUTOR WĄTKU
Forge
 

25 wrz 2008 21:29

Hehe...
Wiadomości z pierwszej ręki. Jutro będę je zamawiał u dostawcy - termin realizacji zamówienia, jeśli dostawca CarCommerce nie nawali, to następny tydzień.
Jak tylko pojawią się u mnie (Selgros Katowice), to zrobię fotki i wrzucę na forum. Ceny będą takie jak podałem poprzednio.
Jeśli ktoś z naszego regionu chce być na bieżąco, to podaję numer telefonu bezpośrednio na dział : 032/208-82-24 (możecie pytać czy towar już do nas dotarł - proponuję podawać numery artykułów, które umieściłem przy wycieraczkach).
Korzystając z tych numerów artykułów szybko uzyskacie informacje o dostawach w innych Selgrosach.
Pozdrawiam :))

AUTOR WĄTKU
Quercus
 

26 wrz 2008 14:09

wujekcybul napisał(a):Moje generalnie jeszcze sa dobre ale po srodku po stronei keiorwcy zostawia taki jakis dziwny slad wody i strasznie mnie to irytuje.


Ja mam dokładnie tak samo i to od nowości. Denerwujące jest to szczególnie podczas jazdy w nocy. :cry:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

26 wrz 2008 18:37

<span>Forge</span> napisał(a):ak tylko pojawią się u mnie (Selgros Katowice), to zrobię fotki i wrzucę na forum.

super chruper, czekam wiec z niecierpliwością ;)

AUTOR WĄTKU
lalas
 

29 wrz 2008 20:45

Quercus napisał(a):
wujekcybul napisał(a):Moje generalnie jeszcze sa dobre ale po srodku po stronei keiorwcy zostawia taki jakis dziwny slad wody i strasznie mnie to irytuje.


Ja mam dokładnie tak samo i to od nowości. Denerwujące jest to szczególnie podczas jazdy w nocy. :cry:


już kiedyś temat zostawiania smugi był poruszany, woda tak jakby wracała spowrotem, ja mam już 2 komplet i jest tak samo, konstrukcja wycieraczek jest po prostu beznadziejna :wink:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

29 wrz 2008 20:49

kiedyś w mango reklamowali super rewelacyjny produkt który działa tak, że powyżej 50 km/h wycieraczki w czasie deszczu nie są już potrzebne bo pod wpływem owiewu powietrza krople wody same spływają z szyby
kosztował dosyć sporo więc mnie on nie ciekawił
później znalazłem podobny produkt w markecie, który był za grosze, ale go nie kupiłem bo stwierdziłem że nie będzie potrzebny
teraz bym go kupił ale nie pamiętam jak się nazywa a w tym markecie jak przejrzałem wszystkie super wynalazki do samochodu, to owego produktu już nie było :/
nie wiecie gdzie można coś takiego znaleźć?

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

29 wrz 2008 22:33

<span>e2rdo</span> napisał(a):kiedyś w mango reklamowali super rewelacyjny produkt który działa tak, że powyżej 50 km/h wycieraczki w czasie deszczu nie są już potrzebne bo pod wpływem owiewu powietrza krople wody same spływają z szyby
kosztował dosyć sporo więc mnie on nie ciekawił
później znalazłem podobny produkt w markecie, który był za grosze, ale go nie kupiłem bo stwierdziłem że nie będzie potrzebny
teraz bym go kupił ale nie pamiętam jak się nazywa a w tym markecie jak przejrzałem wszystkie super wynalazki do samochodu, to owego produktu już nie było :/
nie wiecie gdzie można coś takiego znaleźć?

jest to niewidzialna wycieraczka "invisible wiper" naprawde fajnie dziala tylko trzeba dokladnie rozporowadzic. nie polecam stosowac na przednia szybe bo zmniejsza efeltywnosc pracy wycieraczek. uzywam tez tego do przednich szyb w kokpicie samolotu. super sprawa :D
naprawde polecam :wink:
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Akcesoria i wyposażenie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl